Зелений колір в інтер’єрі, його поєднання і 52 приклад використання – 2021-2022

Зелений – це колір достатку, багатства і процвітання. Хоча для додання сучасних інтер'єрів стильного зовнішнього вигляду, як правило, використовують нейтральні кольори, такі як білий, сірий або приглушено-коричневий, кольорові акценти набувають все більшої популярності. У багатьох випадках різниця між самим звичайним, необжиті будинком і тим, що здається привабливим і теплим, полягає в легкому поцілунку кольору в елегантній і делікатній формі. Зелений є одним з контрастних кольорів, який дійсно добре вписується в зроблені зі смаком сучасні інтер'єри.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022

Зелений володіє такими універсальними відтінками, що підібрати потрібний зазвичай буває нескладно. Зелений – колір, який є невід'ємною частиною природи, тому в якості частини нашого будинку ми приймаємо його набагато легше, ніж багато інших тони. Ось кілька надихаючих ідей, які повинні допомогти вам зробити вибір на користь відповідного відтінку зеленого в якості колірного акценту.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Елегантна сучасна вітальня з різними відтінками зеленого, рівномірно розподіленого по всій комнате.Фото надано Daniel Sheehan.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Фрукти, рослини і вази природно і невимушено додають зелений в цю вітальню в нейтральних тонах.Фото надано Leclair Dйcor.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Сіра вітальня з м'якими вкрапленнями жовтого і зеленого. Фото надано Found Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Інтер'єр кімнати в зеленому кольорі може бути заспокійливим і розслаблюючим за умови, що відтінок підібраний правільно.Фото надано Gacek Design Group.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Сучасна кухня, в оформленні якої використані ніжні відтінки світлого лимонно-зеленого цвета.Фото надано Alterstudio.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Використання колірного акценту в більш ніж одному місці створює відчуття внутрішнього равновесія.Фото надано Prestige Builders.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Контрастна стіна – як і раніше найпопулярніший спосіб додавання кольору в сучасний інтерьер.Фото надано Panache Interiors.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Шикарна зеленувато-жовта міжкімнатні дверь.Фото надано Intexure Architects.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Сучасна вітальня в білих і сірих тонах з кімнатною рослиною в якості контрастного зеленого плями.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Яблучно-зелений декор на загальному світлому тлі гостіной.Фото надано FrontPorch.

Повітря новизни в вітальні

Зелений як колірного акценту в віталень використовується відносно рідко. Пофарбувати одну зі стін у контрастно-зелений відтінок – це далеко не єдина можливість привнести колір в інтер'єр. Найлегшим і естетичним варіантом в цьому відношенні можуть служити контрастні тканини. Прекрасні світло-зелені портьєри і диванні подушки, фоторамка яблучно-зеленого кольору або навіть кімнатна рослина в кутку допоможуть вирватися з одноманітності нейтрального фону. А можете просто поставити скляну вазу відповідного відтінку – це ще краще і простіше.

Читайте також:  Кухня в стилі лофт - 100 ідей інтер'єрів з фото - 2021-2022

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Штори і диван, що поєднуються з контрастною стіною кольору світло-зеленого моху.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелений і синій кольори, які використовуються разом з білим і сірим, дарують господарям цієї вітальні життєрадісне настроеніе.Фото надано Tara Bussema.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Заспокійливі відтінки синього в поєднанні зі стильними зеленими акцентамі.Фото надано KannCept Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Нехай натуральна зелень зовні теж стане частиною вашого інтерьера.Фото надано LK DeFrances & Associates.

При розробці дизайну приміщення і підборі колірної гами найоптимальнішим варіантом є проходження натхненню, яке дарує нам природа. І тут зелений виявляється поза конкуренцією. В даному аспекті він вигідно відрізняється від інших квітів, є лідером серед них.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Аксесуари та декор є прекрасним способом ввести колір в інтер'єр! Фото надано Tobi Fairley Interior Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелена канапа і прекрасні бірюзові подушки забезпечують контраст оттенков.Фото надано Niki Papadopoulos.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Різні відтінки зеленого кольору в інтер'єрі цієї кімнати органічно поєднуються в єдине целое.Фото надано Martha O'Hara Interiors.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Контрастний зелений колір крісла і подушок дарує свіжість цій кімнаті в нейтральних тонах.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зверніть увагу, як зелений лайм на картинах доповнюється зеленню диванних подушек.Фото надано Carlyn And Company Interiors + Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелена меблі не здається чужим елементом в класичному інтер'єрі цієї гостіной.Фото надано J. Hettinger Interiors.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелені акценти здаються набагато привабливішими при правильному освещеніі.Фото надано Heather Kleim.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Жовто-зелені акценти – витончено-вишукані і ультрасучасні одновременно.Фото надано Anderson Design Studio.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 З чим зелений колір в інтер'єрі поєднується не просто добре, а відмінно, так це оранжевий.Фото надано Alan Mascord Design Associates.

Заспокійливі і розслабленим спальні

Як ми говорили вище, додавання в інтер'єр зеленого є вельми модною тенденцією. Оскільки деякі легкі відтінки цього кольору створюють заспокійливу атмосферу, вони є хорошим вибором для спальні. Але тримайтеся подалі від темних і яскравих тонів, оформляючи інтер'єр місця відпочинку. Пам'ятайте, що чим більше нейтральний фон ви виберете, тим більше буде ефект колірних акцентів. Якщо ви хочете створити неповторну спальню, подумайте про змішування двох контрастних кольорів. На подив добре з різними відтінками зеленого поєднуються оранжевий і фіолетовий.

Читайте також:  Комбінування шпалер в інтер'єрі - способи і основні правила + Фото і Відео - 2021-2022

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Спальня з красивим зеленим узголів'ям ліжка і великою кількістю природного зелені.Фото надано ON Design Architects.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Привнести зелені акценти в приміщення без проведення в ньому ремонтних робіт можна за допомогою декору і меблів.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Делікатне використання світло-зелений відтінок в спальне.Фото надано Maria Killam.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Крісло Bertoia Diamond додає цієї сірої спальні зеленої свежесті.Фото надано Dijeau Poage Construction.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелений принт на подушці затьмарює всі інші цвета.Фото надано Mark Pinkerton / Vi360 photography.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Спальня в чорно-білих тонах з зеленими тканинними акцентамі.Фото надано Nico van der Meulen Architects.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Ідеальний приклад використання контрастних тканин в спальне.Фото надано Crisp Architects.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Прості доповнення кольору зеленого лайма відмінно виділяються завдяки приглушеному фону інтерьера.Фото надано Legrand.

Ідеальне рішення для сучасної кухні

Одним з найпопулярніших колірних трендів є використання зеленого у ванній кімнаті і на кухні. Не те щоб ми вас відмовляємо зробити його невід'ємною частиною інших приміщень у вашому домі! Але пам'ятайте, що існує чітке розходження між кухнею, де зелений стає всеосяжним, і іншими кімнатами, які використовують його лише в якості акценту. Багато виробників сучасних кухонних меблів пропонують шафи в шейкер-стилі, які поставляються в різних відтінках зеленого. На невинно-білому тлі вони виглядають дуже яскраво. Для тих же, хто не є прихильником екстравагантності, можна знайти і більш просте рішення: один-два горщика з кімнатними рослинами і кілька зелених яблук стануть відмінним доповненням для кухні в приглушених тонах.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Дивовижне поєднання зеленого кольору в інтер'єрі з природною зеленню за вікном!

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Посуд, пофарбована віконна рама і свіжі овочі ненав'язливо додають зелений колір в інтер'єр кухні.Фото надано Vendome Press.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Підвісні світильники над кухонним острівним столом і свіжі яблука, які дають зелений.Фото надано Matarozzi Pelsinger Builders.

Зелений є основним кольором в світі, саме з нього виникає вся принадність природи. У поєднанні з природними текстурами і органічними елементами він ідеально підходить для сучасного кухонного простору.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Глянцеві зелені підлоги являють унікальний спосіб додати кухні цвет.Фото надано Merzbau Design Collective.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелений колір стінових ніш навіть нейтральному простору додає яскраве прівлекательность.Фото надано NOA Architecture Planning Interiors.

Читайте також:  Скандинавський стиль в інтер'єрі квартири - 10 інтер'єрів + фото - 2021-2022

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Зелене світлодіодне освітлення використовується в якості джерела контрастного відтінку в вітальні і кухні, об'єднаних в єдиний простір. Фото надано BJ Armstrong Custom Homes.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Стильні підвісні світильники є ідеальним способом додати колір на кухні.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Горшкові рослини на обідньому столі і диванні подушки використовується для додавання тонких штрихів зеленого.Фото надано Sabal Homes.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Красива жовто-зелена стіна перетворює сходи в стильну скульптуру, яка миттєво привертає до себе вніманіе.Фото надано Chelsea Atelier Architect.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Високі гілки зелені в скляній вазі стає фокусною точкою пространства.Фото надано MusaDesign Interior Design.

Кращий відпочинок

Ванна кімната, обідня зона і вітальня як не можна краще підходять для того, щоб додати трохи зеленого кольору. У ванній зелений виглядає особливо заманливо. Ви можете використовувати його в якості основного кольору кахельної плитки. Якщо ви не в захваті від думки, що доведеться знову робити ремонт, то просто додайте в білу ванну кімнату чудові зелені рушники, і різницю ви відчуєте майже миттєво. І хоча зелений може бути доданий самими різними способами, починаючи від фарбування і закінчуючи декором, рослини і раніше залишаються найкращим і, мабуть, найпопулярнішим варіантом для цього!

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Додайте яскравості передпокої за допомогою зелених дверей, що виділяється на нейтральному фоне.Фото надано Feldman Architecture.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Дзеркала і зелений колір стін в інтер'єрі ванної підкреслюють її прівлекательность.Фото надано Rossington Architecture.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Рельєфний зелений килимок буквально приковує до себе вніманіе.Фото надано Amoroso Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Завдяки легкому дотику зеленого кольору, в білій ванній кімнаті відчувається подих свежесті.Фото надано Divine Kitchens.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Ви можете змінити кольорові акценти у ванній кімнаті, просто переваживши рушники! Фото надано Within Design.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Художні твори на стіні – це відмінний спосіб додавання контрастної оттенка.Фото надано Theo Flamenbaum Interiors.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Чудовий спосіб додавання зеленого! Фото надано Leclair Dйcor.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Перетворіть ваш інтер'єр за допомогою яскравої мебелі.Фото надано Artistic Designs for Living.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Не подобається зелений підлогу? Зробіть зеленим стелю! Фото надано Mona Ives.

Зелений колір в інтер'єрі, його поєднання і 52 приклад використання - 2021-2022 Рушники та килимок – найпростіший спосіб додати зелені акценти в ванну кімнату, виконану в приглушених тонах.Фото надано USI Design & Remodeling.

Джерело перекладу: www.decoist.com

DvaGusya