Камінь в інтер’єрі кухні – ідеї обробки кухні декоративним каменем – 2021-2022

Просто дивно, настільки циклічна мода, в тому числі мода дизайнерська. Те, з чим розпрощалися, здавалося б, назавжди, оскільки воно застаріло, швидко знаходить свій шлях назад, до списку найбільш актуальних трендів. Що вже поробиш з природою людської – люди ненавидять одноманітність і жадають постійних змін. Кам'яні стіни ідеально вписуються в категорію елементів дизайну, після деякої перерви повернулися на верхні сходинки п'єдесталу популярності.

Не так давно всі прагнули до бездоганно гладких поверхнях і ультра-сучасної обробці, сьогодні ж віддають перевагу контрасту текстур і оригінальності оформлення інтер'єру. Індустріальний стиль став звичайним явищем, і кам'яні стіни перемістилися з вулиці в приголомшливі ванні кімнати і затишні спальні.

Сьогодні ми побачимо 30 чудових кухонь, які вражають простакуватим чарівністю своїх кам'яних стін, що дозволяють легко поєднувати сучасну ергономіку і багатогранну естетику. Ні стиль простору, ні його колірна схема не є перешкодою, оскільки дизайнери знайшли способи вписати кам'яну стіну в інтер'єр найрізноманітніших кухонь. Візьміть чашку улюбленого напою, розслабтеся і насолоджуйтеся!

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022

Елегантні сучасні кухні

Почнемо ми з самого несподіваного варіанту – комбінації кам'яної стіни з сучасним стилем оформлення інтер'єру. Це злиття здатне закрутить голови, створивши на самій пересічної кухні зачаровує, що фокусує увагу центр. Можна привнести кам'яну стіну в уже сформований сучасний інтер'єр – вона буде просто створює контраст акцентом. Але і кухню з уже існуючими кам'яними стінами можна перетворити на справжній шедевр, що в рівній мірі можна досягти за допомогою цікавого острівної столу, правильно підібраних меблів і сучасного освітлення.

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Дивовижна кухня з вигнутими стінами, що повторює їх форму острівним столом і розсувний скляним дахом (від CCD Architects).

Читайте також:  Американський стиль в інтер'єрі - правила оформлення і 42 фото ідеї - 2021-2022

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Відтінок природного каменю прекрасно гармонує з сірим кольором склепінного стелі (від Stuart Silk Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Кам'яна стіна з'єднує в єдиний ансамбль кухню і басейн, розташований поруч з будинком (від Rodrigues Bodycoat Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Незвичайний дизайн цієї кухні візуально руйнує бар'єр, що відокремлює внутрішній простір приміщення від наповненого променями сонця і свіжим вітром неосяжного простору (від Colin Cadle Photography).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 На цій кухні острівної стіл в білих тонах і сучасні кухонні меблі прекрасно поєднуються з чарівним фоном цегляної стіни (від Zone 4 Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Витончена сучасна кухня з прекрасним освітленням і акцентом у вигляді кам'яної стіни (від By Design / Dave Adams Photography).

Кухні в сільському стилі

Коли ви задумаєтеся про можливі варіанти обробки кухні каменем, перше, що прийде вам в голову, буде кантрі-стиль. На таких кухнях кам'яна стіна є акцентують доповненням до природного фону, вона підсилює, підкреслює вже сформований стиль простору. Кам'яні стіни з грубою обробкою і нарочито недбалої кладкою добре відповідають сільському стилю, при цьому кухня сильно виграє від фону в теплих тонах. Дуже важливим є правильний вибір каменю, оскільки останній не тільки диктує стиль і колірну схему кухні, але і визначає, наскільки темним або світлим буде виглядати простір в цілому.

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Чудова кухня-їдальня з каміном, пурпуровими шафами і кам'яними стінами (від Locati Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Кухня в фермерському стилі з кам'яною стіною і плитою від La Cornue (від Squarespace).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Текстуровані стіни з вапняку створюють на цій кухні атмосферу спокою, притаманну життя в заміському будинку (від Walker Warner Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Кухня в класичному європейському стилі з унікальними кам'яними стінами і підлогою з вапняку (від Minion Gutierrez).

Дерево і камінь – це дует, який є безпрограшним варіантом для кухні в заміському будинку. Настрій на кухні, швидше за все, створять дерев'яні шафи, острівної стіл, барні стільці та відкриті полиці, а не фон кам'яної стіни сам по собі. Як правило, чим темніше натуральний камінь ви виберете, тим світліше повинні бути сусідами з ним дерев'яні елементи, що дозволить забезпечити ідеальний баланс!

Читайте також:  Зачем нужна вытяжка для кухни, как правильно ее выбрать?

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Нестандартна комбінація двох різних видів каменів може створити унікальну і, головне, дуже привабливу кухню (від Hendel Homes).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Маленька кухня з кам'яними стінами і дерев'яними балками стелі (від Archer & Buchanan Architecture).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Гірська хатина надихнула дизайнерів на створення цієї кухні з кам'яними стінами (від Montana Reclaimed Lumber).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Кам'яна стіна подарувала цій сучасній кухні чарівність старовини (від Cedarstone Homes Limited).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Сільська кухня: все про камені! (Від Andersson-Wise Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Дерево і камінь в інтер'єрі кухні створюють атмосферу тепла і затишку (від JLF Associates / Kevin Perrenoud Photography).

Затишна середземноморська атмосфера

Оголені стельові балки, тони темного дерева, що є сусідами з теплими, затишними відтінками, і, звичайно ж, багато текстури … Середземноморська кухня це цілий світ, що притягає вас своїм магнетизмом. Красива середземноморська кухня з кам'яними стінами є ідеальною зоною для спокійного сімейного відпочинку, де можна врятуватися від метушні повсякденного життя, розслабитися і, звичайно ж, позмагатися зі своїми домочадцями в швидкості поїдання смачної вечері!

У цей стиль, класичний у всіх сенсах цього слова, прекрасно вписуються кам'яні стіни, і цей варіант останнім часом стає найбільш частим вибором домовласників, які хочуть, щоб їх кухня після ремонту виглядала екзотично, але при цьому вишукано.

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Чорна кухонна плита і витяжка стали ефектною точкою фокусування уваги (від Cooper Pacific Kitchens).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Стеля у вигляді декількох цегляних напівциліндричних склепінь привертає до себе найбільшу увагу на цій кухні (від Godden Sudik Architects).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Середземноморська кухня з вишуканим задником у вигляді кам'яної стіни (від Pyramid Builders).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Сучасна середземноморська кухня з арочним вікном і кам'яними стінами (від DuCharme Architecture).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Французький камінь створює затишну атмосферу на цій середземноморській кухні (від GDC Construction).

Читайте також:  Дизайн інтер'єру в стилі хай-тек - особливості та застосування + Відео - 2021-2022

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Чудова середземноморська кухня добре вписується в загальну атмосферу цього кам'яного будинку (від FGY Architects / Bernardo Grijalva Photography).

акцентував штрих

Використання тільки однієї кам'яної стіни в якості акцентує увагу елемента дозволяє насолоджуватися витонченістю каменя, не порушивши занадто сильно сучасну атмосферу приміщення. Ті, хто не зважився звести стіну з натурального каменю, можуть вдатися до набагато більш дешевої альтернативи – обробці кухні декоративним каменем.

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Приклад творчого підходу до використання кам'яної стіни в сучасній білої кухні (від Jamie Falla Architecture).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Ефектна кухня об'єднує традиційне і сучасне (від Bravo Interior Design).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Індивідуальний дизайн кухні з відкритими кам'яними елементами і маленьким робочим місцем (від Colin Cadle Photography).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Оригінальна кухня в індустріальному стилі: кам'яна стіна і мармурові стільниці (від Jarrett Design).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Незвичайна для кухні кам'яна кладка перетворила цей будинок, перероблений зі старого стайні, в досить сучасне житло (від Studio Mark Ruthven).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Камінь з коричневими і чорними вкрапленнями привертає увагу до стіни на цій маленькій кухні (від Grainda Builders).

Камінь в інтер'єрі кухні - ідеї обробки кухні декоративним каменем - 2021-2022 Кам'яна стіна кольору теллурістий золота додає природно-грубуватою краси цієї сучасної кухні в індустріальному стилі (від Spot Design).

DvaGusya