Інтер’єр вітальні в стилі мінімалізм – правила і 70 ідей для натхнення – 2021-2022

Мінімалізм – це, по суті, мистецтво, задовольняючись малим, жити комфортно і отримувати від цього естетичної задоволення. Завдання це на перший погляд може здатися досить простий, на практиці ж виявляється, що набагато легше сказати, ніж зробити. Насправді гарний, функціональний будинок, оформлений в стилі мінімалізму, є одним з найскладніших в дизайні. Від дизайнера потрібно не тільки уміння, а й стриманість. Для тих з нас, хто схильний тягти додому все, що йому сподобалося, це стає часом майже нездійсненним завданням. Мінімалістичний дизайн – це не додавання тонкощів, а зняття зайвих шарів!

Представляємо вашій увазі 70 чудових і повних натхнення інтер'єрів, які невимушено поєднують форму з функцією, витонченість з комфортом. При такому різноманітті ваш шанс знайти те, що підійде саме вам, досить великий.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Унікальність і індивідуальність

Отже, почнемо свою подорож по вітальнях, оформленим в стилі мінімалізму. Незважаючи на вибір стилю, для якого характерні вишуканість, скромна елегантність і чіткі прямі лінії, у вас все ж є можливість привнести в мінімалістичне життєвий простір характер, унікальність і індивідуальність.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Захоплюючий краєвид зовні стає полотном для відкритої вітальні (від Gary Gladwish Architecture).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Вишукана вітальня запозичена ідеї знаменитого стилю Сохо (від Tara Benet Design).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Сучасний стиль з нотками мінімалізму.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Неймовірна мінімалістичний вітальня для резиденції в стилі бутік-готелю (від Bigtime Design).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Сучасна мінімалістичний вітальня в первозданному білому кольорі (від Lignum Elite).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Продумане поєднання білого декору з чорними полками (від CONTENT Architecture).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Вітальня в стилі мінімалізму в сучасній холостяцьким «барлозі» (від Chris Snook).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Сірий додає вітальні особливу вишуканість (від Matarozzi Pelsinger Builders).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Заворожлива мінімалістичний вітальня.

Гра з відтінками

Вибір на користь мінімалізму не означає, що ваша чорно-біла вітальня повинна бути безособової і майже стерильною. Насправді існує дуже тонка грань між чудовими мінімалістичним інтер'єрами і нудною монотонністю і одноманітністю, і найскладніше завдання, що стоїть перед дизайнерами – не перетнути цю ледве вловимий біса! Ми пропонуємо вам привнести трохи смаку в цю сучасну минималистичную атмосферу. У цьому вам допоможуть інші стилі, органічно поєднуються з мінімалізмом.

Читайте також:  Англійський стиль в інтер'єрі - правила оформлення і 50 фото ідей втілення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Приголомшлива сучасна мінімалістичний вітальня в одному з будинків Нью-Йорка (від 4 Architecture).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Затишна кімната, що поєднує в собі промисловий стиль і мінімалізм (від World Architecture News).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Мінімалізм зі східним впливом. Зверніть увагу на стіл, який, коли він не потрібен, можна «зрівняти» з підлогою (від Mark Brand Architecture).

Серед стилів, прекрасно поєднуються з мінімалізмом, шикарний промисловий стиль, захоплюючий стиль Сохо і, звичайно ж, східна тематика, яка за своєю суттю теж мінімалістично.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Мобільні сидіння для невеликої вітальні (від Clifton Leung Design Workshop).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Килимок як джерело кольору в минималистичной вітальні.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Простенькі візерунки додають вітальні індивідуальності (від Niki Papadopoulos).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Барвисте ультрасучасне натхнення для невеликого футуристичного будинку (від Popp Littrell Architecture + Interiors).

Хитрість полягає в тому, що вітальня з цими темами продовжує залишатися в значній мірі минималистичной, а їх присутність відчувається як тонкі відтінки. Лінії і раніше повинні бути чистими і чіткими, слід уникати складних шаблонів, наскільки це можливо. Мінімалізм в його справжньому вигляді ненавидить все, крім голого мінімуму! Згадуйте про це правило кожен раз, коли у вас виникає бажання додати нову частину декору в свою минималистичную вітальню.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Яскраві червоні акценти в дизайні вітальні в стилі мінімалізм (від House of Amelia).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Еклектичний мінімалістичний погляд на сучасний будинок (від BiglarKinyan Design Partnership).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Стильний будинок в Сіднеї поєднує в собі мінімалізм і відтінки промислового шарму (від Capital Building).

Магія модерну середини минулого століття

Як часто вам доводилося бачити минималистичную вітальню, в якій є чудова підлогова лампа Arco або культовий журнальний столик від Исаму Ногучі? Незаперечним фактом є те, що декор середини XX століття в сучасному мінімалістичному просторі виглядає приголомшливо. Зв'язок між ними настільки природна і органічна, що ми мимоволі задаємося питанням, чому 70-е і 80-е роки змінили тенденції дизайну, відмовившись від такої пишноти, народженого в 50-х роках? Сьогодні модерн середини минулого століття набуває друге дихання в сучасних мінімалістичний інтер'єрах.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Один із знаменитих проектів Чарльза і Рея Імсов.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Нейтральний фон дозволяє виділитися барвистим акцентам (від Davidov Partners Architects).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Кушетка Barcelona приковує до себе всю увагу в цій минималистичной кімнаті (від Stuart Silk Architects).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Настінне твір мистецтва відповідає стилю цього будинку (від Chris Pardo Design).

Пам'ятайте, що мінімалістичний стиль не повинен обмежуватися простими прямими лініями і квадратами. Чуттєва крива тут теж доречна, вона може значно збільшити привабливість інтер'єру. Меблі в стилі середини минулого століття неймовірно зручна. У мінімалістичному просторі вона забезпечує візуальний геометричний контраст, зберігаючи при цьому дизайн чистим і послідовним. Ви не відхиляється від шляху мінімалізму і все ж додаєте харизми своїй вітальні.

Читайте також:  Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Сучасна кімната, наповнена вишукуваннями модерну середини XX століття (від Daniel Sheehan Photography).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Цей диван поєднує в собі комфорт і стиль (від Randall Architects).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Звільніть місце для ніг за допомогою підвісної крісла-«міхура» від Eero Aarnio (від Elad Gonen).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Гарний мінімалістичний будинок в білих тонах (від Designer Premier).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Настінні полки підкреслюють чисті і чіткі лінії інтер'єру вітальні в стилі мінімалізму (від Product Bureau).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Культовий журнальний столик Noguchi доречно виглядає майже в будь-якій обстановці (від Garret Cord Werner Architects & Interior Designers).

Створення координаційного центру

Одним з найбільших переваг мінімалізму є простота, з якою ви можете створити координаційний центр інтер'єру. Правильне освітлення, пляма яскравого акцентного кольору або незвичайна обробка здатні миттєво перетворити фрагмент інтер'єру в центр уваги, який змушує повернути в його бік голови і змінити тему розмови. У мінімалістичному дизайні з його одним або двома нейтральними тонами фон стає ідеальним полотном, що дозволяє виділити будь-який об'єкт на ваш смак. Ви можете навіть час від часу змінювати ці акценти, щоб йти в ногу з самими гарячими тенденціями дизайну.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 «Ширяючі» полки – природний вибір для вітальні в стилі мінімалізму.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Мінімалістичні інтер'єри – це перш за все створення візуально просторого простору (від Elad Gonen).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Стельовий камін Fireorb в білому кольорі ідеально підходить для мінімалістичного будинку!

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Незвичайний журнальний столик в поєднанні з витонченим каміном (від Murray Homes).

Чудовими фокусними точками в мінімалістичний віталень можуть стати каміни і журнальні столики. Природне пишність вогню миттєво привертає до себе увагу, та й незвичайну еклектичну меблі важко пропустити. Любителі природи можуть використовувати в якості координаційного центру простору кімнатні рослини, а любителі мистецтва, очевидно, знайдуть чистий білий фон інтер'єру справжньою знахідкою для себе!

Читайте також:  Скло в інтер'єрі - 50 ідей використання декоративного, матового і кольорового скла - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Дерево додає тепло минималистичной обстановці (від John Maniscalco Architecture).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Чудова мінімалістичний кімната в чорному, білому і сірому тонах (від Gaile Guevara).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Гарний мінімалістичний камін миттєво привертає вашу увагу (від Michelle Williams Photography).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Дерев'яні меблі кольору венге і підлогу з вапняку домінують в цьому просторі (від JWT Associates).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Настінні твори мистецтва залишаються простими і мінімалістичним в цій візуально прохолодною квартирі (від Magdalena Keck Interior Design).

Менше – значить більше!

Коли фахівці-дизайнери кажуть вам про те, що потрібно прибрати все, що можливо, і зберегти тільки декор, який вам особливо подобається, мова йде не тільки про економію меблів. Насправді, мінімалізм – це створення простору. Постарайтеся залишити багато вільного простору навколо кожного елементу декору, щоб надати відчуття невимушеної атмосфери і легкості. Необхідно зберегти пропорційність і візуальну привабливість кімнати. Мінімалістичного виду житлового приміщення можна добитися вивільнивши простір не тільки фізично, а й візуально. Акрилові та скляні столи, підвісні аксесуари і «плаваючі» полки в цьому відношенні дуже допомагають.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Блискуча ідея для приголомшливого мінімалістичного виду (від Ian Moore Architects).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Вази непогано поєднуються з мінімалістичним підходом.

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Шкіряні меблі додасть інтер'єру розкіш!

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Скляні журнальні столики виглядають мінімалістично, але при цьому шикарно.

Мінімалізм не означає створення простору, в якому важко жити, простору, в якому ви відчуваєте тільки візуальне задоволення. Зрештою, естетика, позбавлена ​​комфорту, означає дуже мало. Саме тому ми рекомендуємо вам знайти правильний баланс між мінімалізмом і функціональністю. І ключ до цього, очевидно, полягає в тому, щоб залишатися стриманим при виборі декору …

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Бризки синього в білій вітальні (від Cornerstone Architects).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Стильна кімната виглядає організовано і одночасно з цим химерно (від Lucy Call).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Біла кушетка є безперечним фаворитом в мінімалістичний віталень (від Patrick Heagney Photography).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Колірна схема з «поцілунком» сонця – що може бути більш захоплюючим (від Cynthia Lynn Photography).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Мінімалістичний фон дозволяє меблів сяяти (від Roger Hirsch Architect).

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022 Не так уже й складно зберігати речі так, щоб не виникало відчуття захаращеності простору.

Фото: вітальні в стилі мінімалізм

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм - правила і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

DvaGusya