Білий колір в інтер’єрі – правила застосування і фото ідеї – 2021-2022

Коли вам доводилося бувати в білосніжній кімнаті, відчували ви себе комфортно або, навпаки, ніяковіли і боялися розслабитися? Білий – один з тих квітів, які багато домовласників уникають, оскільки побоюються, що приміщення не буде виглядати затишно і привітно. Насправді, білий – самий освіжаючий колір. Він робить житло чистим і охайним і привносить в інтер'єр нотку витонченості.

Але та ж сама біла фарба, яка змушує одну кімнату здаватися чарівною, іншу зробить лякаюче холодної. Як всі інші кольори, білий має свою температуру, настрій, стиль. Якщо ви ігноруйте це, ваша, здавалося б, свіжа, бадьорить біла фарба може змусити простір повністю «вимкнутися». Але не хвилюйтеся. Часто все, що потрібно, це просто невелике додавання іншого кольору, щоб нагріти або пом'якшити білий.

Отже, тема сьогоднішньої розмови – білий колір в інтер'єрі. Ми Погоріла про всі тонкощі і нюанси його використання, поділимося з вами порадами, як домогтися потрібно ефекту при декоруванні приміщення виключно білим кольором, продемонструємо реальні приклади білих інтер'єрів. Ви будете здивовані тим, наскільки гармонійний може бути білий колір в інтер'єрі вашого будинку або квартири.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Зміст
 1. Почніть з білої кімнати, як з чистого аркуша
 2. Зверніть увагу на джерело природного світла
 3. Те, що зовні, впливає на те, що всередині
 4. Використовуйте білий колір, щоб розширити простір
 5. Додайте текстуру до білизни, щоб уникнути стерильного виду
 6. Нашарування білого і близьких відтінків
 7. Нехай центральне місце серед білого займають твори мистецтва
 8. Використовуйте білий при оформленні інтер'єру сучасної або традиційної кухні
 9. Додайте колір в білосніжну кімнату
 10. Використовуйте білу фарбу для поліпшення функціональності вбиральні
 11. Не відмовляйтеся від білої оббивки
 12. Білий колір і метал – позачасове поєднання
 13. Білий колір може зробити ваш інтер'єр універсальним
 14. Використовуйте білий, щоб приховати недоліки
 15. 20 кращих білих фарб на думку топ-дизайнерів інтер'єрів
 16. China White (Свинцеві білила) від Benajmin Moore
 17. All White ( «Білий») від Farrow & Ball
 18. Cotton ( «Бавовна») від C2 Paint
 19. Honeymilk («Молоко с медом») от Valspar
 20. Lily of the Valley («Ландыш») от Benjamin Moore
 21. Great White («Великолепный белый») от Farrow & Ball
 22. Decorator's White («Белый для декораторов») от Benjamin Moore
 23. Paper White («Чисто белый») от Benjamin Moore
 24. Pointing от Farrow & Ball
 25. White Wisp от Benjamin Moore
 26. Huntington White («Хантингтонский белый») от Benjamin Moore
 27. Super White («Супербелый») от Benjamin Moore
 28. Wimborne White («Уимборнский белый») от Farrow & Ball
 29. Winter Orchard («Зимний сад») от Benjamin Moore
 30. Swiss Coffee («Швейцарский кофе») от Dunn Edwards
 31. Slipper Satin («Атлас для туфелек») от Farrow & Ball
 32. White Dove («Белая голубка») от Benjamin Moore
 33. Historic White («Старинный белый») от Dunn Edwards
 34. Acadia White («Акадийский белый») от Benjamin Moore
 35. Chantilly Lace («Кружево Шантильи») от Benjamin Moore
 36. Фото: белый цвет в интерьере

Почніть з білої кімнати, як з чистого аркуша

Не бійтеся білого кольору! Погляньте на білий як на якесь початок, що дозволяє робити все, що ви хочете, і відправитися туди, куди тягне вас творчий потенціал! З вашого вікна відкривається чарівний вид на океан, ліс, гори або місто? Білий – це полотно, який можна використовувати в якості фону для чудових перспектив. Немає кращого способу принести свіжий старт в інтер'єр будинку, ніж пофарбувати його стіни в білий колір. Ця стратегія чистого аркуша часто використовується відразу ж після покупки нового житла.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Зверніть увагу на джерело природного світла

Перш ніж пофарбувати кімнату в білий колір, визначте її орієнтацію відносно сторін світу. Кімнати, які звернені в сторону від полуденного сонця, набувають сіро-блакитний відтінок, який відмінно підходить для літньої спальні, тренажерного залу або студії. Біла фарба оптимізує світло в цих просторах, роблячи при цьому приміщення прохолодними.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Той же білий колір, однак, буде працювати зовсім по-іншому у вітальні будинку де-небудь в Новій Англії. Візуальна зв'язок білого зі снігом і льодом за вікнами буде породжувати негативні асоціації, навіть відлякувати. Тут варто спробувати урізноманітнити білий колір червоними, жовтими або жовтогарячими включеннями.

Кімнати, в які сонячне світло протягом дня не потрапляє, є хорошими кандидатами на те, щоб бути пофарбованими в білий колір теплих відтінків. Кольорові пігменти відтворюють теплової діапазон сонячного світла, в результаті чого у присутніх в цьому приміщенні людей підвищується рівень активності і поліпшується настрій.

Нейрофізіологи, використовуючи магнітно-резонансну томографію, підтвердили фізіологічну дію кольору. Кожен з нас може підтвердити той факт, що теплі кольори змушують нас відчувати тепло. Про це чудово обізнані і художники, причому вони це не просто знають, а давно і успішно використовують на практиці.

Кімнати, що виходять вікнами на південь (мова йде про північній півкулі, в південному – все з точністю до навпаки), найбільш інсоліроваться. І взимку, і влітку та частина вашого будинку, яка звернена до сонця, в ясний день набуватиме червоно-жовті відтінки. Білі стіни – відмінний вибір для охолодження цих просторів, а колір фарби може бути скоректований з урахуванням яскравості освітлення. Наприклад, сірий колір пом'якшує світловідбиваючі якості білого і допомагає «заспокоїти» простір, в якому є великі вікна, що заповнюють вітальню сонячним світлом.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Зрозуміло, один колірний варіант не може задовольнити всім добовим або сезонним варіацій освітленості. Але в певний час дня і в певні пори року ваша кімната буде виглядати найбільш привабливо.

Використовуйте колір стін для посилення або ослаблення природного світла. Колекція Off-White Collection від Benjamin Moore, що складається з 140 білих квітів, організована за відтінками і може допомогти вам вибрати прохолодний (з блакитним, сірим або зеленим відтінком) або теплий (з червоним, оранжевим або жовтим відтінком) білий колір. У інших брендів різних відтінків білого теж чимало, тому ми рекомендуємо вам кожен раз звірятися з колірним віялом, щоб побачити основний відтінок для кожного варіанта.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Те, що зовні, впливає на те, що всередині

Погляньте за вікно і вирішите, чи допомагає листя, яка перешкоджає проходженню світла, або навпаки заважає вашому сприйняттю інтер'єру. Наприклад, дерево за вікном кухні або вітальні, розташованої з південної сторони будинку, буде кондиционировать будинок круглий рік, стримуючи велику частину сонячного світла взимку і створюючи тінь влітку. При бажанні ви можете зробити «брудний білий». Наприклад, сіро-зелений буде зменшувати яскравість сонячного світла взимку, коли дерево позбавлене листя, а сонце після зимового сонцестояння знаходиться низько. Чистий білий колір занадто сильно відбивав би промені низького зимового сонця.

Читайте також:  Акваріум в інтер'єрі квартири або будинку - 50 ідей з фото - 2021-2022

Кімнати з видом на океан завжди вражають уяву. Білі стіни літньої резиденції можуть посилити створюване враження, відкриваючи будинок і як би наближаючи його до прохолодної води.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Але взимку в будинках, розташованих на береговій лінії, білий колір підсилює відчуття ознобу, створюване непривітним морем за шибками. Особливо добре це відчувається в тих місцевостях, де клімат має сильні сезонні коливання температури. Деякі власники будинків, розташованих на узбережжі, на всю зиму закривають вікна важкими портьєрами, щоб захистити себе і своїх близьких від зневіри, виробленого зимовим океаном.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Коли ми бачимо щось холодне, ми відчуваємо холод. Колір, який асоціюється з чимось відомим, гарячим або холодним, може змусити нас відчути це. Це пояснює, чому ми сприймаємо кольору по їх температурі, ділимо їх на холодні або теплі. Білий вважається найхолоднішим кольором (особливо його сині, сірі і зелені відтінки), тому що він нагадує нам про сніг і лід. Ми бачимо те, що очікуємо побачити …

Але білий все ж може бути рішенням для будинку, розташованого на березі моря, де, з одного боку, цілий рік з вікна відкривається захоплюючий вид, а з іншого, клімат характеризується екстремальними перепадами температури повітря. Виберіть кремово-білий, який має невелику кількість жовто-оранжевого пігменту (як, наприклад, California Paints 'DE6141 Salt Box). Влітку, коли мешканці будинку частіше знаходяться за його межами, м'яка ваніль створюватиме прохолоду ввечері, коли люди повертаються з пляжу додому, щоб розслабитися.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Якщо ви вирішили пофарбувати стіни в будинку, з вікон якого відкривається захоплюючий вид, в білий колір, подумайте про правильний вибір його відтінку. Правильно підібравши тон і усунувши з допомогою білої фарбою розмежування між стінами і дерев'яними елементами оздоблення, ви дозволите ландшафту залишатися безрамним, розширите присутність дивовижної картинки в вашому домі. Ця стратегія (фарбування як стін, так і елементів обробки), яка використовується для відсіву архітектури, що перешкоджає огляду, може використовуватися з будь-яким кольором, але найбільш ефективна вона саме з білим через його відбивної здатності.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Використовуйте білий колір, щоб розширити простір

Завдяки посиленню світла кімнати, пофарбовані в білий колір, здаються більше. Тіні і краю зменшуються в білому просторі. Створюючи палітру для вашого будинку, постарайтеся мати на увазі цю особливість білого.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Але пам'ятайте, що просторове сприйняття поліпшується, коли кімнати, розташовані послідовно на одному поверсі, мають тонкий, без різких контрастів, зрушення у відтінку. Наприклад, використання білого кольору, відтінок якого поглиблюється в міру того, як кімнати стають більше, допоможе візуально зменшити розкид розміру приміщень.

Знайдіть сподобався вам білий на колірному віялі компанії, продукцію якої ви віддаєте перевагу використовувати. В цей колір можна пофарбувати стіни самої маленької кімнати. Потім використовуйте наступний темніший відтінок для кімнати більшою за розміром. Використовуйте різні по яскравості і насиченості кольору, щоб збільшити або зменшити візуальний розмір кожного приміщення. Ваші гості не помітять змін, переходячи з кімнати в кімнату, але будуть хвалити вас за спокійний і комфортний будинок, який ви створили.

Додайте текстуру до білизни, щоб уникнути стерильного виду

Не існує ванної кімнати або кухні, яка не стала б здаватися чистішим завдяки білим стінам, стільницям, шаф або світильників. Білий колір асоціюється у нас з чистотою. Цим, до речі, можна скористатися, якщо ви готуєте будинок до продажу і хочете зробити на потенційних покупців краще враження.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Однак білий колір має і деякі недоліки. Обмежуючи колірну палітру приміщення єдиним кольором, ви можете зробити його стерильним і навіть нудним. Повернути втрачений інтерес до простору в цьому випадку допоможе просте додавання текстурованою поверхні на одну зі стін.

Нашарування білого і близьких відтінків

Якщо вашій кімнаті не вистачає індивідуальності, розгляньте варіант нашарування білого кольору схожих відтінків – білого, теплих білих, сірого, теплих сірих і т. Д. Використовуйте різні матеріали однакових білих відтінків, але різних візерунків і текстур, щоб створити кімнату, що має глибину і викликає інтерес. Особливо гостро це працює в спальнях. Текстиль, оббивка головах, віконні штори та постіль можуть гармонійно поєднуватися один з одним і з кольором стін, створюючи ефект нашарування різних відтінків білого кольору в інтер'єрі.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Нехай центральне місце серед білого займають твори мистецтва

Ви коли-небудь замислювалися, чому в художніх галереях стіни, як правило, пофарбовані в один і той же яскравий білий колір? Цей прийом дозволяє відкинути архітектурні деталі приміщення на другий план, щоб відвідувачам ніщо не заважало зосередити увагу на виставлених роботах.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Якщо ви не уявляєте свій будинок без картин, скульптур або будь-яких інших творів мистецтва, що привертають увагу, подумайте про те, щоб розмістити їх на білій стіні, на білій камінній полиці або над вашою білосніжною ліжком. Не сумнівайтеся, що увагу ваших гостей буде прикута саме до наявних у вас художніх цінностей!

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Але якщо у вашому будинку немає чудової колекції творів мистецтва або з його вікна не відкривається захоплюючий дух вид, білий колір може бути мертвим або, як мінімум незручним, адже він стане фоном для звичайного домашнього безладу і хаосу. Погодьтеся, не кожному хочеться виставляти на загальний показ всю недосконалість своєму повсякденному житті. Ось чому молоді сім'ї часто вважають за краще відкласти на потім чистий білий колір, про який вони мріють, і замість цього вибирають хакі, який стерпить і приховає всі.

Використовуйте білий при оформленні інтер'єру сучасної або традиційної кухні

Краса білого кольору багатогранна – від кремово-білих тонів, добре поєднуються з традиційними і класичними дерев'яними кухонними шафами з мармуровими стільницями, до ультрасучасного білосніжного кольору мінімалістичний кухонь. Багато домовласники люблять білий на кухні, тому що приміщення завдяки цьому виглядає чистим, а його стиль і максимально наближений до класичного.

Читайте також:  Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Додайте колір в білосніжну кімнату

Ванна кімната, колірна палітра якої обмежена білим кольором, виглядає красиво, але, на жаль, трохи нудно. Позбутися від цього відчуття допоможе карколомний колірної акцент. Біла ванна, раковина і підлогу будуть виглядати разюче на тлі будь-якого кольору, кидається в очі. Червона мозаїка, смарагдова і блакитна плитка або навіть монохромний метал, що покривають одну зі стін, зроблять будь-яку білу ванну витонченою і вишуканою!

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Використовуйте білу фарбу для поліпшення функціональності вбиральні

У більшості гардеробних кімнат відсутні вікна. Крім того, думка про необхідність створити в них повноцінне освітлення дуже часто приходить занадто пізно, вже після завершення ремонту. В результаті ми маємо, м'яко кажучи, погано освітлений простір, де відшукати потрібну річ або підібрати наряд для вечірки буває важко.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Максимально поліпшити вигляд і функціональність вбиральні можна, пофарбувавши все поверхні світловідбиваючої білою фарбою. Щоб дізнатися відображають властивості обраної вами білої фарби, уважно вивчіть написи на банці. Чим вище значення LRV (величина світловідбивання), тим більше світла буде відбиватися.

Білий підкреслює інші кольори, які він оточує (тому його так часто використовують в художніх галереях). Це дозволить вам розібратися в колірних поєднаннях елементів одягу, в яку ви плануєте вбратися.

Зовсім не обов'язково, щоб інтер'єр вбиральні збігався з кольором стін в спальні. Пофарбуйте його білою фарбою з легким відтінком кольору стін спальні.

Не відмовляйтеся від білої оббивки

Можливо, ви думаєте, що білу оббивку меблів складніше утримувати в чистоті і вона швидко забрудниться. Частка правди в цьому, звичайно, є, тому варто подумати, який тип тканини краще підійде даного приміщення. Наприклад, для вітальні, де щодня буває досить багато людей, має сенс вибрати штучну шкіру або штучну замшу, а також чохли з грубої бавовняної тканини. Подібні варіанти ідеально підійдуть і для будинку, в якому є домашні тварини або маленькі діти. Не відмовляйтеся від білого кольору, замість цього правильно вибирайте відповідний тип тканини.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір і метал – позачасове поєднання

Ви помітили одну з останніх тенденцій в світі дизайну інтер'єрів – використання нейтрального кольору (білого, чорного, сірого або коричневого) в комбінації з класичними металевими квітами? Білий все частіше з'являється в домашніх інтер'єрах в поєднанні з нержавіючої сталлю, латунню, міддю або золотом, і парочка ця народжує тепло і затишок. Ви можете скомбінувати білий колір з приладами з нержавіючої сталі на кухні або з латунними світильниками у вашій вітальні. Відображає здатність металів і чіткість білого кольору – що може бути цікавіше?

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір може зробити ваш інтер'єр універсальним

Білий створює полотно для вас, щоб ви могли прикрашати свій інтер'єр по-різному в залежності від пори року. Чи любите ви осінь з її чудовими жовтими та червоними тонами або вам до душі яскраві кольори і пастель весни, білий фон дає вам гнучкість, універсальність, щоб змінювати інтер'єр за своїм настроєм! Створіть всесезонний будинок, гостинний круглий рік – вам буде досить змінити килимки, диванні подушки, штори, постільні приналежності. У літню пору білий інтер'єр дарує прохолоду і свіжість і не потребує сезонних кольорах.

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Використовуйте білий, щоб приховати недоліки

Білий колір може працювати як ластик в вашому інтер'єрі. Якщо будинок має деякі архітектурні вади, білий допоможе замаскувати їх. І навпаки: в старих будинках білий колір підкреслить чудову ліпнину, виділить інші рукотворні шедеври майстрів минулого. Перетворіть свій будинок за допомогою білого кольору, і ви побачите наскільки ваше житло стало комфортніше і затишніше!

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Хочете – вірте, хочете – ні, але є сотні відтінків білого! Кожен колір в спектрі має білий варіант. Білий може мати слабкий натяк на рожевий або жовтий, на зелений або фіолетовий. Подивіться на кухонні шафи і стільниці, покриття для підлоги, плитку у ванній кімнаті, спробуйте зрозуміти, який колір у вашому інтер'єрі переважає, і з урахуванням цього виберіть кращий відтінок білого. Для кожного будинку є кілька «ідеальних білих».

20 кращих білих фарб на думку топ-дизайнерів інтер'єрів

Хочете переконатися в багатогранності білого колір, в різноманітті його відтінків? Тоді пропонуємо вашій увазі список з 20 кращих білих фарб на думку топ-дизайнерів інтер'єрів.

China White (Свинцеві білила) від Benajmin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Ця фарба рідко підводить мене, незалежно від того, де я її використовую. У ній не пробиваються ні зелені, ні рожеві відтінки. При розміщенні кольору поруч з чисто білим, можна помітити легкий жовтуватий або сіруватий відтінок, але сам по собі він виглядає як істинно білий ». // Ерік Колер (Eric Cohler)

All White ( «Білий») від Farrow & Ball

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Ця фарба як хороший друг – надійна і в потрібний момент виявляється поруч. І це змушує вас і всі речі навколо виглядати приголомшливо. Колір залишається незмінним при будь-якому освітленні, але в післяобідній час може виникати ефект «світіння». // Бред Форд (Brad Ford)

Cotton ( «Бавовна») від C2 Paint

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Білий зовсім не є боязким і сором'язливим. Він змушує все навколо рухатися разом з ним вперед. Cotton від C2 – найм'якший з білих, з ледь помітним відтінком жовтого. Это идеальный фон для дерева, подчеркивающий его вид и усиливающий создаваемый эффект. Я особенно люблю использовать этот цвет в спальнях – он придает коже блеск». // Элизабет Мартин (Elizabeth Martin )

Honeymilk («Молоко с медом») от Valspar

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Выбор белой краски – дело непростое. Лучше отдать предпочтение более мягким и теплым сероватым или бежевым оттенкам. Honeymilk – это мягкий белый цвет, который отлично подходит для стен. Я использовала его при отделке множества комнат и никогда не была разочарована». // Элейн Гриффин (Elaine Griffin )

Lily of the Valley («Ландыш») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Я нашла этот цвет более 20 лет назад, когда для отделки мне нужен был действительно отличный теплый оттенок белого. С тех пор он является моей надежной опорой. Он хорошо работает и в очень светлых комнатах, и в помещениях, где света явно недостаточно». // Алессандра Бранка (Alessandra Branca )

Great White («Великолепный белый») от Farrow & Ball

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Этот белый цвет с характером. Его можно назвать каким угодно, но не стерильным. Great White лучше всего смотрится при естественном освещении, особенно по утрам, когда проглядывают свежие теплые тона. В течение дня он слегка меняет цвет – от белого до сероватого». // Кара Манн (Kara Mann )

Decorator's White («Белый для декораторов») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Мне нравится использовать этот белый цвет для окраски потолков и изделий из дерева , как впрочем и в любых других местах, где мне хочется добиться яркой, чистой белизны. Он хорошо работает с любым источником света. Некоторые белые цвета могут быть холодными и слегка голубыми, в то время как другие имеют кремовый или желтоватый оттенок, но Decorator's White – это настоящий белый – теплый и современный». // Джефф Эндрюс (Jeff Andrews )

Paper White («Чисто белый») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Я использую Paper White в кухнях и ванных комнатах, потому что она объединяет серые тона каррарского мрамора и абсолютную белизну раковины и унитаза ». // Кэти Риддер (Katie Ridder )

Pointing от Farrow & Ball

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Это идеальный цвет слоновой кости, подходящий почти для любого случая – не слишком яркий и не слишком насыщенный. Мне очень нравится этот баланс. Эта краска хорошо зарекомендовала себя и в залитой солнцем гостиной загородного дома, и в маленькой спальне нью-йоркской квартиры». // Энн Максвелл Фостер (Anne Maxwell Foster ) и Сейсел де Педро Каннингем (Suysel dePedro Cunningham ) из Tilton Fenwick

White Wisp от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Это тонированный белый цвет с оттенком серо-зеленого, но выглядит он ярко-белым. Мне нравится использовать его для создания холодного оттенка на стенах. Я довольно часто применяю настенные покрытия из пеньковой ткани и других натуральных материалов. White Wisp заставляет многие из этих материалов выглядеть четко, свежо, бодряще». // Фрэнк Руп (Frank Roop )

Huntington White («Хантингтонский белый») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Свою любимую краску – Huntington White – я открыл для себя во время работы над линией Benjamin Moore – длинного пути, полного проб и ошибок . Она сильно отличается от других белых красок, непостоянных и меняющих внешний вид в зависимости от времени суток». // Даррил Картер (Darryl Carter )

Super White («Супербелый») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Это самое чистое выражение белого без цветовых оттенков. Мне этот цвет он напоминает галереи в Gagosian Gallery . Я в восторге от того, что он делает вашу мебель похожей на произведение искусства». // Джон Колл (Jon Call)

Wimborne White («Уимборнский белый») от Farrow & Ball

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Wimborne White от компании Farrow & Ball – красивый оттенок белого, который имеет глубину и размерность. Покрытые этой краской поверхности приобретают блеск и глянец без использования лака, что придает им очень шикарный и современный вид». // Сюзанна Каслер (Suzanne Kasler )

Winter Orchard («Зимний сад») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Я люблю Winter Orchard, потому что в нем присутствует очень тонкий оттенок серого. Благодаря этому он хорошо работает с любым цветом». // Тания Наяк (Taniya Nayak )

Swiss Coffee («Швейцарский кофе») от Dunn Edwards

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«В каждом доме должна быть одна уютная комната, такая как гостиная. В этом пространстве я предпочитаю использовать белую краску в качестве фона для удивительной коллекции произведений искусства, которая привносит яркие брызги цвета. Для меня идеальным оттенком белого является не слишком желтый и не слишком розовый – наподобие Swiss Coffee от Dunn Edwards ». // Трип Хайниш (Trip Haenisch)

Slipper Satin («Атлас для туфелек») от Farrow & Ball

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Slipper Satin – это мое стремление к «оживлению» традиционных комнат. Этот цвет успокаивает и придает ощущение легкости и безмятежности. Он привлекателен и уютен, но при этом хорошо работает и в домах с богатыми архитектурными формами, поскольку помогает акцентировать внимание на деталях». // Джеффри Алан Маркс (Jeffrey Alan Marks )

White Dove («Белая голубка») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«White Dove имеет кремовый оттенок, который приносит желанное тепло в дома мегаполисов, а также в дома, расположенные в местностях, где климат не балует солнечными деньками, и над головой, как правило, постирается серое, пасмурное небо. Впрочем, традиционно White Dove позиционируется как свежий и бодрящий белый цвет, не являющийся при этом слишком холодным или современным». // Эмили Мунро (Emilie Munroe )

Historic White («Старинный белый») от Dunn Edwards

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Классический теплый белый цвет подойдет к любому интерьеру – так было раньше, будет и впредь. Краска премиум-класса из коллекций DE Everest обладает слабым запахом и нулевым содержанием летучих органических веществ, поэтому с ней приятно и безопасно работать внутри помещений». // Сара Барнард (Sarah Barnard )

Acadia White («Акадийский белый») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Acadia White от Benjamin Moore – это мое стремление к сбалансированности, к золотой середине. Этот идеальный кремово-белый цвет, не слишком теплый и не слишком холодный – в самый раз». // Патрик Эдигер (Patrick Ediger )

Chantilly Lace («Кружево Шантильи») от Benjamin Moore

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

«Chantilly Lace – краска живая и яркая, с достаточной глубиной, и этого достаточно, чтобы избежать стерильного вида помещений. Этот белый находится в холодном диапазоне, но способен привнести теплые тона. Он отлично будет смотреться там, где встречаются современное и традиционное». // Моисес Эскенази (Moises Esquenazi )

Белый цвет прост и утончен. Но окрасить комнату или несколько комнат в этот спокойным умиротворенный цвет – это все равно что решиться подстричь волосы существенно короче, чем обычно. Будьте авантюрны и не отказывайтесь от варианта дизайна квартиры в белом цвете. Сделайте уверенный шаг к чистому и роскошному новому интерьеру!

Читайте також:  Стиль мінімалізм в інтер'єрі - правила дизайну і фото ідеї - 2021-2022

Фото: белый цвет в интерьере

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

Білий колір в інтер'єрі - правила застосування і фото ідеї - 2021-2022

DvaGusya