Колір в інтер’єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади – 2021-2022

Задумайтесь на мить про використання життєрадісного кольору в інтер'єрі, і перше приміщення в будинку, яке в цей момент прийде вам на розум, напевно, буде дитяча кімната. Це ідеальне місце для сміливих експериментів – щоб оживити простір, ви можете випробувати нові кольори, незвичайні предмети декору або химерні візерунки. Правда, при цьому часто доводиться шукати компроміс між тим, що ви вважаєте практичним, доступним за коштами і просто прийнятним, і тим, чого хоче ваша дитина. Звичайно, широко розкручені яскраві різнокольорові теми з мультиплікаційними героями виглядають приголомшливо, проте для більшості з нас це здається не найкращим варіантом. Сьогодні ми продемонструємо, як можна зберегти в дитячій кімнаті нейтральний фон і при цьому додати в простір велика кількість кольору.

Коли ми говоримо про колір дитячої кімнати, найчастіше мова йде про фарбування стін. Дуже часто стіни в таких кімнатах забарвлюють в яскраві кольори – від милого рожевого до життєрадісного червоного або чарівного жовтого. Але в міру того, як ваша дитина підросте, подібний дизайн починає здаватися не зовсім доречним, і ви змушені робити в кімнаті косметичний ремонт. Пропоновані сьогодні на ваш розгляд 30 приголомшливих ідей оформлення дитячих кімнат дозволять добитися тріумфу кольору без фарбування стін!

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Яскравий декор і освітлення

Зберегти білий або сірий колір стін в дитячій кімнаті? Для багатьох це може здатися нудною перспективою. Однак є багато творчих способів, які допоможуть компенсувати брак кольору. Причому всі вони володіють однією незаперечною перевагою: щоб змінити стиль інтер'єру або тему оформлення приміщення, ви можете, наприклад, просто поміняти декор і освітлення. З огляду на те, наскільки швидко змінюються смаки та інтереси дітей, цей підхід дійсно можна вважати найкращим. І, треба визнати, все більше і більше домовласників, починають розуміти і застосовувати на практиці функціональні і економічні переваги даного підходу.

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 3D-зображення підводного світу в узголів'я ліжка є чудовим доповненням до інтер'єру дитячої спальні (від Posh Playrooms).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Моделі монгольф'єрів від Authentic Models приносять колір в сучасну дитячу спальню (від Covadonga Cánovas).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Спальня дівчаток-підлітків, наповнена пишнотою пурпура (від Helene Hollub / Ken Hayden Photography).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Декор і постільні приналежності привносять колір в цю еклектичну спальню (від Walk Among The Homes).

Почати оформлення дитячої спальні ви можете з ліжка (або навіть з її головах), яка буде залучати до себе всю увагу. Потім додайте тумбочки, настінні прикраси та аксесуари, які доповнять створений образ. У будь-якому випадку вам потрібно буде вибрати колірну палітру інтер'єру і дотримуватися її. У спальнях дівчаток зазвичай переважають пурпурний і рожевий, в хлоп'ячої же кімнаті домінують стильні сині відтінки. На нейтральному тлі яскраві і блискучі доповнення виглядають набагато привабливіше.

Читайте також:  Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Дитяча спальня, яка «росте» разом з вашою дитиною (від Touch Interiors).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Включення квіткових мотивів в дизайн спальні для дівчаток (від Home Staging (Чехія)).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Ідеї оформлення дитячої кімнати в скандинавському стилі (від Ninainvorm).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Для декорування цієї дитячої були використані різні знаки і помаранчеві велосипедні колеса (від Laura Manning Bendik).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Наклейка на стіні у вигляді помаранчевої смуги, що тягнеться через усе приміщення, і такого ж кольору світильник під стелею сповіщають, що ця кімната призначена для малюка (від A lvarez-diaz villalon).

Приголомшливі полки і шафи

Так само як і декор, полиці і шафи грають велику роль у формуванні загальної привабливості дитячої кімнати. Розумним вибором буде придбання сучасного модульного блоку, службовця одночасно простором для зберігання і місцем для виконання домашніх завдань. Подібні стильні меблеві гарнітури мають, як правило, широкий діапазон кольорів.

Крім традиційних рожевого і блакитного, якими багато батьків часто зловживають, можна використовувати і жовтий колір – це ідеальний варіант, який чудово виглядає практично в будь-якому інтер'єрі і підходить як дівчаткам, так і хлопчикам. Помаранчевий стане в нагоді при оформленні кімнати для учня початкової школи. З'єднайте цей грайливий відтінок з чорним, і він буде виглядати ще яскравіше. Повісити чи сучасні барвисті полки або перефарбувати старовинну тумбочку – є безліч варіантів, і серед них можна знайти відповідний будь-якого стилю!

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Спальня для хлопчиків з різнокольоровими полками і синім підвісною світильником FLY (від Redtop Architects).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Полиці і робочі місця декількох відтінків зеленого в дитячій кімнаті (від Paul Archer Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Шикарні жовті полки в формі зигзага і незвичайні світильники з такими ж жовтими абажурами на приліжкові тумбочках, безумовно, є фаворитами цього інтер'єру (від Susan Strauss Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Яскраві барвисті шафи з вбудованими місцями для виконання домашніх завдань (від MATT architecture LLP).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Вінтажна кімната сучасних дітей з барвистими шафками (від Artistic Designs for Living, Tineke Triggs).

Пожвавите колір стін в дитячій кімнаті!

Незважаючи на весь сліпучий декор, вам як і раніше не подобаються білі стіни? Замість того щоб шукати рішення в банку з фарбою, подумайте про створення красивої акцентної стіни за допомогою шпалер. Вони подарують не тільки яскраві кольори для дитячої кімнати, але і забавний малюнок, і додаткову текстуру. При виборі шпалер орієнтуйтеся на вік вашої дитини і колірну гамму кімнати. Крім того, слід враховувати розмір кімнати і площа поверхні, яка буде покрита шпалерами. Занадто яскравий і строкатий малюнок в невеликих спальнях може здаватися переважною.

Читайте також:  Цегляна стіна в інтер'єрі кухні - правила декорування і 70 фото ідей - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Темно-синя ліжко і шпалери від De Gournay із зображенням милих мавпочок на світло-коричневому тлі пожвавлюють цю дитячу кімнату (від Scott Weston Architecture Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Виготовлені на замовлення шпалери із зображенням карти світу (від Spazio Rosso).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Шпалери з метеликами від J & J Design Group.

Географічні карти – багаторічний лідер в дитячих спальнях. І це не випадково, адже вони дарують маленькому господареві кімнати не тільки задоволення, але і нові знання. Графіті на стіні – це вже для кімнати підлітка, а розміщена на стіні велика дошка дасть вашій дитині шанс самому перетворитися в майстри графіті! Плакати, всілякі вивіски і настінні світяться знаки можуть додати спальні індивідуальності.

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Сучасна дитяча кімната в помаранчевих і синіх тонах (від Charley's Loft Drapery and Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Шпалери з зображенням плакатів в кімнаті підлітка (від Go Green Construction).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Карта світу та барвистий декор пожвавлюють сучасну дитячу (від Kati Curtis Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Графіті на стіні додає кімнаті колір (від Putra Indrawan Photography).

сенсаційні стелі

Барвистий стелю здатний різко змінити привабливість кімнати, і дивно, чому ж так часто ми не використовуємо цю можливість і не приділяємо стелі належної уваги. У дитячій спальні стелю надає прекрасну можливість для творчості: його можна не просто пофарбувати, але і розмістити на ньому різні зображення – починаючи з зірок і планет і закінчуючи улюбленими вашою дитиною супергероями. Додайте якісь незвичайні підвісні і вбудовані світильники, і у вас вийде вражаюче, зачаровує простір, яке здається повним кольору, незважаючи на те, що стіни залишилися «одягненими» в м'які неяскраві відтінки.

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 У цій кімнаті вся увага прикута, зрозуміло, до незвичайного стелі (від Staprans Design).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Червоно-помаранчеве настрій в, здавалося б, білій кімнаті (від DKOR Interiors).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Світло-сині стелю і жалюзі в шикарній спальні підлітка (від Markay Johnson Construction).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Сучасна спальня дівчинки з бризками рожевого (від Gormans).

Килимки та вікна

Якщо трюк зі стелею здається вам занадто ризикованим або важко виконуваним, зверніть свою увагу на підлогу – надати кімнаті колір допоможуть плитка для підлоги, ковролін або звичайний килимок. Віконні жалюзі або штори, що доповнюють колір постільних речей та декоративних подушечок, – це ще один класний підхід, який ніколи не підведе. Незалежно від того, яким способом ви вирішите додати колір в кімнату своєї дитини, переконайтеся, що інтер'єр в цілому має послідовний і лаконічний вигляд і цікаву колірну схему.

Читайте також:  Синій колір в інтер'єрі спальні - 50 прикладів і правила оформлення - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Райдужні жалюзі, безсумнівно, завжди будуть в центрі уваги в цій кімнаті (від All Shutters and Blinds – Adelaide).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Килим з геометричним малюнком повністю перетворює атмосферу цієї ігрової кімнати (від Stone Creek Builders).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Яскравий і красивий килим з різнобарвним шармом (від DKOR Interiors).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Абажур світильника у вигляді пташиної клітки і симпатичний килим (від Alex Findlater).

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022 Вікна, обрамлені фіолетовими шторами, додає інтер'єру з нейтральним фоном не тільки світло, а й колір (від D 2 interieurs).

Фото: різні колірні рішення для дитячої кімнати

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

Колір в інтер'єрі дитячої кімнати: ідеї, рекомендації та фото приклади - 2021-2022

DvaGusya