Біла кухня в інтер’єрі – 41 фото ідея інтер’єру кухні в класичному білому кольорі – 2021-2022

Біла кухня в інтер'єрі багато років була і до сих пір залишається найпопулярнішим варіантом. Я назавжди запам'ятаю свій перший будинок, так як, коли ми переїхали в нього, кухня була безладну мішанину коричневого і бежевого відтінків. Столовий гарнітур темного дерева, який ми привезли з собою, просто загубився там. Приміщення без великих зовнішніх вікон іноді нагадувало нам дрімучий ліс, ніяке освітлення не здатне було поліпшити наше сприйняття інтер'єру. Після того, як одного разу ми вирішили зробити радикальний крок і зафарбувати велику частину простору білим, кухня дійсно відкрилася в новому світлі. Вона стала виглядати більш просторій, більш гостинною. Для нас стало приємним сюрпризом усвідомлення того, як сильно проста зміна кольору здатне трансформувати наше ставлення до простору.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022

Всі представлені тут кухні в якійсь мірі орієнтовані на білу палітру. Незалежно від того, змішується чи білий з близькими тонами або ж використовується в парі з контрастними елементами, ці кухні світлі, просторі, відкриті, що без центральної білої теми досягти б не вдалося. Сподіваємося, що ви отримаєте задоволення, переглядаючи цю добірку, і відчуєте натхнення, також як ми!

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Простора кухня в стилі кантрі з білими шафами на тлі гірчично-жовтих стін. (Ця фотографія на англомовному сайті розташована перед текстом, відразу після заголовка).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій білій кухні з натурального дерева два острівних столу: один – з темно-сірої мармурової стільницею і вбудованою раковиною, другий, призначений для прийому їжі – з піднятою стільницею з темного дерева (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Ця чудова біла кухня відмінно контрастує з покриттям підлоги з темної деревини листяних порід. Гармонійно виглядає тут поєднаний зі шкіряною лавкою L-подібний острівної стіл, навколишній обідню зону.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій затишній кухні біла високоякісна меблі протиставляється плитці насиченого коричневого кольору, якої оброблений фартух і підлогу. Димчасте скло дверцят шаф додає текстуру.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Чудовий білий колір шаф і стільниць на цій кухні контрастує з темним дерев'яною підлогою і такого ж відтінку острівним столом (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Ультрасучасна біла глянцева кухня в інтер'єрі. На тлі бежевого статі і обіднього столу з натурального дерева білизна острівної столу стає просто феєричною.

Читайте також:  Спальня в стилі лофт - 52 прикладу інтер'єру - 2021-2022

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Затишна, але трохи витягнута в довжину кухня, на якій біло-коричневий візерунок на підлозі розташовується між рядами білосніжних шаф з коричневими стільницями.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Вишукано оформлена біла кухня з філігранною дерев'яними меблями, візерунчастої плиткою фартуха і кесонним стелею, що підноситься над великим острівним столом з мармуровою стільницею (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Ця кухня відрізняється по істині дикою сумішшю тонів і текстур: чорний острівної стіл, що контрастує з розміщеними навколо білими шафами, мозаїчна плитка фартуха, для якої використані всілякі відтінки коричневого, і золотисто-пісочний мармурові стільниці.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій затишній кухні сяюча білизною меблі відмінно виглядають на тлі підлогового покриття з деревини темних відтінків.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Вся ця кухня – контраст темно-коричневих і білих тонів. Натуральна деревина і коричнева плитка фартуха сусідять з білими кухонними меблями і світло-бежевими мармуровими стільницями.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Масивний стіл з темного дерева з білою мармуровою стільницею домінує на цій кухні, буяє білими поверхнями шаф, матовим алюмінієм побутової техніки та натуральною деревиною підлогового покриття (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Дизайн цієї ультрасучасної кухні побудований на контрасті: на підлозі натуральне дерево сусідить з білим мармуром, білосніжні столи покриті чорними глянцевими стільницями, на тлі білих стін і стелі просто кидаються в очі три чорних люстри у формі олив.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Сонячне світло, що проникає на цю простору кухню через вікна з усіх боків, просто заливає білі столи і покривають їх чорні стільниці.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Світла стільниця з натурального дерева служить віддзеркаленням такого ж по відтінку паркету на цій кухні, де білий колір меблів перемежовується матовим алюмінієм побутовою технікою.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 У світлі безлічі мініатюрних вбудованих стельових світильників білосніжна меблі гармонійно поєднується з кольоровою плиткою фартуха і синювато-сірими стільницями.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Дерев'яна підлога теплих тонів і концентрує на собі погляд масивний острівної стіл з мармуровою стільницею лише підкреслюють білизну кухонних шаф і візерунчастої плитки фартуха.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Білі шафи, мармурові стільниці та викладений плиткою під цеглу фартух роблять цю кухню єдиним, цілісним простором. Білизна розбавлена ​​контрастними елементами – чорними шкіряними кріслами і такого ж кольору острівним столом.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Це погляд на кухню, яку ви вже бачили трохи раніше, під іншим ракурсом. На передньому плані великий покритий мармуром острівної стіл з барними стільцями і ультрасучасні алюмінієві світильники.

Читайте також:  Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Високий «соборний» стелю і червона розділова арка визначили стиль цієї великої кухні, підкреслений філігранними деталями шаф, плиткою фартуха, розташованої праворуч обідньою зоною і домінуванням в приміщенні білого кольору.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Білий колір в інтер'єрі цієї кухні служить прекрасним фоном для яскравих мазків, створюваних присутніми тут удосталь рослинами і фруктами. Чи не губляться тут і цікаві дизайнерські знахідки – змонтовані на стінках шаф бра і унікальні стельові світильники у формі ковпаків (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Головною «господинею» на цій розкішній кухні з мармуровою підлогою і рельєфним стелею є, звичайно, вишукана білі меблі з накладними позолоченими елементами.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Оброблений мармуром острівної стіл з вбудованою раковиною, що розмістився під досить масивної люстрою, і приховане підсвічування стільниць робочої зони роблять цю кухню зручною, затишною і несхожою на інші.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Кольорові вкраплення додають цій білій кухні жвавості: фіолетові стільниці, плитка для підлоги і квіткове панно на кухонному фартусі об'єднують простір в єдине ціле.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Білий колір шаф на цій кухні відтіняє бежевим мармуровою підлогою і темно-синім мармуром стільниць і фартуха.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій ультрасучасної кухні білі меблі вигнутих форм і білий підлогу з мореною деревини дуже органічно виглядають на тлі великих похилих скляних панелей, які є частиною похилого даху (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Кухня «купається» в теплих бежевих тонах, розбавлених контрастними включеннями – чорними глянцевими стільницями і матовим алюмінієм побутової техніки.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Ця кухня сповнена найрізноманітніших текстур: паркет з високоякісної деревини, мармурові стільниці, що покривають білосніжні столи, і узорная плитка фартуха.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Світла блакитно-зелена фарба на стінах і покриття для підлоги з деревини листяних порід додають сплеск кольору цієї білої кухні.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Меблі, стіни і стеля цієї кухні здаються просто білосніжними на тлі статі з натурального дерева і темної стільниці на одному з острівних столів (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій кухні білий мармур, який використовується для виготовлення стільниць і великого фартуха, контрастує з покриттям підлоги з натурального деревини темних відтінків (Джерело: Zillow DigsTM).

Читайте також:  Французький стиль в інтер'єрі - правила оформлення і фото ідеї дизайну - 2021-2022

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій залитій сонцем кухні білі шафи і підлогове покриття зі світлої деревини оточують великий темно-зелений острівної стіл з бежевою мармуровою стільницею.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Домінуючий в просторі цієї кухні острівної стіл з філігранними ніжками на тлі дерев'яної підлоги здається яскравим білим плямою. Сірі мармурові стільниці та бежева плитка фартуха додають інтер'єру різноманітність (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 В інтер'єрі цієї білої класичної кухні з килимом, прикрашеним геометричним малюнком, на підлозі з темної деревини, зі світло-зеленими мармуровими стільницями і вбудованим винним шафою присутній легкий ретро-відтінок, який білі шафи з різьбленими дверцями лише підсилюють.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Білі шафи з вбудованою чорної побутовою технікою, геометричний візерунок з коричневої і білої кахельної плитки на підлозі і повністю чорний обідній стіл, оточений біло-бежевими смугастими стільцями роблять простір цієї кухні дуже затишним.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Тут ми бачимо ще один прекрасний приклад використання сміливих насичених кольорів, які розбавляють білий, не дозволяючи йому стати переважною. Дерев'яна підлога темний відтінків і зелений мармур на стільниці і фартуху роблять загальну картину завершеною.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 На цій кухні відкритого планування колір натурального дерева, світло-бежевий і білий відтінки змішалися, створивши картинку, що нагадує клаптикову ковдру. Колірна схема всього простору маленьким відображенням повторюється в візерункової плитці фартуха.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Білі матові шафи в парі з білими ж глянцевими «цеглинами» фартуха об'єднали в єдине ціле простір цієї кухні з її коричневими мармуровими стільницями, підлоговим дерев'яним покриттям темних відтінків і розташувалися навколо острівної столу обідніми стільцями з деревини вишневого дерева.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Неповторність цієї білої кухні надає розташований в центрі стіл небесно-блакитного кольору з мармуровою стільницею і вбудованим винним шафою (Джерело: Zillow DigsTM).

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Контрастна кухня з яскраво-білими меблями і фартухом, з бежевими мармуровими стільницями і покриттям підлоги з темного дерева.

Біла кухня в інтер'єрі - 41 фото ідея інтер'єру кухні в класичному білому кольорі - 2021-2022 Ще один приклад використання контрасту при оформленні інтер'єру кухні: білий острівної стіл сусідить з обіднім столом з темного дерева, білий кухонний гарнітур – з класичним масивною шафою з того ж темного дерева, колірним протиставленням білосніжним стін і стелі служить підлогу з темної деревини.

Джерело перекладу: www.homestratosphere.com/

DvaGusya