Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Вхідні двері захищає будинок від нежданих гостей. Для приватного будинку у продажу представлений величезний вибір виробів. Вони відрізняються рядом характеристик. Щоб вибрати вхідні двері в приватний будинок, треба розглянути основні особливості таких виробів. Поради фахівців, розглянуті далі, допоможуть прийняти правильне рішення.

Функції двері

Вхідні двері в приватний будинок, фото якої представлено далі, виконує декілька функцій. Це потрібно враховувати в процесі вибору. Двері повинна бути надійною і довговічною. Тому до матеріалів, з яких вона виготовлена, висувають особливі вимоги.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Однією з основних функцій вхідних дверей є безпека житла. Вона повинна захищати будинок від несанкціонованого проникнення. Тому на клас її захисту потрібно звертати особливу увагу. Також матеріал, з якого цей виріб створено, має бути пожежобезпечним. Тому найбільше цим вимогам відповідають металеві двері.

Вхідна група повинна надійно захищати будинок від проникнення холоду. У приватному будинку саме вона відокремлює житлове приміщення від вулиці. Якщо в багатоповерховому будинку між вулицею і квартирою є ще під’їзд, то тут такого проміжного приміщення немає. Тому для запобігання витоку тепла з приміщення потрібно купувати утеплені конструкції. Ця характеристика дверей повинна бути тим вище, чим холодніша регіон. В конструкції не повинно бути містків холоду. Тому велика увага приділяється при виборі ущільнювачам і виду утеплювача.

Утеплені вхідні двері для приватного будинку будуть виконувати і звукоізоляційну функцію. У житлі буде комфортно. Зовнішні шуми не будуть проникати в будинок.

Також двері повинна бути зносостійкою. Вона не повинна боятися механічних впливів (захлопування дверей, удари і т. д.). Також конструкція не повинна втрачати своїх якостей під впливом погодних умов. Якщо зловмисники захочуть проникнути в будинок, двері повинна бути стійкою до впливу різних інструментів.

Важливим чинником при виборі дверей є її дизайн. Це своєрідна «візитна картка» будинку. Тому при виборі вхідних групи потрібно враховувати стиль оформлення фасаду. Двері повинна гармоніювати з ним. Сьогодні у продажу представлений величезний вибір різних моделей, які дозволяють підібрати оптимальний варіант кожному.

Пластик

Сьогодні у продажу представлено безліч різноманітних дверей, які призначені для установки в приватному будинку. Вони виготовляються з різних матеріалів. У першу чергу потрібно розглянути особливості вхідних пластикових дверей для приватного будинку (фото представлено далі). Конструкція складається з каркаса, на який змонтовані листи з ПВХ. Може бути засклення. Якісні склопакети дозволяють уникнути втрат тепла. Пластик відрізняється рядом переваг. Він володіє відносно невисокою вартістю. Також при встановленні не виникає труднощів. Тому монтаж дверей варто також недорого.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Представлений тип конструкцій відрізняється відносно невеликим терміном експлуатації. Це пояснюється схильністю пластику механічних пошкоджень. Тільки при дбайливому зверненні з такою конструкцією можна очікувати, що вона прослужить довго. Пластикові вхідні двері в приватний будинок добре поглинають зовнішні шуми. При цьому можна не побоюватися, що на поверхні матеріалу з’явиться корозія. Цей матеріал не боїться впливу вологи, вітру, перепадів температури.

До недоліків пластика слід віднести можливу деформацію під впливом високих температур. При цьому матеріал буде виділяти в навколишнє середовище токсичні речовини. Тому вимоги пожежобезпеки він не задовольняє.

Читайте також:  Дворівнева стеля з гіпсокартону своїми руками: дизайн, пристрій і монтаж

Варто також зазначити, що від злому такі двері не захистить. Тому конструкцію з пластику застосовують тільки в тому випадку, якщо в будинку є якісна система сигналізації та інші засоби захисту від злому.

Алюміній і металопластик

Так як пластикові вхідні двері в приватний будинок не можуть виконати основних функцій, якими повинна відрізнятися вхідна група, застосовують інші матеріали. Легкими, простими і досить довговічними є двері з алюмінію. Такі вироби відрізняються масою переваг.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Алюмінієві двері відрізняється високими показниками стійкості до впливів несприятливих погодних і кліматичних умов. Ця характеристика у представленого матеріалу на порядок вище, ніж у пластику або дерева. При цьому матеріал відрізняється високими показниками екологічності. Він не виділяє в навколишнє середовище токсичних речовин навіть при нагріванні.

Алюмінієві двері прослужить довше, ніж пластикова. При цьому вона відрізняється високим рівнем звукоізоляції. Теплоізоляційні якості також знаходяться на висоті. Цього вдається досягти завдяки наявності в конструкції вставки з поліаміду.

Подібними характеристиками відрізняються і металопластикові вхідні двері для приватного будинку. Вони можуть бути різними. Вибір залежить від кліматичної зони, в якій розташований будинок. Цей матеріал довговічніший і тепліше, ніж пластик. При цьому установка, настройка двері не викликають труднощів. Вартість металопластикової двері буде відносно невеликий. Однак від злому така конструкція також захищає мало. Застосовується в будинку, де є нова система спостереження.

Металопластик не боїться впливу погодних умов. Завдяки особливій системі заповнення внутрішнього простору такі конструкції відзначаються високою звуко – і теплоізоляцією. Можна вибрати матеріал, який буде імітувати натуральну деревину. При цьому металопластик буде довговічніше, практичніше натуральних матеріалів.

Дерево

Сьогодні активно застосовуються нові матеріали. Однак вони не можуть витіснити з ринку конструкції з натуральної деревини. Це пояснюється особливостями представленого матеріалу. Дерев’яні вхідні двері для приватного будинку виготовляють з цілісного деревного масиву. При цьому застосовуються різні породи. Від цього залежить вартість і довговічність виробу. Також часто у продажу представлені конструкції, які складаються з металевого каркаса і дощок. Між ними знаходиться шар утеплювача. Такі двері коштують на порядок дешевше, ніж вироби з масиву.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Дерев’яні вхідні двері для приватного будинку застосовують часто. Цей тип матеріалів має масу переваг. Двері з дерева має ефектний зовнішній вигляд. Вхідна група виглядає розкішно і багато. При цьому можна вибрати самий різний дизайн такого виробу. Для кожного стилю оформлення фасаду можна підібрати оптимальний варіант.

Деревина відрізняється низькими показниками теплопровідності. Якщо двері виготовлена з цільного масиву, вона навіть не потребує додаткової теплоізоляції. З часом для такої конструкції потрібно застосовувати ущільнюючі матеріали, щоб уникнути появи містків холоду.

У цього матеріалу є і кілька недоліків. Він відрізняється високою вартістю. Тому дозволити собі подібну покупку може не кожен. При цьому виріб відрізняється значною вагою. Його установка також вимагатиме значних витрат.

Також варто врахувати, що деревина в процесі експлуатації деформується. Її потрібно реставрувати. Це додаткові витрати. Також матеріал може тріскатися, на ньому розвивається грибок. Якщо матеріал не був оброблений антисептиком, двері можуть поступово руйнувати жучки, комахи.

Читайте також:  Мультиварка - ваш верный помощник в ежедневном приготовлении блюд

Також матеріал відноситься до категорії пожзароопасных. Тому перед установкою такий двері її обов’язково обробляють антипіреном. Коли просочення висохне, поверхню покривають лаком або фарбують. Перший варіант кращий, так як в цьому випадку зберігається природна краса натурального дерева.

Скловолокно

Розглядаючи варіанти, які вхідні двері в приватний будинок підійдуть більше, потрібно звернути увагу на ще один штучний матеріал. Це скловолокно. Сьогодні покупцеві пропонується значний вибір дверей з штучних матеріалів. Вони відрізняються щодо невисокою вартістю. При цьому творці подібних матеріалів намагаються виготовити такий продукт, який би не тільки не поступався, але й перевищував за певними показниками натуральні матеріали.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

Одним з таких виробів є скловолокно. Двері, виготовлені з нього, відрізняється високими показниками тепло – і звукоізоляції. Це на сьогоднішній день найбільш енергоефективний варіант, який користується високим попитом.

Такий продукт відрізняється високою безпекою. Двері зі скловолокна міцніше сталі. При цьому матеріал не схильний до корозії. Це вигідно відрізняє представлений тип конструкцій.

Стиль дизайну також може бути різним. Матеріал добре піддається обробці. Тому поверхня скловолокна може імітувати фактуру натуральної деревини та інші матеріали.

Такі двері буде довговічною. Вона не схильна до механічних пошкоджень. Тому однією з кращих вхідних дверей в приватний будинок може по праву називатися конструкція зі скловолокна. При цьому вона не дає усадки, не деформується і не вимагає в процесі експлуатації додаткового обслуговування.

Сталь

Вхідні металеві двері для приватного будинку вважаються класикою. Це найбільш купується вигляд конструкції. Люди не довіряють новим матеріалам. Зате метал довів свою міцність і надійність. Саме з цієї причини більшість покупців віддають перевагу саме цьому варіанту виробів.

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

При цьому вартість дверей з металу прийнятна. При цьому рівень безпеки вхідної групи буде в рази вище, ніж у виробів з пластику або дерева. Якісна металеві двері відрізняється високими показниками теплоізоляції. Матеріал не схильний до горіння, є екологічно чистим.

У процесі експлуатації конструкції не потрібно додаткового обслуговування. Потрібно тільки періодично змащувати шарніри і міняти замки. З цим завданням впорається практично кожен господар.

Варто врахувати, що на якості подібних виробів економити не можна. Бюджетні моделі можуть бути погано оброблені. В результаті на поверхні буде з’являтися корозія. Це потребує проведення періодичного фарбування поверхні. Таку роботу потрібно виконувати з періодичністю раз в 1-2 роки.

Також бюджетні моделі виготовляють з листів малої товщини. В результаті сталь може деформуватися навіть від легкого удару. У якісних моделях подібних дефектів не спостерігається. Тому при виборі дверей краще віддавати перевагу виробам середньо – і высокоценовой категорії. Оптимальна товщина листів стали для подібних виробів становить 1,5-2 мм. Якщо матеріал тонше, він деформується. Збільшення товщини тягне за собою підвищення ваги конструкції. Її встановлення не вимагатиме додаткових витрат.

Деякі нюанси, на які потрібно звернути увагу

При виборі важливо правильно підібрати тип конструкції і розмір вхідних дверей. У приватному будинку може встановлюватися вхідна група з однією, двома стулками. Також у продажу представлені полуторні моделі. Щоб правильно підібрати розмір виробу, потрібно заміряти дверний проріз. Найчастіше він має стандартні габарити. Якщо ж це не так, потрібно виготовляти двері під замовлення або підганяти дверний отвір під найбільш прийнятний варіант конструкції.

Читайте також:  Кімнатні квіти примула: фото, догляд в домашніх умовах

Кращі вхідні двері в приватний будинок: огляд, фото

За правилами пожежної безпеки двері повинні відкриватися назовні. При цьому особливу увагу потрібно приділити петлям. Вони можуть бути прихованими. Такий варіант петель називають стандартними. Вони знаходяться в профілі коробки, що забезпечує додатковий захист. Прихованих петель має бути кілька. Чим важче двері, тим більше їх має бути.

Також петлі можуть бути виготовлені на підшипниках. Такий тип конструкції застосуємо тільки для легких моделей. Їх виготовляють з пластику, скловолокна або алюмінію. Для сталевих дверей цей варіант не підходить. В цьому випадку потрібно використовувати петлі на розпечених шарнірах. Вони зможуть витримати значну вагу полотна. У приватному будівництві цей варіант застосовують частіше, ніж інші петлі.

Теплоізоляція дверей повинна бути не менше 5 см завтовшки. В іншому випадку взимку будуть спостерігатися значні тепловтрати. При цьому товщина рами і полотна повинна бути не менше 8 см По периметру повинен бути встановлений ущільнювач. Також у конструкції обов’язково повинні бути присутніми термомости.

Також варто приділити увагу класу захисту дверей. Для вуличної конструкції підходять вироби тільки 3 і 4 класу.

Огляд ринку

Які вхідні двері в приватний будинок краще? Відповідь на це питання залежить від потреб покупця. При виборі оцінюється не тільки довговічність, безпеку і інші параметри виробу, але і його вартість. Щоб придбати якісну двері за прийнятною ціною, потрібно врахувати відгуки експертів і покупців.

За статистикою, близько 91 % всіх дверей, куплених в нашій країні, зробили вітчизняні компанії. Це пояснюється високою якістю виробів. Вітчизняні виробники застосовують при виготовленні дверей нові технології, які дозволяють створювати не тільки міцні і довговічні вироби, але і красиві моделі.

Зарубіжні аналоги характеризуються такою ж якістю, як і вітчизняна продукція. Однак її вартість буде на порядок вище. А якщо конструкцію виготовляють на замовлення, то чекати її потрібно довго. Вітчизняні виробники поставляють таку продукцію в рази швидше.

Вітчизняні виробники приділяють велику увагу сервісу. Гарантійне обслуговування відрізняється високою якістю. Серед зарубіжної продукції користується попитом тільки китайська продукція. Інші виробники не можуть запропонувати гідну ціну. Однак, згідно з відгуками покупців і фахівців, китайські моделі поступаються за якістю російським аналогам. Тому такі вироби набувають лише у 5-6 % випадків. Продукція інших брендів складає не більше 3-4 % від загальної пропозиції на вітчизняному ринку.

Зарубіжні виробники

Вхідні двері в приватний будинок, виготовлена зарубіжними виробниками, коштує від 23 тис. руб. і вище. Така продукція відноситься до елітного сегменту. Серед найбільш популярних в нашій країні компаній цієї групи виділяються італійські компанії Dierre, Master, Albertin. Дещо дешевше коштує фінська продукція. Вона представлена компаніями Alavus, Fenestra.

Вітчизняні покупці купують двері, вироблені в Ізраїлі. Їх виготовляють під брендами Magen Bariah, Super Lock. Варті уваги покупців та польські двері від компанії Gerda. Перераховані виробники пропонують продукцію високої якості.

У більшості випадків, вибираючи вхідні двері в приватний будинок, покупці купують продукцію вітчизняних виробників. Розглянувши рекомендації про те, як вибрати вхідні двері в приватний будинок, кожен покупець зможе зупинити свій вибір на оптимальному варіанті.

DvaGusya