Акваріум в інтер’єрі квартири або будинку – 50 ідей з фото – 2021-2022

Звуки блюзу і повільний рух плаваючих рибок, які шукають корм на дні штучного «океану» – що може бути більш заспокійливим, привносить «штиль», що дарує відчуття гармонії? Хоча стоїть окремо акваріум вражає і зачаровує, з вбудованим він, звичайно, не зрівняється. Останній пропонує набагато більше простору для великих риб і прекрасних водних ландшафтів. Є багато способів використовувати акваріум в інтер'єрі квартири або будинку як для практичних цілей, так і виключно для чистої естетики.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в дизайні інтер'єру

На кухні цього будинку у Флориді, дотепно названої дизайнерами Немо (NeMo від New Modern), можна побачити кращий кухонний фартух, який тільки можна собі уявити. Вмонтований в кам'яну стіну акваріум сяє інтенсивним синім кольором, демонструючи чудовий водний ландшафт. Це, звичайно, не так практично, як кахельна плитка, але однозначно перевершує останню з точки зору естетики. Крім того, це відмінний спосіб компенсувати відсутність на кухні вікна.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 NeMo від Phil Kean Designs.

Якщо у вас мало місця, великий акваріум може залишитися мрією. Хоча One Studio розробила концепцію крихітної квартири (36 квадратних метрів) з акваріумом, і ви при бажанні можете цією ідеєю скористатися. Простір цього житла ретельно продумано, в результаті акваріум виявився розміщеним у ванній кімнаті, під шафами. Акваріум в інтер'єрі маленької ванної кімнати – це, мабуть, одна з найбільш незвичайних ідей з тих, що ми до цих пір бачили.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Крихітна квартира в Харкові.

Такі акваріуми здаються вам трохи нудними? Як щодо акваріума- «стрічки», який тягнеться і тягнеться від стіни до стіни? Подібні «водні смуги» відмінно виглядають в будь-якій кімнаті. Більш того, завдяки своїм розміром вони зможуть прикрашати одночасно кілька зон в будинках з відкритим плануванням. Білі нейтральні стіни ідеально підходять в якості обрамлення такого акваріума, але і чорний колір також буде працювати непогано.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Спокійний сучасний інтер'єр від Discus Fish Tank.

Інтер'єр Notting Hill Residence в Лондоні спроектований дизайнерською компанією Staffan Tollgard Design Group. Найцікавішим дизайнерським рішенням в цьому інтер'єрі, безумовно, є вражаючий за розміром акваріум, розміщений в пристенной системі зберігання. Якщо і є кращий спосіб перетворити цей величезний вбудована шафа, ми його ще не знайшли.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Notting Hill від Staffan Tollgard Design Group.

Вузький акваріум від Aquarium Architecture простягається від стіни до стіни і стає фокусом кімнати. Ідеальний акцент для сучасного будинку, оформленого в стилі мінімалізму.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Вбудований в стіну акваріум в River View.

Цей будинок в Чикаго, дизайн якого розроблений компанією Dirk Denison Architects, може похвалитися не одним, а двома акваріумами. Вони вбудовані в стіну і лише незначно виступають вперед. Пожвавлюють кімнату своїми красивими пейзажами ці акваріуми виглядають сміливо на тлі нейтральної кольорової гами інтер'єру.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Один з чиказьких будинків від Dirk Denison Architects.

Акваріуми найчастіше бувають прямокутними, але виготовлені на замовлення конструкції можуть бути більш гнучкими з точки зору форми. Наприклад, цей акваріум від Aquarium Architecture має закруглені кути і виглядає трохи інакше, ніж звичайні акваріуми. Крім подібних «овальних» часто зустрічаються ще і шестикутні акваріуми, але зазвичай вони бувають у вигляді окремих об'єктів, а не вбудованих.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум від Aquarium Architecture в одному з будинків Оксфорда (Великобританія).

Акваріуми-перегородки

Акваріуми, що розділяють кімнату – це не нова концепція, але вона чудова в багатьох відносинах. Завдяки своїй прозорості, акваріум як перегородка в інтер'єрі будинку з відкритим плануванням просто ідеальний, адже він додає відчуття відокремленості, зберігаючи при цьому простір світлим і просторим.

Читайте також:  Стиль модерн в інтер'єрі - правила оформлення і фото ідеї втілення - 2021-2022

Маєток Rockwood в Коннектикуті приголомшує відкривається звідси видом на однойменне озеро Роквуд. Дизайнери з компанії Wadia Associates вирішили посилити враження, встановивши тут величезний розділяє кімнату акваріум. Його красою можна насолоджуватися, перебуваючи в обох частинах приміщення, яке він розділяє. І прозорі скляні стінки дозволяють природного світла «подорожувати» по всьому будинку.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Величезний акваріум, що відокремлює їдальню від кухні. Маєток Rockwood в американському Грінвічі.

Цей акваріум, що розділяє дві частини офісу, більш простий, але при цьому не менш красивий. Наповнений фіолетовими і зеленими рослинами, він додає яскраві акценти в сучасний інтер'єр. Сама перегородка невелика за розмірами, що в невеликому приміщенні тільки підвищує її цінність. Погодьтеся, не кожен офіс може похвалитися таким доповненням до інтер'єру.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Розділяє приміщення акваріум від Aquarium Group.

Акваріум від Okeanos Group не має ніяких прав до самої стелі, але при цьому чудово зонирует простір, відокремлюючи вітальню від їдальні. Синій водний ландшафт непогано гармонує з нейтральною чорно-білої палітрою приміщення, привносячи в інтер'єр такий необхідний сплеск кольору.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум від Okeanos Group.

Подібний акваріум-роздільник змушує вас відчути себе відданих на дні моря або, по крайней мере, в океанаріумі. Його ідеальне розташування розбиває приміщення з відкритим плануванням на зони, додаючи в кожну з них чудовий елемент дизайну.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Розкішний акваріум в розкішному будинку.

Що знаходиться на березі ставка приватний будинок в Італії, дизайн якого створений компанією Persico Studio, може похвалитися красивим акваріумом, який розділяє кухню і їдальню і, безсумнівно, оживляє їх.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Будинок з акваріумом в італійській Кашину від Persico Studio.

Цей неймовірний прісноводний акваріум від компанії Aquarium Architecture теж по суті виконує функцію роздільник кімнати. Він відокремлює їдальню від розташованої ззаду скляних сходів. Акваріум прекрасно вписується в інтер'єр приміщення, а його водний ландшафт виглядає як твір мистецтва на стіні.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Прісноводний акваріум від Aquarium Architecture.

Рифовий морський акваріум від Okeanos Group – це щось неймовірне. Він не просто розділяє кімнату: під вражаючим акваріумом розташоване ще й функціональне місце для зберігання. Звичайно, акваріум з більш простим водним ландшафтом обійдеться вам дешевше, але рифовий відноситься до числа найбільш мальовничих з тих, які ви коли-небудь бачили. З таким акваріумом вид приміщення вже не має ніякого значення.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Рифовий морський акваріум від Okeanos Group.

Перегородка, що розділяє приміщення, дуже виграє від вбудованого в неї акваріума. Фахівці з Clayton Aquariums інтегрували цей порівняно невеликий, але виробляє ефект акваріум в перегородку, завдяки чому стає видна друга частина кімнати. Це може істотно вплинути на ваш інтер'єр. Про те, що ви таким чином привносите в свій будинок шматочок природи, ми навіть не будемо зайвий раз говорити.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Вбудований в перегородку акваріум від Clayton Aquariums.

Якщо у вас є можливість використовувати свій акваріум як роздільник простору, наприклад, двох кімнат, то немає кращого способу показати його у всій красі (і при цьому заощадити місце). Один з акваріумів, представлених на сайті Design Rulz, фактично використовує наявну відкриту арку, в той час як інший, що відокремлює їдальню від вітальні, вмонтований у великій, до самої стелі, дерев'яна шафа.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Великий акваріум в арці.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум, який використовується для відділення їдальнею від вітальні.

Ще один приклад показує пару з верхнього і нижнього шаф з акваріумом між ними. Ця конструкція використовується для відділення кухні від вітальні або вітальні.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Вбудований в шафу акваріум, зонується приміщення.

Акваріуми, вбудовані в стіну

Вбудовані в стіну акваріуми сьогодні дуже популярні. Вони можуть бути інтегровані практично в будь-яке приміщення, включаючи кухню і їдальню.

В Milan Residence ви знайдете безліч скляних елементів інтер'єру і кидаються в очі об'єктів, таких як чорний рояль або покритий коров'ячої шкурою шезлонг. Вбудований в стіну акваріум входить в список ефектних деталей цього сучасного будинку.

Читайте також:  Інтер'єр вітальні в приватному будинку - 53 ідеї для натхнення - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум в сучасному інтер'єрі.

Aquarium Architecture створила можливість впровадити в стіну невеликою їдальнею це дивовижне додаток. Акваріум хоч і невеликий, але від цього не стає менш вражаючим. Вбудована підсвітка дає м'яке світіння, завдяки чому може служити в якості нічника.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Прісноводний акваріум в Nettleton Villa.

Компанія Aquarium Architecture створює штучні мініокеани для будь-якого приміщення – від кухні до передпокою. Наприклад, в Richmond Residence на кухні встановили вбудований акваріум, що нагадує величезний плоский екран телевізора, що робить приміщення більш живим.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Richmond Residence.

архітектурні акваріуми

Архітектурні акваріуми – це щось відмінне від усього того, що ми вже бачили. Будучи невід'ємною частиною конструкції будівлі, вони здаються нам прийшли з іншого міра.Удачно названа «Вілла з акваріумом» створена Centric Design Group і знаходиться в Нідерландах. Акваріуми, що виконують роль огорожі мезонінного поверху, роблять інтер'єр будинку абсолютно унікальним. Кожен з пасажирів на нижньому поверсі може просто підняти голову, щоб подивитися на рибок, що плавають над головою. Яка чудова альтернатива звичайним перилах! Скляний камін на першому поверсі перегукується з акваріумом і робить простір світлим і повітряним.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Вілла з акваріумом від Centric Design Group.

Оформлення EHA Family Trust Residence у Вайомінгу, дизайн якої був розроблений компанією Ward + Blake Architects, було завершено ще в 2011 році установкою приголомшливого відкритого акваріума. Останній грає роль перегородки між їдальнею і передпокої, провідною в інші кімнати.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 EHA Family Trust Residence від Ward + Blake Architects.

Самі незвичайні місця розташування акваріума в будинку

Акваріум з солоною або прісною водою може бути відмінним доповненням до інтер'єру будь-якого приміщення незалежно від його розміру. Головне, що від вас вимагається, – бажання привнести в своє житло трохи екзотики. Очевидно, чим більше акваріум, тим більше він буде впливати на вигляд кімнати. Ви можете придбати тумбу-підставку, спеціально призначену для ємності, що містить десятки або сотні літрів води. Однак слід брати до уваги, що такі шафи досить громіздкі і часто займають занадто багато місця. Так чому б не вбудувати акваріум в вашу меблі або навіть в стіни вашого будинку? Ось кілька цікавих ідей, які напевно вас надихнуть!

Кухонні акваріуми

Розміщувати акваріуми на кухні стало якоюсь тенденцією останнім часом. А в голову деяких дизайнерів прийшли особливо сміливі ідеї та концепції.

Візьмемо наприклад Роберта Коленіка і його проект Ocean Kitchen, який наробив багато шуму кілька років тому. Цей неймовірний острівної кухонний стіл не тільки практичний, але і гарний, адже це стіл-акваріум. Яке грамотне використання простору! Погодьтеся, кухня, на якій розміщений такий величезний острівної стіл, що включає місткий акваріум, чи вимагає чогось ще в плані декору. Годування риби може здатися складним, але насправді стільниця піднімається простим натисканням кнопки, що забезпечує доступ для здійснення всіх необхідних маніпуляцій.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Ocean Kitchen.

В аналогічному прикладі, показаному на сайті Piatti, акваріум меншого розміру. Він не займає весь острівної стіл, але все одно шикарний.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум, вбудований в кухонний острівної стіл.

У компанії Aquafront була відмінна концепція мінімалістською кухні з рифових акваріумом, вбудованим в меблі. Граючи з контрастом, дизайнери підкреслили красу пурпурних рифів. На задньому плані все виглядає так само практично, як і на звичайній кухні. Як би підтримуючи загальну концепцію «плаваючою» кухні, біля дальньої стіни «ширяє» найтонша полиця з нержавіючої сталі для посуду і спецій (або, може бути, там баночки з кормом для рибок?).

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Дизайн кухні, розроблений компанією Aquafront.

Марк Гачес, проектуючи дизайн кухні в Central Beach House, вирішив встановити там вмонтований в дерев'яна шафа синій акваріум, що виділяється гарним водним пейзажем. Вбудоване освітлення акцентує увагу на кожному елементі інтер'єру, включаючи стільницю з каменю і острівної обідній стіл.

Читайте також:  70 ідей дизайну інтер'єру маленької кухні - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Дизайн кухні Марка Гачеса.

Проект «Приручена природа», розроблений компанією Mood Works, передбачає дивовижну деталь – чудовий вбудований в стіну рифовий акваріум. Він сильно контрастує з мінімалістським дизайном кухні, але при цьому підтримує задану концепцію.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 «Приручена природа» від Mood Works.

Кухонні шафи часто тягнуться від підлоги до стелі, залишаючи в середині вільний простір для стільниць. Якщо ви можете дозволити собі пожертвувати ділянкою робочої поверхні, чому б не використати його для розміщення там вашого акваріума? Цей акваріум, вбудований в кухонні меблі, залишає невелику ділянку стільниці вільним для прийому їжі.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум, вбудований в кухонний гарнітур і займає частину стільниці.

журнальні столики

Якщо ви вважаєте кухонні острівні столи з вбудованими акваріумами витонченими, вам повинна сподобатися ідея використання для цієї мети журнальних столиків. Компанія 4 Fish Tank виробляє і продає подібні чудові столики всіляких форм, розмірів і стилів. Їх стільниці зроблені зі скла, щоб ви могли насолоджуватися, спостерігаючи за рибками!

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Великий журнальний столик з вбудованим акваріумом.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Круглий журнальний столик з акваріумом.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Прямокутний столик-акваріум.

Є багато різних способів прикрасити нудний на вигляд камін, але можливо самий креативний з них – за допомогою акваріума. Тільки, якщо ви вирішите втілити цю ідею на практиці, не забувайте стежити за температурою води щоразу, коли розпалюєте вогонь.

На сходинку вище – масивний акваріум, представлений на сайті If It's Hip It's Here. Він повністю оточує камін у вітальні або вестибюлі, швидше за все, в якомусь розкішному готелі. Можете ви уявити собі що-небудь настільки ж унікальне в своєму будинку?

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Камін і акваріум в інтер'єрі вітальні.

Над ліжком

Кому потрібна спинка ліжка, якщо замість неї в іншій кімнаті є величезний акваріум? Цей готельний номер, представлений в якості прикладу на сайті Real House Design, в буквальному сенсі дозволяє спати з рибками. Якщо він занадто великий для вас, ви можете зберегти своє узголів'я і встановити акваріум поменше, який можна порівняти за розміром з картиною.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Величезний акваріум займає місце в узголів'я ліжка.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Невеликий, але елегантний акваріум над ліжком.

У Acrylic Tank Manufacturing створили краще узголів'я для ліжка, яке тільки можна собі уявити. Володіючи незвичайною формою, цей акваріум безумовно може змусити людину повірити, що він або вона є одним з морських істот, які дрімають на дні океану. Дизайнери зробили два каганця частиною водного пейзажу, але на практиці вони виявилися малофункціональні, тому замість них використовується світиться підсвічування.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Furnitureland South 2012.

Усередині меблів або предметів інтер'єру

Якщо ви відчуваєте в собі творчий потенціал, можете встановити унікальний в своєму роді акваріум, вбудований в меблі. Наприклад, прямо в середині цього сучасного стелажа є простір для акваріума.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум, вбудований в стелаж.

Ось те, що вам навряд чи доводилося бачити – підлоговий годинник з дуже сучасним дизайном. В основному це вода і рибки. Якби риби вміли говорити, вони б кожен раз, коли ви спізнилися їх погодувати, повідомляли вам про це.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Підлоговий годинник з вертикальним акваріумом.

Якщо вам більше не потрібно старе фортепіано, подумайте про те, щоб витягти всі струни і перетворити верхню частину в акваріум, як на прикладі, представленому на сайті Buzz Buzz Home. Це виглядає набагато елегантніше і цікавіше, ніж звичайна підставка для акваріума.

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022 Акваріум, вбудований в біле фортепіано.

Вбудовані акваріуми вимагають не тільки ретельного планування, а й складного обслуговування. Але якщо їх заспокійливу блакитне світіння і легкий рух допоможуть вам розслабитися і відпочити в кінці довгого дня, то це того варто.

Фото-ідеї використання акваріума в дизайні інтер'єру

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

DvaGusya