Спальня в скандинавському стилі – розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей – 2021-2022

Скромна чарівність скандинавського стилю привертає всіх нас миттєво. У класичному скандинавському інтер'єрі функціональність цінується вище естетики, а колірна гамма відрізняється скромністю. Насправді, мінімалізм є невід'ємною рисою цього стилю, що робить його ідеально відповідним для сучасних будинків, чиї господарі цінують відсутність достатку зайвих речей і захаращеності простору. Останнім часом креативні дизайнери навчилися майстерно поєднувати цей нордичний стиль з іншими стилями, щоб привнести індивідуальність в обстановку кожної оселі.

Сьогодні ми розглянемо 56 дивовижних спалень в скандинавському стилі, від простих до шикарних. Кожна з них по-своєму унікальна, і, тим не менше, всі вони здаються однаково привабливими. Представлені інтер'єри об'єднують найкраще з минулого, сьогодення і майбутнього. Наповнений відчуттям літа і осені, що наближається цей стиль ідеально підходить для тих, хто хоче надати своїй спальні світлий, свіжий і одночасно стильний вигляд. А кілька невеликих змін дозволять і в зимові вечори відчувати себе тут тепло і затишно. Дизайн спальні в скандинавському стилі це – майстерне поєднання простоти і вишуканості.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022

штрихи кольору

Одна з дивних особливостей скандинавських інтер'єрів – нейтральний фон, який дає можливість прикрасити приміщення додатковими елементами, зробивши його справді вишуканим. Це майже як чисте полотно, який чекає, коли його наповнять індивідуальністю і самобутністю. Колір є відмінним способом зробити це, але головне не перестаратися. Коли мова йде про скандинавських спальнях, дуже важливо правильно вибрати колір фону. В даний час найбільш часто використовуваних фоновим відтінком в скандинавському інтер'єрі є блакитний або білий. Після того як фоновий колір зживе себе – перестане бути популярним або просто набридне вам – ви можете змінити його на хіт наступного сезону.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Використання шпалер в стильній скандинавської спальні (від Chris Snook).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Барвисте постільна білизна і натяк на зелень (від The ​​Way We Play).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Наклейки у вигляді птахів на задньому тлі цієї стильної спальні, незважаючи на свої скромні розміри, опиняються в центрі уваги (від Holly Marder).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Чудова спальня в м'якому скандинавському стилі. Чари кольорової палітри (від Cornish Interiors).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Панно на стіні і килим на підлозі додають колір і візерунок в цю стильну скандинавську спальню (від Texas Construction Company).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Легкий дотик зеленого в елегантній білій спальні (від Studio D).

Правильний розподіл простору

Адаптований скандинавський стиль – це не тільки одна лише естетика, але і ергономіка. Останнє дуже важливо для власників маленьких спалень. Якщо вам не вистачає місця, притаманна скандинавському стилю простота, використання нейтральної кольорової палітри з переважанням білого кольору, відмова від зайвих аксесуарів і декору дійсно є великою перевагою! Втім, завдяки використанню килимків, дерев'яних тумбочок і природної вентиляції, ваша маленька спальня не буде здаватися «стерильної» і тужливої.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Геніальна ідея оформлення маленької спальні (від A + B KASHA Designs).

Читайте також:  Фісташковий колір в інтер'єрі - кухні, вітальні або спальні і поєднання з іншими кольорами - 2021-2022

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Килимок з коров'ячої шкури – фірмовий знак скандинавського стилю (від Katleen Roggeman).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Нотка натхнення на стінах спальні! (Від Britse & Company AB).

У скандинавському стилі ставка робиться на ефективне використання простору. Саме тому навіть в найбільших спальнях використовуються тільки ті квадратні метри, які дійсно є абсолютно необхідними. Ви можете використовувати квітчасте постільна білизна або яскрава пляма на стіні світлого пастельного відтінку, щоб додати колір в цю обстановку.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Блакитний як колірний акцент прекрасно працює в скандинавському інтер'єрі (від VINTAGENCY).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Спеціально розроблена ліжко з відкидним столиком, вбудованим в головах (від Malcolm Davis Architecture).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Скандинавська спальня в нью-йоркській малогабаритної квартирці (від Allen + Killcoyne Architects).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Розмістилася на мансарді спальня зі скляними стінами.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Проста колірна палітра надає спальні легкість (від Miriam Gassmann).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Розумне використання невеликого мансардного простору (від Jigsaw Interior Architecture).

дражливі текстури

Крім кольору є й інші способи надати вашій спальні візуальну контрастність. Коли мова йде про скандинавському стилі, одним з таких способів може стати різноманітність текстур. М'які коров'ячі шкури, що виконують функцію прікроватних килимків, стіни, оббиті натуральним деревом, і натяк на блиск міді в формі підвісного світильника … Подібні деталі надають дійсно великий вплив на загальну атмосферу спальні і при цьому чудово вписуються в скандинавський стиль. Приділіть увагу вибору каркаса ліжка: він повинен бути витончений і зроблений з натурального дерева.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Цегляна стіна привносить фактурну красу в цю розкішну спальню (від Jensen C. Vasil Architect).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Прекрасна спальня з приліжковими підвісними світильниками і дерев'яною стіною в узголів'я ліжка (від Urban Angles Photography).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Скандинавська спальня з акцентованою дерев'яною стіною і вкрапленням сірого кольору (від Reed Design Group).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Цікаве використання ширми в сучасній спальні (від Wellhausen Immobilien Styling).

Всім нам подобаються скандинавські спальні, які оформлені з використанням стильних ліжок з підставою в формі саней або цоколя – вони миттєво стають центром уваги. Ви можете взяти це за основу, додавши забарвлену в білий колір цегляну стіну, виготовлені на замовлення підвісні світильники, кілька чорно-білих плакатів і низьку тумбочки (можливо, зроблену зі старого пня), щоб у вашій спальні чітко проглядався спокійний, розслаблюючий скандинавський стиль.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Нейтральна палітра кольорів елегантною спальні (від Alexander White).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Текстурована стіна і закривають всі інші стіни штори в сучасному скандинавському стилі (від Anna Shemuratova Interiors).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Унікальний дизайн спальні дозволяє забезпечити виконання принципу мінімалізму (від Denis Esakov Photography).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Дерево привносить тепло і затишок в цю сучасну спальню (від Katia Janoski).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Підвісна ліжко додає спальні свіжої привабливості (від Callwey).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Пастельні тони надають спальні вишуканість і красу (від Cloud Studios).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Без тумбочки і м'якого килима ця спальня здавалася б кілька прохолодною (від Shirley Meisels).

Повернення до витоків!

У той час як білий колір в скандинавському інтер'єрі не потребує представлення, не варто недооцінювати важливість чорного і сірого. Чорний допомагає визначити і виділити архітектурні особливості вашої кімнати і забезпечує ідеальний візуальний баланс. Відтінки сірого кольору підсилюють цей, здавалося б, монохроматический зовнішній вигляд і надає скандинавської спальні витончену ауру. Використовуйте цей підхід, доповнивши його простими прямими лініями, полками з прихованим кріпленням і шафами, чиї обриси губляться на блідому тлі спальні!

Читайте також:  50 спалень в стилі мінімалізм - приклади дизайну і ідеї - 2021-2022

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Задній фон в спальні зачаровує (від Rebel Walls).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Затишна спальня з грамотно спланованої робочою зоною (від TG Studio).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Мансардний спальня в чорно-білих тонах (від MODEL Projects).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Природна вентиляція і кутове робоче простір додають чарівність цієї мансардного спальні (від Alvhem Brokerage and Interior).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Підвісні світильники привносять частку скульптурного стилю в цю сучасну спальню (від BuiltIN studio).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 По-справжньому невибаглива ліжко для тих, хто любить мінімалізм! (Від Peter A. Sellar).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Ідея декорування, відмінно вписується в скандинавський стиль (від Louise de Miranda).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Відмінна ідея для тих, хто любить тільки чорний, білий і сірий! (Від Holly Marder / Avenue Lifestyle).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Казкова спальня в стилі скандинавського мінімалізму (від Wohn.Fee Home Staging).

«Теплі» елементи з натурального дерева

Однією з ключових особливостей скандинавського стилю є використання дерев'яних меблів, підлог і інших деталей інтер'єру. Натуральна деревина народжує відчуття легкої простоти, спокою і безтурботності. Залиште двері та інші дерев'яні елементи інтер'єру в їх природному необробленому вигляді.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Теплі стіни з натурального дерева і контрастна їм за кольором дерев'яна ж меблі народжують в спальні затишне золоте сяйво (від Margaret Donaldson Interiors).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Дерев'яні підлоги, тумбочка і узголів'я ліжка в контрастних тонах (від Sage Modern).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Навіть якщо підлоги і стіни у вашій спальні зроблені не з дерева, ви можете додати тепло, використовуючи дерев'яні меблі (від Soorikian Architecture).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Навіть для світлих приміщень немає ніякої необхідності покривати дерев'яні елементи інтер'єру білою фарбою. Просто виберіть світліші тони деревини (від IKEA).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Зверніть увагу, як дерев'яні ліжко і тумбочки формують строгий сучасний інтер'єр. Прості постільні речі та кілька вкраплень кольору роблять картину закінченою (від Alex Amend Photography).

Плавні лінії меблів

Скандинавський стиль інтер'єру передбачає використання сучасних меблів з її плавними обрисами і обтічними деталями. Втім, і строгі прямі лінії цього стилю не чужі.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Плавні лінії дерев'яних меблів в спальні, виконаної в скандинавському стилі. У кріслі і світильниках простежується сучасна версія стилю середини минулого століття (від Dick Clark Architecture).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Прямі та плавні лінії в сучасній спальні. Зверніть увагу, як строгі прямі лінії ліжка дивно контрастують з округлими формами тумбочки біля ліжка, а смугастий килимок як би об'єднує простір (від A Merry Mishap Blog).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Плавні лінії сучасних крісел і строгі лінії довгою, вузькою тумби під стіною. Відсутність захаращеності в кімнаті дозволяє розглянути кожен елемент інтер'єру (від Brad Ford ID, Inc.).

металеві акценти

Шукаєте спосіб додати трохи блиску? Використовуйте металеві акценти, наприклад, світильники в індустріально-промисловому стилі або обробку меблів матовим сріблом. Мало того, що метал кидається в очі, він ще служить витонченим контрастом природних елементів, що наповнює приміщення.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Металеві деталі в скандинавської спальні (від IKEA).

Читайте також:  Дизайн дитячої кімнати для хлопчика - 40 ідей і фото - 2021-2022

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Спальня в скандинавському стилі з металевим стільцем в кутку кімнати (від homebloghouse.com).

Кидається в очі текстиль

У скандинавських інтер'єрах часто присутні яскраві текстильні вироби найсміливіших відтінків. Іноді сучасні, а іноді по-селянськи простуваті, ці візерункові елементи можуть визначити настрій кімнати. Часто на скандинавських текстильних виробах з'являються ажурні візерунки, привносячи м'якість і чарівність в приміщення, яке вони «населяють». А можна поекспериментувати і додати сміливий геометричний малюнок у чорно-білих тонах!

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Сучасне постільна білизна від фінської дизайнерської компанії Marimekko (від Houzz Беккі Харріс).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Постільна білизна з мереживним візерунком допомагає створити рожеве світіння над будуаром (від IKEA).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Теплі штрихи у вигляді квіткових візерунків можуть надати кімнаті злегка грайливий вигляд, особливо в поєднанні з елементами в стилі handmade, як серце на стіні цієї спальні (від IKEA).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Кола на текстильному виробі в цій сучасної спальні створюють свій стильний знак (від IKEA).

Нижче ми бачимо той же постільна білизна, що і в попередньому прикладі, але на цей раз в поєднанні з більш яскравими барвистими акцентами, такими як штори і смугасті подушки. Зверніть увагу на взаємодію чорно-білих і ультра-яскравих деталей інтер'єру. Змішування нейтральних тонів з барвистими дозволяє створити велику кількість різних варіантів оформлення одного і того ж простору.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Барвиста скандинавська спальня (від IKEA через Female Ways).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Іноді візерунки навіть у скромній колірній палітрі самі по собі виявляються в центрі уваги, як це чорно-біле постільна білизна від Marimekko (від Crate & Barrel).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Скандинавські текстиль часто має більш традиційні візерунки, наприклад, пересічні горизонтальні і вертикальні лінії. Заспокоєння і затишку додають штрихи зелені (від homebloghouse.com).

Скандинавський дизайн дитячих спалень

Наша остання добірка фотографій призначена для дитячих кімнат! На тлі білосніжних стін тут особливо доречно виглядають контрастні барвисті акценти – химерний малюнок на стіні або просто яскраві іграшки.

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Дизайн дитячої спальні в скандинавському стилі. Розвішані по кімнаті прапорці і підвісний світильник у формі гриба відіграють роль контрастних елементів (від Damask & Dentelle).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 У кімнаті для двох дітей спробуйте змішати кольорові візерунки зі схожими відтінками, як на постільній білизні і шторах в цій кімнаті (від IKEA).

Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022 Скандинавська дитяча спальня з яскравим постільною білизною і килимком із зображенням зірок. Зверніть увагу на використання заспокійливих зелених і синіх відтінків, які є «якірними» квітами простору. Вони відмінно поєднуються з більш яскравими вкрапленнями жовтого і червоного, створюють ефектні акценти (від Homedit).

При додаванні окремих деталей в ваш інтер'єр, спробуйте уявити собі загальну картину, який ви хотіли б реалізувати на практиці. Якщо для вас важливий колір, використовуйте яскраві постільні приналежності, подушки або якісь інші вкраплення насичених тонів. Але навіть якщо вам подобаються прості світлі і просторі білі спальні, не зайвим буде додати нотку тепла за допомогою візерункового ковдри або кімнатної рослини. Найголовніше, отримувати задоволення, змішуючи різні елементи, що підкреслюють красу скандинавського стилю!

DvaGusya