2020 рік якої тварини за гороскопом У чому зустрічати Що готувати Як зустрічати Фото Відео

Новий рік з дитинства сприймається нами як чудовий свято, що приносить в наше життя чари. Кожен хоче зустріти його в оточенні близьких людей, з веселим та радісним настроєм. Щоб це здійснилося, необхідно створити святкову атмосферу – прикрасити будинок, вибрати відповідний наряд, заздалегідь купити подарунки. Меню новорічного столу теж продумується задовго до настання свята. Всі ці приготування самі по собі приносять радість і дозволяють налаштуватися на зустріч довгоочікуваного Нового 2020 року.

Рік якої тварини в 2020 за східним календарем

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоНовий рік завжди приходить до нас під знаком якоїсь тварини.

У 2020 році буде символом Біла Металева Щур.

Традиції Сходу, які перейшли у наше життя, наказують враховувати характер символізує тварини, що допоможе отримати його заступництво, здобути благополуччя і успіх.

У свої права Металева Щур набере 25 січня 2020 року. Увійшовши в наше життя, цей символ вплине на всі сфери буття наступні 12 років, але найбільше проявить себе в новому, 2020 році. Саме з цього знаку починається 12-річний цикл китайського гороскопу.

Стихія 2020 року — метал

Стихія металу, яка управляє символом 2020 року, додає всьому дійству стабільність і сталість. Щоб їй відповідати, необхідно заспокоїтися і накопичувати енергію для майбутніх звершень. Надихнувшись стихією металу, ви зможете закінчити давно розпочаті і незавершені справи, успішно протистояти стресам, повернути собі душевну рівновагу. У цей період навіть дуже боязкі люди зможуть стати напористими. В наступному році усім нам представляється шанс попрацювати над собою і стати більш досконалими.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото Видео

Колір символу 2020 року — білий

Білий колір Щури врівноважує твердість металу, наділяючи нас м’якістю, самовладанням, спокоєм. У 2020 році саме ця колірна гамма (включаючи відтінки) повинна переважати в тих речах, якими ми себе оточуємо, включаючи одяг, предмети інтер’єру. Білий колір гармонізує простір і підштовхує людей до розвитку духовності. Вибирайте матеріали з легким блиском, що нагадує перелив металу. Всі відтінки білого надають позитивний вплив на здоров’я, використовуйте їх як можна частіше.

2020 рік — високосний, чи ні

Незважаючи на те, що 2020 рік буде високосним, за прогнозами астрологів його можна вважати вдалим. Представники будь-якого знака мають шанс поліпшити своє матеріальне становище, але для цього потрібно проявити працьовитість і завзятість і не розпорошувати свої зусилля на дрібні і примарні цілі. Період буде вдалим для побудови відносин, вступу в шлюб, народження дітей.

На замітку! Варто врахувати, що якщо рік високосний, це обов’язково позначиться на складі характеру і особливості поведінки людей, народжених в цей час. Їм властиві творчі здібності і таланти. Можливо досягнення успіхів у музиці, малюванні. Ці люди не будуть відчувати матеріальних проблем і особливих життєвих труднощів. З недоліків характеру індивідуумів, народжених у високосний рік, можна виділити надмірний егоїзм і дратівливість.

Що принесе рік Металевої Щури, чого чекати

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоСтихія металу, чільна в 2020 році, накладає на характер Щури свій відбиток. У людей прийнято асоціювати гризуна з такими неприємними рисами, як злостивість, підступність, хитрість, але з цим можна посперечатися. Звірку притаманний неабиякий інтелект і допитливість. По натурі щури винахідливо й добрі.

Люди, народжені в рік Металевої Щури, добре засвоюють новий матеріал у процесі навчання, дуже спостережливі і креативні, не бояться нового. У них можуть бути приховані найрізноманітніші таланти.

Однак, ідеальних людей не буває. Кожному властиві певні недоліки. Багато щурів у важких ситуаціях виявляють деяку боязкість. Цим людям складно завжди залишатися ввічливими, вони можуть зриватися на оточуючих без особливого приводу. Досягнувши певного життєвого рівня, людина — Щур перестає прагнути до саморозвитку і задовольняється тим, що має.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоУ 2020 році на везіння варто розраховувати амбіційних особистостей, які поставили перед собою грандіозні завдання. У таких людей можливий кар’єрний зліт, підвищення соціального статусу. Ті, хто прагне до матеріального достатку, його знайдуть. Однак Щур вимагає самозреченої віддачі обраної мети.

Вплив символу року на різні сфери життя

Фінанси

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоЩур – інтелектуальне істота, наперед продумывающее всі свої подальші дії. У 2020 році вам варто діяти так само, якщо ви хочете домогтися успіху. Не слід затівати сумнівних підприємств, вони неминуче закінчаться провалом. Використовуйте час відпустки для складання подальших планів. Щур благоволить до ощадливим людям, ті, хто буде відкладати гроші, зможе істотно поліпшити свої фінанси в подальшому. Всі серйозні витрати повинні бути обдуманими.

Здоров’я

У 2020 році слід звернути увагу на роботу легенів, бронхів, трахеї, ретельніше лікувати застуди, щоб уникнути ускладнень. Дуже корисними виявляться дихальні практики. Крім принесеної користі здоров’ю такі вправи нададуть сприятливий вплив на долю в цілому.

Відносини

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоУ щурів розвинене почуття спільності. Вони завжди допомагають родичам, які потрапили в біду. Щоб отримати заступництво талісмана, варто вести себе подібним чином. Будьте уважні до друзів і членів сім’ї, при необхідності обов’язково надайте їм підтримку. Не вступайте в суперечки і конфлікти з начальством і колегами по роботі. Ділові зв’язки, що зав’язалися в 2020 році, надалі виявляться дуже корисними. Період підходить для зміцнення сімейних зв’язків. Великих скандалів і конфліктів рік не віщує.

Що чекати представникам знаків східного гороскопу

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоСимвол не виділяє особливо ніякий конкретний знак гороскопу, все буде залежати від виявлених якостей людини. За традицією рік буде особливо вдалим для тих, хто народився в рік Пацюка. Їх талісман обіцяє їм блискучі перспективи «на всіх фронтах», турботу й підтримку близьких.

 • Гарним майбутній рік Білої Металевої Щури буде для представників знаків Кінь, Мавпа, Півень, Кабан.
 • Народжених у рік Кролика чекають вигідні пропозиції, нові можливості і знайомства.
 • Бикам необхідно кинути всі сили на досягнення кар’єрного зростання. На шляху будуть зустрічатися труднощі, але завзятість і прийняття правильних рішень допоможуть з ними впоратися.
 • Тиграм 2020 рік підготував хороші перспективи для професійного розвитку. Їх чекає кар’єрний ріст та фінансовий добробут.
 • Для людей, народжених у рік Дракона, період буде мінливим, але закінчиться благополучно.
 • Змії астрологи рекомендують не бездумно витрачати зароблені гроші.
 • Козу чекають проблеми на особистому фронті, але втрачати оптимізму не слід.
 • Тих, чиїм символом є Собака, очікує благополуччя, яке треба берегти, уникаючи різких життєвих змін.

Як правильно зустрічати Новий 2020 рік

Передноворічні клопоти завжди хвилюючі, але саме вони в чималому ступені роблять це свято атмосферним. Краще скласти список намічених справ заздалегідь і не відкладати їх на останні числа грудня. Проведіть підготовку не поспішаючи, щоб все організувати найкращим чином.

У чому зустрічати новорічне свято

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоТак як гряде рік Білої Металевої Щури, у пріоритеті будуть світлі тони. Добре, якщо ваш наряд буде одного з наступних кольорів:

 • сріблястий;
 • світло-рожевий;
 • порошно-блакитний;
 • попелястий;
 • димчастий;
 • білий;
 • сірий.

Білий колір може мати перлинні, кремові, вершкові відтінки. Стихія металу вимагає застосування блискіток, паєток. Подобаються щура і деякі яскраві кольори, наприклад, фіолетовий і пурпурний.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоМожна вибрати сукня в підлогу або наряд-міні, що підкреслює фігуру. Для свята чудово підійде комбінезон білого кольору в парі з сріблястим піджаком. Можна одягти блискучі світлі штани в комплекті з шифоновою або мереживною білою блузкою.

Які подарунки дарувати рік Металевої Щури

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоПоставитися до вибору подарунка варто вдумливо і серйозно, враховуючи уподобання тих кому він дарується. Рекомендується дарувати подарунки, які однозначно принесуть користь і будуть використовуватися. Щур цінує оригінальність мислення та винахідливість, тому підійдіть до вибору подарунків творчо.

Незвичайним сюрпризом для друзів і близьких можуть стати:

 • шоколадні фігурки у вигляді символу року;
 • оригінальні новорічні букети із фруктів;
 • USB-підігрівач для чашок;
 • новорічний текстиль;
 • компактні і мобільні крісла-мішки;
 • сертифікат на фотосесію для всієї родини;
 • настінна магнітна дошка;
 • колаж із сімейних фотографій;
 • грошове дерево в блискучому кашпо.

Дітям можна вручити модну футбольну форму, рюкзак, виконаний у вигляді мишки, з солодощами всередині, 3D-ручку, інтерактивну іграшку, ігрову приставку, бластер стріляє сніжками, хутряні навушники.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото Видео

Особливо приємними і дорогими подарунками для рідних і близьких, стануть ті вироби, які були виконані своїми руками у форматі «hand made». Це можуть бути:

 • красиві ялинкові іграшки;
 • незвичайні саморобні листівки;
 • подушки або сувеніри з символом року;
 • оригінальні солодощі у вигляді фігурки гризуна.

І все ж немає однозначної відповіді на питання: «Що краще подарувати на рік Щура?». Все залежить від фінансових можливостей, фантазії і переваг. Головне, щоб дарувалися подарунки з добром, любов’ю та від душі.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото Видео

Які подарунки не варто дарувати на новорічне свято

Не рекомендується дарувати на Новий рік за традиціями Сходу ароматичні лампи, парфумерію або косметичні засоби з яскравими ароматами, адже Щур не переносить різких запахів. Не рекомендується також купувати в подарунок ножі, так як такі предмети віщують сварку.

Не потрібно дарувати і символ року в живому варіанті, якщо тільки вас не попросили про це. У непідготовленої людини подібний подарунок може викликати обурення і надалі принесе йому чимало клопоту. Краще піднести щурика у вигляді захисного амулета або брелока для ключів.

Також не бажано дарувати порожній гаманець, годинник і дзеркало.

Як напередодні Нового року прикрасити будинок або квартиру

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоПрикрашаючи інтер’єр будинку до Нового 2020 році, обов’язково використовуйте білий і сріблястий колір. Бажано, щоб прикраси включали в себе металеві елементи були блискучими. Можна використовувати:

 • металеві свічники;
 • посріблені свічки;
 • гірлянди сяючих вогників.

При оформленні житла обов’язково враховуйте цільове призначення кімнат. Велика кількість яскравих деталей виявиться недоречним в спальні, але додасть урочистий вигляд вітальні або їдальні. До того ж, прийнято вважати, що щур не любить зайвого нагромадження предметів.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоНе слід кардинально переробляти інтер’єр, слід лише розставити акценти. По всьому будинку додайте невеликі предмети новорічної тематики, вони створять святкову атмосферу і освіжать приміщення. Оскільки щур вважається домашнім тваринам, дизайнери рекомендують використовувати простий сільський стиль, що передбачає використання натуральних матеріалів.

Щоб задобрити символ року, що можете поставити в кімнатах плетені кошики або милі вазочки з частуванням. Там де це доречно, можна розкласти плетені серветки, килимки, а на дивані покласти невеликі м’які подушки. Буде непогано, якщо діти своїми руками виріжуть з паперу зірочки і сніжинки, які можна підвісити до стелі або наклеїти на віконне скло.

Як красиво прикрасити стіни кімнат

Стіни на новорічні свята можна декорувати знімними наклейками, гірляндами, паперовими сніжинками, вінками з ялинових шишок в поєднанні з яскравими аксесуарами. Головне, визначитися з колірною гамою, яка гармонійно впишеться в інтер’єр кімнати та створить атмосферу чарівництва і свята.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоОригінальною прикрасою на стінах зображення новорічної ялинки. Її можна виготовити з підручних матеріалів: гудзиків, шнурів, мішури, новорічних куль або паперу. Особливо такий декор буде актуальним для тих приміщень, в яких немає можливості встановити справжню ялинку.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото Видео2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото Видео

Як нарядити ялинку

Ялинка – головна прикраса новорічного інтер’єру, тому вона повинна привертати до себе увагу, притягати погляд. Однак, це не привід перевантажувати символ свята іграшками. Неважливо, яку ялинку ви наряджає. Вона може бути як штучної, так і живий. Якщо площа кімнати дозволяє, ялинку краще розмістити в центрі. У скромному за розміром приміщенні її можна поставити на стіл.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоПрикрашають деревце гірляндами, іграшками, виробами. У рік Білої Металевої Щури колірна гамма повинна включати сріблястий колір і світлі відтінки.

Крім кульок на ялинку можна повісити білі сніжинки і кілька мініатюрних мишок, що грають роль талісмана для досягнення сімейного благополуччя в наступному році.

Варіант для маленької кімнати – поставити для прикраси невелику ялинку, зроблену з шишок. Після її виготовлення для декорування застосовують білий або сріблясту фарбу. На імпровізовані гілки можна розкласти вату, яка буде імітувати сніг. Поряд добре було б поставити красиві свічки.

Як краще сервірувати стіл

Трендом в цьому новорічному сезоні буде використання для оформлення новорічного столу аксесуарів, виконаних в білій кольоровій гамі. Можна замінити чисто білий колір ледь вловимими відтінками димчастого, блакитного, рожевого, кремового.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоДля зустрічі Нового 2020 року як не можна до речі підійде біла скатертина, виконана з вишуканого текстилю. Краще, якщо вона буде однотонним. Допустимо використовувати і скатертини з особливою новорічною тематикою. Матеріал можуть прикрашати принти у вигляді убраних ялинових гілок, дзвіночків, ялинкових куль.

Серветки краще скріпити кільцем або зв’язати стрічкою. Можна скласти їх у вигляді ялинки або свічки. Додатково стіл прикрашають декоративними елементами. З цією метою пропонуємо використовувати свічки у красивих свічниках, композиції з ялинових гілок, посріблені шишки, фігурки сніговиків або мишки, прозору вазу, заповнену ялинковими кулями.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоЯкщо у вас в будинку є однотонна біла посуд, вона підійде ідеально. Для її прикраси радимо придбати тематичні наклейки. Келихи для шампанського можна прикрасити кольоровими стрічками або новорічною мішурою, а на вази для фруктів і цукерок – наклеїти декоративні намистини та блискітки.

Яким має бути меню на Новий 2020 рік

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоМудрі жителі Сходу стверджують, що на Новий рік потрібно готувати ті страви, які воліє тварину, яка є символом наступаючого періоду. Так як щурів відносять до невибагливим тваринкам, які можуть їсти практично будь-яку їжу, новорічне меню повинно бути різноманітним. При цьому не слід вибирати складні в приготуванні страви.

Екзотичні, дуже химерні закуски Щур не оцінить. Ви можете проявити свою креативність, додаючи в звичну їжу незвичайні спеції або нові інгредієнти. При цьому, безумовно, їжа повинна виглядати святковою.

Для цього рекомендується:

 1. Робити з їжі фігурки, припустимо, у вигляді мишки, прикрашає саморобний торт або салат.
 2. Овочі та фрукти краще подрібнити спеціальними ножами для декоративної нарізки.
 3. Проявити оригінальність подачі страв, наприклад, запропонувавши гостям салат або закуски, виклавши їх у вигляді ялинки.

Оскільки пацюки люблять крупу, на новорічному столі будуть доречні каші. Якщо така їжа здається вам занадто простий, можна приготувати плов або зробити гарнір із крупів за незвичним рецептом. За смаком гризунам і будь-яке м’ясо. У рік Пацюка на новорічний стіл подають страви з яловичини, свинини, курки, качки, індички.

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоНайкраще запекти страву і подати його на загальній тарілці, прикрасивши овочами і зеленню. Салати завжди доречні як на початку трапези, так і в перервах між основними стравами. В якості заправки рекомендуємо використовувати легкі продукти, наприклад, знежирений йогурт або суміш лимонного соку з оливковою олією.

Не забувайте про те, що пацюки великі любительки сирів. Зробіть велику сирну тарілку з різними видами сиру. М’ясна нарізка буде настільки ж доречна. Щоб задобрити талісман наступного року, обов’язково подайте десерт. Особливо старанні господині можуть попрацювати і спекти тістечка або печиво у формі мишки.

Чого не має бути на святковому столі

Незважаючи на гадану всеїдність, щури досить вибагливі. Вони віддають перевагу виключно свіжі продукти, тому не варто економити при виборі інгредієнтів для приготування страв до святкового столу. Крім того, існує перелік продуктів, які звірку не дуже до смаку.

У першу чергу це такі овочі, як капуста, ріпа, редис. Не використовуйте ці продукти в новорічних салатах. А ось огірки, помідори, морква, буряк цілком підійдуть.

Не додавайте під час готування манну крупу, яка не подобається гризунам. Деякі рецепти передбачають використання манки, наприклад, при приготуванні випічки, відмовтеся від них. Не слід використовувати манну крупу навіть в якості символічного частування для талісмана року.

Поради астрологів для знаків зодіаку

2020 год какого животного по гороскопу В чём встречать Что готовить Как встречать Фото ВидеоОдні з нас вірять у гороскопи, інші не дуже. Тим не менш, астрологи не піддають вплив зірок на долі людей ніякому сумніву. Ось які поради дають вони представників кожного знака на 2020 рік:

 1. Овнів чекає потужний приплив сил і підйом енергетики. У 2020 році людям цього знака будь-яка справа по плечу. Важливо для них – не поспішати і не витрачати енергію вхолосту.
 2. Тельцям рекомендується подолати свої страхи і попрацювати над прагненням домагатися бажаного. Тільки в цьому випадку їм вдасться домогтися успіху. Сміливим і рішучим Тельцям Щур обов’язково надасть підтримку.
 3. Близнюкам властиво роздвоюватися. Саме тому вони часто сумніваються і відкладають справи на потім. В цей рік їм рекомендується діяти рішучіше, відкинувши сумніви. Ще Близнюкам не варто літати в хмарах, а слід приймати життя у всіх її проявах, їм потрібно буде також тримати під контролем свої емоції.
 4. Ранимі Раки повинні подолати себе і постаратися легше ставитися до всіх життєвих колізій. У цьому випадку в наступному році їх чекає удача. Період сприятливий для зав’язування нових відносин і зміцнення старих зв’язків.
 5. Рішучим Левам потрібно буде проявити пильність, тоді їм вдасться уникнути різних проблем і неприємностей. Людям цього знака непогано зайнятися саморозвитком, попрацювати над зміною характеру і мислення, відмовитися від шкідливих звичок.
 6. Дівам Щур обіцяє вдалий рік. Їх чекає поліпшення матеріального добробуту. За рахунок своєї дипломатичності ці люди зможуть уникнути гострих кутів у відносинах з оточуючими. Щоб легше керувати собою, Діви повинні використовувати медитації і дихальні практики.
 7. До Ваг Щур буде ставитися дуже прихильно. В цьому році представників знаку чекає безліч досягнень та перемог, але їм слід поберегти сили на осінь. В цей час року доля приготувала для Ваг деякі випробування.
 8. Скорпіонам зірки радять тримати під контролем свої емоції і вміти відрізняти мале від великого. Тільки в цьому випадку успіх буде на їхньому боці.
 9. Стрільці повинні стати впевненішим в собі і зібраніше – це допоможе їм у досягненні намічених висот. Однак потрібно бути готовими до поступок своїм близьким людям, колегам. В кінці року Стрільців чекає приємний сюрприз. Це може бути поїздка на море або дорога покупка.
 10. Для Козерогів прийдешній рік приготував масштабні зміни, що стосуються сімейних відносин. Все важливе повинно відбутися в першому півріччі. Астрологи рекомендують їм не втрачати присутність духу і розсудливість, це дасть можливість впоратися з будь-якими проблемами.
 11. Водоліям зірки пророкують багато труднощів, але потрібно шукати в цьому позитивний момент. Подолання перешкод сприятиме зростанню та отримання нового досвіду.
 12. Рибам 2020 рік принесе удачу. Цей час підходить для реалізації найнеймовірніших ідей. Щоб використовувати сприятливий період по максимуму, потрібно відкинути лінь, а також не надавати значення дрібницям.

Новий рік 2020: як зустрічати, в чому зустрічати, кому що чекати — відео

ТОП 7 Ідей для Новорічного столу 2020. Супер смачні рецепти на Новий рік — відео

Врахувавши всі побажання талісмана 2020 року Білої Металевої Щури, можна розраховувати на її прихильність і заступництво. Навіть якщо, за всіма прогнозами вас чекає нелегкий рік, повний труднощів, коли-то і ця смуга закінчиться. Зрештою, з нами завжди трапляється те, у що ми віримо. Тому – більше оптимізму!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
DvaGusya
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: