Новорічні сценарії на 2019 рік. Зустріч Нового року для дітей і дорослих

Доброго часу всім, хто зайшов на мій блог! Наближається одне з найяскравіших свят. Це змушує задуматися про те як провести його весело і цікаво. У цій статті я зібрала найкращі новорічні сценарії свята на 2019 рік. Як же зустріти новий рік так, щоб він запам’ятався і дітям і дорослим?

Для дитячого садка та учнів початкової школи новорічні ранки починаються рано. Прийнятними будуть сценки з участю улюблених казкових героїв. Хоровод навколо ошатною ялинки і пісенька про те як у лісі вона росла. Читання віршів Діду Морозу та отримання подарунків, а так само роздача призів за красиві маскарадні костюми.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Старшокласникам будуть цікаві смішні театралізовані вистави за участю глядачів. Веселі конкурси і вікторини, ігри, загадки у віршах і прикольні призи. Цікаві будуть сучасні мюзикли і старі казки на новий лад. Веселий і смішний сценарій для різного віку ви зможете побачити тут.

А перш за все, необхідно буде прикрасити зал, в якому буде проходити проходити захід. Давайте зробимо своїми руками з паперу сніжинки і фігурки свинок. Дуже симпатичні і нескладні у виготовленні трафарети пропонують моя колега Ірина. Можна обклеїти ними вікна і двері в приміщенні. https://willcomfort.ru/novogodnie-trafarety-na-okna.html

Ще ми розглянемо сьогодні план незабутнього корпоративу для колег. Прикольні привітання з роком Свині. А так само сценарії домашнього свята в колі сім’ї і веселу зустріч Нового Року в ресторані. Пропоную вам кілька варіацій для різних випадків.

 • Новорічний сценарій свята на 2019 рік Свині для школярів
 • Новорічний ранок у підготовчій групі дитячого садка
 • Театралізована казка для початкової школи з бабою ягою
 • Новорічний сценарій зустрічі 2019 року в колі сім’ї
 • Новорічний корпоратив для дорослих — сценарій з приколами
 • Сучасний сценарій на новий рік для старшокласників
 • Як цікаво і весело відсвяткувати новий рік у ресторані

Всі ми пам’ятаємо шкільні свята, виступи однокласників, забавні костюми. Дрібні, але такі приємні презенти за участь у якомусь конкурсі, або за вірш, пісеньку. Хлопці цього віку більш згідливі на проведення конкурсів і по своєму в них активні.

Новорічний сценарій свята на 2019 рік Свині для школярів

Отже, ось як можна провести новорічне свято зі школярами. Підійде дуже добре такий сценарій для дітей молодших класів.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Головні герої цього сценарію: Ягуша, Кузенька, Лісовик, Хуртовина, Мороз, Білочка, Зайчик, Свинка, Королева Зима, сніжинки, розбійники

Реквізит для конкурсів: сніжинки з м’якої тканини, надувні кульки.

Все проходить у великому залі. Свято починається з фонової музики. Виконують танець сніжинки і в кінці розповідають вірші.

1 СНІЖИНКА: Свято світлий – Новий рік Дружно в школі ми зустрічаємо. Всіх, хто прийшов в зал на ялинку Ми сердечно вітаємо!

2 СНІЖИНКА: Ми – сніжинки, білий, пухнастий народ, Допомагаємо Зими і Морозу, Викликаємо швидше хлопців у танок, Танцювати навчилися всі ми віртуозно!

3 СНІЖИНКА: Знову на вулиці білий сніжок! Знову прийшла до нас пора – чарівниця, Викликай же, Зима, хлопців, на ковзанку. А Мороз хай рум’янить ним особи.

4 СНІЖИНКА: лісова Красуня — Ялинка, від іграшок вся сяє, вся Школа пісні співає, рік Новий зустрічає.

5 СНІЖИНКА: Ялинка, ялинка, вогники засвіти, Хлопці в гості до тебе прийшли. Один, два, три — сяй ялинка наша, і гори!

Всі аплодують, запалюється ялинка. Звучить музика, діти кружляють навколо ялинки. Музика несподівано переривається, входить Завірюха.

ЗАВІРЮХА: Це що ще за шум? Хто посмів тут танцювати, ляскати, тупотіти і мене будити? Я – Завірюха, королева новорічного свята. Я цілий місяць старалася, готувалася до свята, снігом вкрила я сад, розігнала всіх пташок. Вітер мій гуде, шумить, а за вікном мороз тріщить. Співає пісню «Завірюха-красуня».

1-й ДИТИНА: Ось красуня! Справжнє диво! Але, на жаль, вона зла.

2-ой ДИТИНА: Може, просто прикидається? ЗАВІРЮХА: Ой, які діти ввічливі! Не хвилюйтеся даремно. Не лякайтеся, дорогі діти — буду вас сьогодні я веселити. Принесла всім білосніжний сніг, лижі, санки, ковзани.

3-й ДИТИНА: Дорога Завірюха, зовсім ми не злякалися, адже ти – добра і красива, і ми тебе любимо, зовсім не боїмося! Отже, давайте для зими запоєм дружно ми!

Всі дітки співають пісеньку про зиму.

ЗАВІРЮХА: Нині свято Новорічне, але свято це – незвичайний. Всі казки нині разом збираються навколо ялинки. Можуть трапитися зовсім незвичайні речі. Отже, ми починаємо нашу зимову казку…

Світло гасне, повинна горіти тільки ялинка.

ЗАВІРЮХА: В одному темному лісі жила Ягуша. На диво, дуже красивою і доброю була. Але одного разу, у неї оселився незвичайний гість – Кузенька.

Включається світло. За столом сидить Кузенька, п’є чай. Ягуша виносить ватрушки на блюдечку. ЯГУША: Ось, соколик-Кузенька, ватрушок тобі спекла.

КУЗЕНЬКА: А я зовсім ватрушок не хотів — я люблю пиріжки з сиром!

Кузенька вередує.

ЯГУША: Яхонтовый, мій, смарагдовий, дорогоцінний мій, Спробуй хоч одну ватрушечку!

Ягуша підсовує тарілку Кузеньке і витирає сльози.

КУЗЕНЬКА: В пиріжку сирок в серединці, а в ватрушке зверху, ось і їж її сама!

Встає з-за столу, ходить навколо.

ЯГУША: Милий мій Кузенька! Тільки не плач, напечу я тобі до Нового року і пиріжки, і бублики, і пряники, і цукерок різних накуплю!

КУЗЕНЬКА: Не хочу бубликів, не хочу цукерок! Хочу свято великий, хочу Новий рік!!!

Вбігає Лісовик.

ЛІСОВИК: Ой, Кузенька, Ось, твій чарівний скринька приніс з камінчиками. Давай, прикрасимо ялинку, щоб вона сяяла і блищала!

КУЗЕНЬКА: А у нас немає ялинки, годі й прикрашати!

Кузя плаче.

ЯГУША: Не плач, я ж у тебе не проста бабуся, а чарівна. Дві хвилини — принесу ялинку. (Ягуша підходить до ялинки) Ну от, ця слушна, висока. Ніхто такого не знайде!

Кузя і Лісовик радіють, стрибають біля ялинки.

ЛІСОВИК: Яка гарна ялинка! І де ж були нам взяти? Хто буде кругом неї з нами танцювати? КУЗЕНЬКА: Хотілося, щоб на святі було багато гостей. І щоб Мороз в гості прийшов! ЯГУША: Ех, стара я стала, та й ступа знову зламалася. А то б миттю Дідуся Мороза дістала! ЛІСОВИК: Так, давайте напишемо оголошення!

Лісовик дає Кузеньке аркуш і ручку, він сідає і пише, потім розвертає лист і читає. КУЗЕНЬКА: Оголошення. Кузенька шукає нових друзів! У нас самі смачні ватрушки. А ялинка виросла – на диво, найвища, з лісової хащі. Приходьте швидше в гості, буде весело!

КУЗЕНЬКА: Оголошення це все, тому що ми розмістимо його в Інтернеті!

ЛІСОВИК: А ви часу не гайте, швидко теж одягайтеся, Ягуша, прихорашивайся, гостей зустрічай! Ягуша причісується, одягає корону на голову хустку на плечі.

ЯГУША: Ну ось, ми до свята готові!

З’являються звірі.

БІЛОЧКА: Добрий день, бабуля, Здрастуй, дорогий Кузя! На санчатах, в лісі, з гірки ми каталися. Під столітнім дубом оголошення прочитали.

ВЕДМІДЬ: Ми – звірі з казки, по лісу брели, До вашої хатинці доріжку знайшли!

СВИНКА: У казковому нашому місті такі почули вести: Кузенька шукає нових друзів. ЗАЙЧИК: Нам можна в хатинку на свято до ялинки?

КУЗЕНЬКА: Заходьте, дорогі гості!

СВИНКА: Дозвольте нам пограти, хрю! Хлопців на святі розважати!

КУЗЯ: Добре гості танцювали. Хочу, щоб всі зараз грали.

Гра «Я» (проводить її Ягуша)

Вона ставить запитання, а діти повинні хором відповідати «Я», де це потрібно. І мовчати, де не потрібен відповідь.

Гра «Піймай сніжок»

На підлогу розсипаються сніжки. Діти стають по колу, а в центрі цього кола – Ягуша. Сніжків повинно бути менше на один, ніж учасників. Під веселу мелодію учасники танцюють, але як тільки музика припиняється, кожна дитина повинна встигнути підняти з підлоги сніжок, поки його не схопила Ягуша. Той, хто не встиг взяти сніжок — вибуває з гри. Перемагає найспритніший гравець.

КУЗЕНЬКА: Молодці, хлопці, гарно пограли. Але, щось мені здається, що холодно стало в нашому залі.

ЯГУША: Так, вірно, як-то холоднувато. Може, це Мороз до нас в гості йде?

Під мелодію з’являється Королева Зима.

КУЗЕНЬКА: Ой, а хто це до нас прилетів?

ЗИМА: Добрий день, я – Королева Зима. Що за шум ви вчинили в царстві холоду й сну? В казку двері відчинили, зараз же всіх вас заморожу! Все бурульки перетворитеся!

Лісові звірі тремтять, лякаються, ховаються за ялинку.

ЗИМА: А, мовчіть, страшно стало? Королеви боїтеся?!!

КУЗЕНЬКА: А ми – зовсім тебе не боїмося, зла королева!

ЛІСОВИК: Ось, як зараз разом зберемося, так як дунем на тебе своїм теплом – відразу растаешь! Кузя і Лісовик збирають всіх дітей, і всі починають дути на Зиму.

ЗИМА: Ох, мені жарко стало! Я таю… Мої чари безсилі проти дитячої дружби та доброти… ЗАЙЧИК: Холодне серце ми розтопили, Злий Зиму ми перемогли!

БІЛОЧКА: Під Новий рік прощати всіх треба, І на свято зустрічати всіх радісно!

СВИНКА: Пробачимо ми і Зиму в новорічний час, Якщо танець гарний станцює для нас! ЗИМА: Вибачте мене, добрі хлопці. А натомість, мої помічниці – сніжинки допоможуть скласти для вас гарний новорічний хоровод.

СНІЖИНКА: Ми прийшли на ялинку до вас, Щоб усмішки принести друзям, Сяй, ялинка ясніше, Грай, пісня, веселіше!

КУЗЕНЬКА: Гей, сніжинки, покружляйте, І танцем всіх нас здивуйте! Всіх дівчат запрошуйте, про мене не забувайте!

ЯГУША: Залітайте, але дивіться: нам дітей не простудите! Звучить музика, всі стають у хоровод. Після завершення хороводу, звучить «розбійницька музика», діти йдуть зі сцени, входять Розбійники і танцюють танець.

1 РОЗБІЙНИК: Привіт, дівчата і хлопці! Розбійники і шалунішка!

2 РОЗБІЙНИК: Ми — розбишаки нічні, ми Любимо людей лякати, Ну, а найбільше любимо подарунки новорічні у дітей відбирати!

3 РОЗБІЙНИК: Сяють зірочки на небі, Ніч новорічна увесь світ накрила. Ми розбишаки нічні і в цьому — наша сила!

ЯГУША: Агов, шановні! Чого це ви сюди прийшли? Забирайтеся звідси по-доброму!

ЗИМА: так, Так, інакше я зараз вас заморожу! (Дме на них)

1-й РОЗБІЙНИК: Ух, що це за така холоднеча настала?

2-й РОЗБІЙНИК: Давай знайдемо велике дерево, спиляємо разожжем багаття і зігріємося.

3-й РОЗБІЙНИК: А ось і деревце — велике і гілляста, багато дровец вийде.

1-й РОЗБІЙНИК: Але ж воно прикрашене, якісь кульки-ліхтарики.

КУЗЕНЬКА: Так це ж – моя новорічна ялинка.

2-й РОЗБІЙНИК: Не хвилюйтеся, зараз ялинку спиляємо зберемо кульки, зробимо намисто і продамо, і гроші будуть.

3-й РОЗБІЙНИК: А як грошики ділити? Знову скажеш, тобі — 3, а мені — 2? Не чесно так!

1-й РОЗБІЙНИК: Не хвилюйся!

ЗИМА: Що це ви надумали? Ви що, не бачите, що завітали на Новорічне свято, де діти веселяться, співають, танцюють. Незабаром Дід Мороз прийде і їм за це подарує подарунки.

1-й РОЗБІЙНИК: Ти чув, подарунки… А що ви сказали для цього треба зробити?

ЗИМА: Співати, танцювати, грати в ігри!

2-й РОЗБІЙНИК: В ігри грати ми вміємо! Ось, зараз і проведемо!

3-й РОЗБІЙНИК: А за це – хай Мороз подарунки нам дає!

До зали входить Мороз.

МОРОЗ: новорічне Привітання, променисте Всім друзям, що в залі зібралися! Всі мене, Мороза чекають, Всі посмішки бережуть! З святами вас я вітаю, Багато сонця, веселок весняних бажаю. Нехай сміх веселий оселиться в дім, Хай багатство буде в ньому!

ЗИМА: Зачекалися ми тебе, Мороз. Швидше, ставай з нами в танок!

КУЗЕНЬКА: Ура! Нарешті у мене – справжнє свято! З цією ялинкою і Морозом!

МОРОЗ: А найголовніше, Кузенька – з вірними друзями! Нехай люди всього світу в новому році знайдуть справжніх друзів! Нехай наша земля світиться від світлих посмішок. З святом всіх!

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Кожна дитина розповідає вірш, чи співає пісеньку за це Мороз дає їм подарунки.

Дуже сподіваюся, що вам сподобається цей сценарій для початкової школи. Бажаю і дітям, і дорослим радості і веселощів!

Новорічний ранок у підготовчій групі дитячого садка

Всі з нетерпінням чекають свята і готуються до нього. Діти вчать вірші і пісеньки для діда Мороза. Вихователі готують новорічні сценарії школи. Щоб побільше дітей задіяти в ньому і щоб усім він сподобався. Для підготовчої групи можна вибрати сценки з участю дорослих, і малюків. Пропоную вам свій варіант сценарію для вистави в підготовчій групі.

Думаю, він може підійти також і для молодшої групи, і для старшої групи.

Свиня є символом наступаючого року. Тому можна тих дітей, які не беруть участь в сценці одягнути в костюми поросят. Буде виглядати дуже добре.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Дійові особи: Дорослі: Ведуча, Цариця-Ніч, Дід Мороз, Вітер. Діти: Снігуронька, Гномики, Місяць, Зірочки.

Всі діти стають навколо ялинки.

Ведуча: Час біжить все вперед і вперед,

Ось на порозі стоїть Новий рік.

Свято пора починати нам, друзі.

Співайте, танцюйте, нудьгувати тут не можна!

1-й дитина: Засверкай вогнями ялинка,

Нас на свято поклич!

Всі бажання виконай,

Всі мрії здійсни!

2-ой дитина: З Новим щастям,

З Новим роком

Всіх привітаємо, а потім

І походимо хороводом,

І станцюємо, і заспіваємо!

Водять хоровод.

3-й дитина: Знову свято ми зустрічаємо,

З Новим роком вітаємо.

Біля ялинки пухнастою

Знову заводимо хоровод.

4-й дитина: В гості до нас скоріше поспішайте,

У світлому залі попляшите,

Заспівайте, пограйте в ігри,

У коло всіх музика кличе.

«Новорічний хоровод».

Снігуронька: Здається, всі гості зібралися, а Діда Мороза немає.

Треба покликати дідуся

З нами Новий рік зустрічати.

Діти кличуть Діда Мороза

Ведуча: Де ж Дід Мороз? Йому давно час бути тут…Не трапилося чого?

У Діда Мороза шлях-доріжка довга…

Звучить музика, з’являється Цариця-Ніч.

Цариця ночі: Я-королева чорної ночі,

Я морок і темряву несу.

Морозу буде дуже важко

Знайти тропиночку в лісі.

Нехай місяць більше не сяє,

Не світять зірки понад,

Вогні на ялинці загасають,

А морок нічний понраву мені.

Цариця-ніч гасить ялинку і йде.

Ведуча: Діти, чули, що сказала королева Ніч?

Місяць зачарований, зірочки не світять. Як же дід Мороз до нас прийде в такій темряві? Давайте ми йому допоможемо.

Спочатку спробуємо запалити вогні на нашій ялинці, щоб трохи світліше стало.

Я бачу багато гномів. Вони нам допоможуть.

Гноми танцюють і в кінці запалюється ялинка.

Ведуча: Спасибі вам, гномики!

Під музику виходить Снігуронька, назустріч їй — Місяць.

Снігуронька: Місяць, місяць, що сумуєш,

Не сверкаешь, не блестишь?

Місяць: Зла ніч зачарувала,

Мій веселий блиск вкрала.

Як би мені розвеселитися,

Знову яскраво засвітитися?

Снігуронька: Ну, хлопці, виручайте,

Біля ялинки запевайте.

Усміхнеться місяць нехай,

І тоді проженемо смуток.

Стане всім нам веселіше,

А Морозу – шлях світліше.

«Ялинка-пустуха»

Місяць усміхається, скидає темне покривало.

Місяць: Ось і все, чаклунства більше немає!

Як прекрасний срібний світло!

Сповнений сили, завзяття і я.

Спасибі Вам за це, друзі!

Снігуронька: Ти ожив, стало нехай світлішою,

Але там в лісі ніч густішим і темнішим.

Побачити нам би, як там Дід Мороз?

А раптом він заблукав серед беріз?

Місяць: Добре, я допоможу!

Місяць яскравий, повернися,

Ліс дрімучий, розступися!

І в чудесному перетворенні

Дід Мороз нам покажися!

Гасне світло, з’являється дід Мороз.

Дід Мороз: Що сталося? Не зрозумію.

Я дороги не знайду.

Густіший ліс, темніша ніч.

Мені йти вже несила!

Зірок веселий хоровод

Місяць би вивів вперед…

Легше стало б йти.

Хто ж так жартує попереду?

З’являється Ніч, танцює, веде за собою діда Мороза. Включається світло.

Снігуронька: Дорогою місяць, спасибі тобі.

Бачу я, що дідусь у біді.

Що ж робити? Як нам бути?

Місяць: Треба вітер розбудити.

Щоб зірочки на небі

Стали весело виблискують,

Повинен Вітер хмари в небі

Своєю силою розігнати.

Ведуча: Діти, давайте покличемо вітер:

Вітер, вітер, допоможи,

Хмари в небі розжени!

На сцену виходить вітер.

Вітер: Я не проти вам допомогти.

Так сильна цариця Ніч.

Щоб чинності мені набрати,

Треба дрімоту розігнати!

Ведуча: Що ж, хлопці, виручайте,

Співайте, весело грайте!

Щоб попрощався Вітер з дрімотою,

Станцюємо танець ми веселий!

«Танець білих ведмедів».

Вітер: Дрімоту я прогнав, і ось

Зірок веселий хоровод

В небі хмари розсовує,

Сріблиться і виблискує.

«Танець Місяця і зірок».

Після танцю зірочки стають перед ялинкою. З’являється Цариця-Ніч.

Цариця-Ніч: Мені погано, я чую,

Кінець настане скоро для мене.

Світанку радісний вінець

Зустрічає приближенье дня.

Ніч танцює свій танець, залишає покривало і тікає.

Зірочки підхоплюють покривало, тікають за ялинку, залишають там покривало і сідають на місця. Під урочисту музику входить Дід Мороз.

Дід Мороз: Зникла Ніч, і чари її пали!

Знову зірки яскраво засяяли.

Світанком скоро небо осяється,

І мені пора до хлопців поспішати.

Дід Мороз обходить навколо ялинки, зупиняється перед дітьми та гостями.

Дід Мороз: З Новим роком вас, друзі!

Зі святом багатим!

Щастя, радості бажає

Дід Мороз хлопцям!

Снігуронька: Дідусь Мороз, ми так довго чекали, хвилювалися.

Але ось ти тут, так станемо в хоровод.

Завзятою піснею зустрінемо Новий рік!

Хоровод «Дід Мороз».

Дід Мороз: А біля ялинки, як завжди,

Нудьги немає і сліду.

Звідки чути голосніше сміх?

Хто тут веселіше за всіх?

Ось послухайте:

Я віршик зараз прочитаю

І почну показувати.

А ви, хлопці, повторюйте,

Голоси розігрівайте.

Крикне хтось в кінці дружний,

Той і буде веселіше.

А слова зовсім прості,

А движенья ось такі:

Прибігли, прибігли їжачки, їжачки,

Наточили, наточили ножики, ножики.

Прискакали, прискакали зайчики, зайчики.

Нумо разом, нумо дружно…

-Дівчатка!!!

-Хлопчики!!!

(Йдуть виконуючи рухи)

Дід Мороз: Для початку – добре,

Але спробуємо ще!

Грають ще раз

Ведуча: Ми зараз трохи не оглухли,

Але визнаємо від душі:

І дівчата, і хлопці —

Ви всі дуже гарні!

Дід Мороз: А Новий рік зустрічати, друзі,

Без пісні нам ніяк не можна.

Про ялинку ми зараз заспіваємо

І навколо неї підемо.

І поки ми так ідемо,

Зобразимо, про кого співаємо!

«У лісі народилася ялинка»

Снігуронька: Дід Мороз, сядь, відпочинь, послухай, як діти читають вірші.

Вірші.

Дід Мороз: Молодці, добре вірші читаєте!

А тепер я хочу подивитися, які ви швидкі та спритні.

У мене є два мішечки. А завдання таке: бігти наввипередки навколо ялинки

мішках.

«Біг у мішках». По 2 дитини.

Дід Мороз: А зараз я свято продовжую,

Всіх хлопців на танець запрошую.

«Лавата»

Ведуча: Дідусь Мороз! Ти рукавицю втратив!

Дід Мороз: Де?

Ведуча: А от у хлопців! Доганяй!

Гра «Наздожени рукавицю».

Дід Мороз: Ой, бешкетники! Ви зі мною пограли, і я з вами пограю.

Давайте все робити, як я.

Гра «Якщо подобається тобі». Дід Мороз показує рухи, діти повторюють за ним.

1-й дитина: Дід Мороз, Дід Мороз!

Він до брів нашим приріс,

Він заліз до нас у валянки.

Кажуть, він Дід Мороз,

А шаліт, як маленький!

Дід Мороз: Це хто про мене говорить?

2-ой дитина: Він зіпсував кран з водою

У нашому умивальнику.

Кажуть, він з бородою,

А шаліт, як маленький!

Дід Мороз: Що я зіпсував?

3-й дитина: Від малює на вікні

Зірки, пальми, кульки.

Кажуть, йому 100 років,

А шаліт, як маленький!

Дід Мороз: Хто це говорить, що я маленький? Ах, бешкетники! Ну-ка, підставляйте свої

руки! Ось я зараз заморожу!

Гра «Заморожу»

Дід Мороз: Спритні хлопці! Нікого не заморозив!

Піду відпочину!

Ведуча: Ні, дідусю, ми тебе не випустимо, нам з тобою весело!

Ось попався до нас в гурток,

Тут і залишайся.

Не піти тобі, Мороз,

Як не виривайся!

Дід Мороз: Відпустіть мене,

Милі діти!

Адже люблю я танцювати

Більше всіх на світі!

Ведуча: Ну, хлопці, виходьте,

Так з Морозом попляшите!

«Танці з Дідом Морозом». Всі сідають на місця.

Снігуронька: (з сумом)

Розповіли мені тваринки:

Влітку на лісовій галявині

Зріють ягоди чорниці,

Суниці і брусниці.

Цих ягід я не знаю:

Я адже влітку вмить растаю.

Ведуча: Не сумуй, Снігуронька!

Наші хлопці придумали таку цікаву ягоду!

Напевно, вона тобі сподобається. Ось послухай про це пісеньку.

«Снеженика».

Дід Мороз: Я чарівник чи ні?

Кажуть, що мені 100 років.

Я Снегурке догоджу,

Диво-ягідку слеплю!

Обходить навколо ялинки, робить вигляд, що ліпить ягоду. Виходить і віддає снеженику Снігуроньці.

Снігуронька: (бере снеженику, показує всім)

Ця ягода не так проста,

Тут не обійшлося без чаклунства.

Дідусь не дарма її зліпив,

У Новорічне свято подарував!

Дід Мороз оглядає по боках, щось шукає, охає.

Ведуча: Що сталося, Дід Мороз?

Дід Мороз: Пам’ятаю, я подарунки ніс.

А куди його поклав? Ні, не пам’ятаю, забув…

Ведуча: Як же бути, дідусь? Невже діти залишаться без подарунків? Зроби ж

що-небудь!

Дід Мороз: Я чарівник чи ні?

Кажуть, що мені 100 років.

Несіть мені великий казан,

Поставте ось сюди, на стіл.

Сіль, цукор і відро води,

Трохи снігу, мішури.

Додам снеженику я.

Одну хвилиночку, друзі,

В котлі нам треба все змішати,

Чарівні слова сказати:

«Сніг, сніг, сніг! Лід, лід, лід!

Чудеса під Новий рік!

Снеженика, допоможи!

Всі подарунки перетвори!»

(відкриває кришку котла і роздає подарунки)

(Секрет сюрпризу: у великий казан ставиться каструля меншого розміру, саме в неї ллють воду і сиплють всі компоненти. Між стінками каструлі і котла поміщають кілька подарунків. Інші подарунки вихователі підносять непомітно в мішку).

Пісня «Під Новий рік».

Дід Мороз: Ну ось і все, закінчено бал,

Веселий, галасливий карнавал!

Здорові будьте! Я прийду

До вас в гості в майбутньому році!

Снігуронька та дід Мороз прощаються і йдуть.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Це активне захід надовго запам’ятається дітлахам. І вдома вони ще будуть згадувати героїв казки і повторювати пісеньки та вірші.

Театралізована казка для початкової школи з бабою ягою

Сподіваюся, що вам і дітям сподобається ця весела, музична сценка з красивою і доброю Бабою Ягою. Учні більш або менш організовані для таких дій. Під наглядом хороших наставників все вийде. Починаємо.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Гаситься світло і з-за лаштунків виходить Яга і в темряві каже:

— Я баба-Яга костяна нога. Живу в лісах дрімучих і нудно мені без вас діточки малі мої! Ось на своїй ступі через поля і моря прилетіла до вас!
Світло вмикається, і баба Яга продовжує своє привітання.
— Мені старенькій з узлісся зустріти новий рік не з ким!
Ось від нудьги до вас друзі. Допоможіть мені в моїй біді, повеселитесь ка зі мною трошки, я вам пісеньки заспіваю і станцюю. А той хто смів гайда зі мною!!!

(Під музику починає танцювати і спускається зі сцени, вистачає хлопців і танцює з ними).
Після танцю схоплюється на сценку і каже хлопцям:
—А скільки діточки ви про мене знаєте, з ким живу і з ким дружу?

Хлопці відповідають:

—Змій горинич, Кощій безсмертний, Сірий вовк, Лісовик.

Далі вона розповідає коротко про те, хто такі ці герої і чим займаються.
Після розмов бабка пропонує хлопцям трохи порухатися і потанцювати. А хто буде сумувати і не буде танцювати, той піде в печеру до Кощія.

Включається музика, баба яга зіскакує зі сцени і проноситься по залу з криками що кощій йде і смикає дітей піднімаючи їх зі стільців. Поки діти танцює і рухаються, яга хаотично носиться по залу і періодично кричить, що Кощій вже тут. Музика стихає і хлопці сідають на місця, бабка на сцену
Яга:

— Ух, нікого не забрав мій друг? Всі на місці? Перевірили сусіда. (Після перевірки). Завдання кощія ми виконали, нікого він не захапал в лапи!
Ось вам і від горинича завдання прийшло! Він говорить, мовляв, “бабка щось рідко бачу я тебе за танцями, так і подруг я твоїх не бачив давно”
— А я йому скажу? Що, крім нього, та ще таких же істот як він, друзів більше і немає. Допоможіть мені, хлопці, хто зі мною станцює, давай на сцену колі сміливий!

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Вибирає із залу дівчаток і дає їм вбрання. Під енергійну музику танцює і ойкає і гупає, дівчатка разом з нею. Спускається в зал і штовхає хлопчиків на сцену зі словами: А чого одні дівчатка, давай молодці, вперед! Схоплюється на сцену і танцює разом з хлопцями.
Під час всього процесу герой може робити пам’ятні фото з дітьми.
Конкурс закінчується, хлопці проходять в зал.

Яга:

—Потанцювали ми на славу і Горинича ми втрапили і мені добра пам’ять! Але залишилося ще одне завдання. Воно у нас від нашого самого похмурого одного. Дідько з нами в піжмурки пограти хоче, давай зіграємо!

Відбирає бажаючих із залу і одному з них зав’язує очі. Гра починається і грається кілька раундів.
Яга:

— Ох.. награлася, натанцювалася і напрыгалась. Хлопці спасибі вам велике, але мені пора летіти. Всі завдання ви виконали і ось вам щедру винагороду!(дарує щось, цукерки чи іграшки). Нуууу хлопці в добрий шлях (видаляється).

Сценарій зустрічі нового 2019 року в колі сім’ї

У колі сім’ї Новий рік відзначається простіше, так як люди знають один одного давно. Прикрашаємо разом не тільки стіл, а й будинок. Свин любить золото і солодке. Кладемо цукерки на ялинці золоті кулі і стрічки. Але не обов’язково все робити жовтим-золотим кольором, поєднуємо із зеленим, червоним і т. д.

Щоб свято пройшло весело для всіх, потрібно продумати всі деталі. Придумати різні ігри, танці, а також підготувати подарунки рідним.

Виберіть прикольний сценарій, який буде цікавий для всіх. Пропоную хороший домашній сценарій, думаю він прийде вам по душі.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

1. Починаємо з застілля. Час приблизно — 18.00. Приготуйте смачненьке частування. Підійдуть легкі, але в теж час ситні страви. Для такого випадку дуже добре зробити фуршетний стіл. Закуски, канапки, салати. Буде зручно всім. У будь-який час, можна підійти, взяти і перекусити. Коли бачимо, що гості вже не голодні, переходимо до наступного етапу свята.

2. Який же Новий рік без улюбленого кіно? Тому наступним етапом буде перегляд фільму. Заздалегідь виберіть такий, який подобається всім. Наприклад, «Один вдома». Його з великим задоволенням дивляться і діти, і дорослі. На це виділяємо 2 години, тобто з 19.00 до 21.00 насолоджуємося улюбленою кінострічкою.

3. За час перегляду, все вже проголодаются. Можна подавати на стіл основні страви і гаряче. А після ситного обіду, прийшов час побавитися всією компанією. З 22.00 до 23.00 сміливо можна проводити конкурси та різні прикольні ігри. Ось кілька прикладів.

4. Перша гра. Слід кожному з членів сім’ї придумати по веселому тосту на одну літеру алфавіту. Програв придумати «покарання».

5. Друга гра вгадай-ка. Кожен пише на листочку щось про себе, що всі інші не знають. Всі листочки кладуть у коробочку і перемішуються. По черзі кожен бере листочок, читає в голос і відгадує про кого це.

6. Також веселіше буде гра — загадка. Заздалегідь потрібно надути кульки і покласти листочки на яких написані загадки. Кожен бере кульку, який йому сподобався, лопає і відгадує загадку.

7. В кінці цього веселого заходу починаємо обмінюватися подарунками. Цей момент дуже люблять діти, але і дорослі будуть раді отримати подаруночок.

Тут вже добігають останні хвилини старого року. Готуємо шампанське і хлопавки, запалюємо свічки. В 23.55 починаємо відкривати шампанське. Вітаємо один одного з Новим роком!

Цілком собі простий і веселий сценарій. Однак, треба про все подбати заздалегідь. Вирішити хто буде ведучим свята, хто фотографом, а хто головний на кухні. Інакше свято може перетворитися на сумне поглинання їжі і розмови про справи.

Новорічний корпоратив для дорослих — сценарій з приколами

Корпоратив для дорослих людей досить просто влаштувати, особливо якщо на носі такий чудовий привід. Корпоратив — це, звичайно ж, зустріч співробітників і колег у неформальній обстановці. Отже, ви не йдете в ресторан, і не зняли для цієї мети ніяке приміщення? Значить, ви будете святкувати прямо на робочому місці.

1. Прикрашаємо офіс так, як це дозволяє місце, різнокольорові гірлянди, кульки та інше. Так як це рік свині, весь свято можна присвятить цій темі. Буде дуже весело, я вас запевняю.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

2. Проведення свята на корпоративі обов’язково вимагає ведучого-тамади. Це може бути вибраний людина з колективу, або запрошений гість. А так як новорічне свято буде з приколами, то до тамаді в ролі ведучих додати три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

3. З реквізиту для цього свята знадобляться: костюми поросят. Поросяча атрибутика для гостей (п’ятачки, хвостики тощо). Хлопавки і свічки, серпантин, а також бенгальські вогні та інше для новорічного настрою.

Тамада бере слово першим. Він повинен привітати присутніх колег зі святом, налаштувати на незвичайний і веселий вечір. Однак Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф, як справжні поросята, пропонують свої «поросячі» привітання.

Тамада: Шановні колеги та гості нашого вечора, я вітаю вас з наступаючим 2019 роком Свині. Нехай в наступному році вам ніхто не підкладе свиню. Ваші друзі не стануть невдячними свинями. А в хаті у вас ніколи не буде свинарника. Сьогодні бажаю вам всім весело провести час і не напитися до поросячого вереску.

У залі з’являються три порося. Вони одягнені у відповідні костюми, прихрюкивают і ведуть себе зухвало.

Ніф-ніф: Веселощі ми вам гарантуємо. А в наступаючому Новому році хочемо дати свої поради офісним свиням, тобто планктонам.

Якщо всім вашим колегам
Премію вчора роздали,
А про вас злегка забули
І не дали нічого,
То засмучуватися не варто,
Просто влийте замість фарби
В принтер всім варення літр,
І тоді про вас колеги
Не забудуть ніколи.

Наф-Наф:

Якщо на столі папери
Більше, ніж у педагога,
І знайти там те, що потрібно,
Немає можливості зовсім,
Ти скинь усю стос на підлогу
І пострибай зверху сміливо,
А потім з такою роботи
Ти звільнися швидше.

Нуф-Нуф:

Якщо друг всі захворіли,
І робота відразу встала,
А клієнти положення
Не хочуть ніяк входити,
Потрібно для роботи з ними
Відрядити хворого сильно,
Нехай вони теж хворіють
І не буде тут ходити.

Тамада: Що ж це за потворні поради!

Поросята: Просто нам прикро, що про нас завжди погано думають.

Тамада: Як же про вас погано думають?

Поросята: Послухайте, що про нас знають співробітники.

Ведучі проводять вікторину, під час якої гостям потрібно закінчити фрази, пов’язані зі свинею (гусак свині не товариш, брудний, як свиня тощо).

Поросята: Як погано про нас думають! Однак свині вважаються розумними тваринами. В інтелектуальному плані вони поступаються тільки мавп та дельфінів. А купання в грязі — це гігієнічна процедура, що допомагає позбутися від паразитів на тілі.

Тамада: Тоді за це треба випити! І нехай кожен співробітник виголосить побажання, яке починається на слова «свиня» або «кабан».

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Коли застілля розпочалося, розважати гостей веселими конкурсами для новорічної вечірки. Вони теж повинні бути пов’язані з тематикою вечора. Підійдуть для цього такі конкурси:

 1. Прикрась ялинку. Учасники розходяться по різних кутах кімнати. Їм зав’язують очі. З зав’язаними очима вони повинні повісити на ялинку іграшку.
 2. Пантоміми. Учасники мають зобразити за допомогою пантоміми порося з казки або мультфільму (Вінні-Пух, Фунтик і т. д.). Інші гості вгадують персонажа.
 3. Веселі малюнки. У великому паперовому аркуші робиться два отвори рук. Учасники, протягнувши руки в отвори, повинні будуть намалювати кабана.
 4. Переодягання. Учасники діляться на кілька команд. Кожна команда повинна зробити костюм Жовтої Земляний Свині. З тканини, кольорового паперу, стрічок, дощику та інших матеріалів.

Сподіваюся, що вам сподобається такий корпоративний свято. Ви весело проведете час з колегами і запам’ятайте цей захід!

Сучасний сценарій на новий рік для старшокласників

Старшокласники. Їм будуть цікаві новорічні сценарії свята, де вони самі будуть брати живу участь. Не забуваємо, що і завжди знайдуться активні діти, хто допоможе з організацією. Для старшокласників підготуйте сценарій, де багато різних конкурсів і завдань. Один з таких хочу вам сьогодні представити.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Дійові особи: Дід Мороз, Снігуронька, Королева, Снігова Людина, Метелиця, Пірати,
поросята Капитоша і Антоша.

Вистава починається з виходу Метелиці та Снігової людини на сцену.
Метелиця: Снігова людина, ти тільки подивися, скільки хлопців прийшов до нас на свято!

Снігова людина: Так, дійсно, зібралося багато людей. Але де ж довгоочікувані Дід Мороз та його онука, чому вони затримуються?

За сценою роздається голос: Увага всіх чекають! Поїзд Діда Мороза і Снігуроньки затримується, просимо не сумувати і веселитися!

Метелиця: Ну що ж, Снігова людина, доведеться розважати наших гостей, щоб вони не втекли!

Далі влаштовується конкурс «Одне ціле». На сцену запрошуються 4 команди із старшокласників, в кожній команді по дві людини. Учасники команди обіймають один одного. Треба обійнятися так, щоб у однієї людини була вільна ліва рука, а в іншого – права.

Завдання: зав’язати шнурки на кросівках. Потім з пакету переспати манну крупу в банку. Команда, яка перша впоратися із завданням – перемагає. Після конкурсу на сцену вибігають поросята, Капитоша, і Антоша.

Капитоша: Антоша, ти тільки подивися! Дід Мороз потрапив у біду, а вони розважаються!

Метелиця: Що? Дід Мороз потрапив у біду?! Ми не знали. Що сталося?

Антоша: Діда Мороза поїхав поїздом, щоб швидше дістатися до нас. Але пірати вкрали у нього документи, і він застряг на кордоні. Зла королева скористалася ситуацією і викрала Діда Мороза і його внучку!

Снігова Людина: Ось це так! Треба терміново знайти піратів, відібрати документи і повернути Діда Мороза та Снігуроньку!

Капитоша: а допоможуть нам в цьому хлопці!

Конкурс «найшвидший»

Для участі запрошується 7 хлопців. На столі 7 фотографій різних людей. Всі вони розрізані на 3-4 частини і перемішані. Хто швидше збере всіх один портрет цілком, той і переміг.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Метелиця: ось це так, у нас справжня команда детективів! Тепер ми точно зможемо знайти розбійників і повернути документи Діда Мороза!

На сцену вибігають два пірата і співають пісню «Пісня розбійників» з мультфільму Бременські музиканти.

Пірат 1: Ха-ха! Свята у вас не буде, адже ми не тільки вкрали документи старого, але і цілий мішок подарунків потягли!

Пират2: Сильніше нас немає нікого!

Снігова людина: а це ми зараз перевіримо!

Конкурс на силу

На сцену виходять 10 хлопців. Їх завдання підняти гирю розбійників. Хто підніме гирю найбільше раз – той і виграв.

Пірат 1: Так, дійсно, сильних хлопців тут багато. Але Новий Рік їм все одно не врятувати, зла королева зачарувала старого з онукою. Ха-ха-ха.

Пірати 2: Цікаво, а ці хлопці такі ж розумні, як і сильні?

Проводиться конкурс з загадками. Можна крім загадок задавати різні задачки або влаштувати конкурс правопису словникових слів. Після конкурсу зі сцени йдуть розбійники і забирають мішок з подарунками. З’являється Королева, Дід Мороз і Снігуронька, які заморожені.

Королева: Я сама могутня і сильна чаклунка в цих країнах! Вам ні за що не впоратися з моїм закляттям! Ненавиджу Новий Рік і цього старого з його онукою! Вони залишаться крижаними брилами назавжди! (злісний сміх).

Конкурс «Розколоти крижану брилу»

У конкурсі бере участь 15 осіб. Кожному видається по 3 дротика. Завдання хлопців потрапити в ціль. Кожне попадання збільшує градус печі, яка здатна розтопити лід королеви і звільнити Діда Мороза та Снігуроньку. Після конкурсу Дід Мороз та його онука оживають, їм пояснюють, що сталося. З’являються пірати, повертають документи та подарунки.

Дід Мороз: Тепер все на своїх місцях! Спасибі хлопці, що не залишили в біді. А що ж будемо робити з нашими злодіями? Пірати і Королева благають про пощаду.

Поросята і Капитоша: Дідусь Мороз, адже Новий Рік добрий свято! Нехай лиходії заспівають сучасний хіт. І якщо він сподобається хлопцям, ми покличемо їх на свято разом з нами!

Снігуронька: Яка гарна і добра ідея, Королева і розбійники, ви згодні на наші умови?

Королева і Пірати схвально кивають. Звучить пісня у виконанні лиходіїв.

Снігуронька: а зараз настав час перевірити, чи готові хлопці до свята!

Конкурс «А що любить кнур?»

Конкурс проводиться з гостями залу. Поросята задають питання, які стосуються символу 2019 року:
«Що потрібно готувати на святковий стіл?»
«Який у свині самий улюблений колір?»
«Скільки в 2019 році днів?»
«Як прикрасити ялинку, щоб вона сподобалася свині?»

Після пісні всі піднімаються на сцену, запалюють ялинку та отримують подарунки. Потім починається святкова дискотека. З допомогою такого сценарію більшість дітей будуть задіяні. А глядачі повністю зануритися в новорічну атмосферу.

Як цікаво і весело відсвяткувати Новий рік у ресторані

Зустріч нового року в ресторані і домашнє святкування нового року для дорослих мало чим відрізняються. Запросіть гостей у приємне місце. Для того щоб відсвяткувати добре нам потрібен буде дід Мороз. Дорослі, звичайно, не діти, але невелике диво все одно не завадить. Дід Мороз може виконувати роль ведучого, веселиться з усіма і брати участь в конкурсах. Так само це може бути один із співробітників або друзів.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Починає свято ведучий, це наш дід Мороз. Він вітає всіх з наступаючим і оголошує перший конкурс. Цих прикольних, розважальних змагань у ведучого в запасі повинно бути досить багато. Хоча проводити їх один за іншим не слід. Дайте людям розслабитися і поговорити один з одним.

Коли люди ще не звикли до обстановки, треба зайняти їхню увагу і розвеселити. Для цього повинен бути заздалегідь підготовлений весь потрібний реквізит. Ось кілька простеньких конкурсів. У вас, звичайно, вони можуть бути інші.

1. На стільці біля кожного гостя прив’язаний куля, його треба лопнуть і в ньому записка, в ній йдеться про те, який алкогольний напій повинен випити гість в першу чергу. На звороті можна написати закуску.

2. Не забувайте, що у гостей можуть бути свої таланти, які вони не проти продемонструвати. Якщо хтось співає, попросіть його заспівати. Може бути, хто-то любить показувати фокуси. Про це треба домовитися заздалегідь.

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

3. Народ трохи розійшовся і можна зробити конкурс спокійніше. Наприклад, кожен по черзі промовляє побажання для всіх. Короткий, але починати треба з першої літери алфавіту. Потім встає наступний і каже своє побажання на другу букву і так далі. Цей конкурс для великої компанії.

4. Оголошуємо танці і танцювальні конкурси!
Хтось танцює для себе, а хтось хоче позмагатися з іншими. Танцювальна битва хороша ідея для всіх. Вибираємо двох кандидатів, вони під різну музику починають танцювати, перемагає той, кому плескали голосніше. Так можна продовжувати до тих пір поки не закінчаться гості. Переможець отримує головний приз, всі інші втішні.

5. Всім відомий конкурс «наливай-ка». Навіть дорослі будуть вже досить виснажені до цього конкурсу, з цього залишаємо його на останній. Будуються дві команди по п’ять чоловік. На столи навпроти них викладаємо закуску в рівних кількостях і так само ставимо алкоголь. Перший повинен добігти до столу і відкрити пляшку і повернутися в свою команду. Другий підбігти і налити. Третій випити. Четвертий закусити. І п’ятий закрити пляшку. У якої команди напій закінчиться раніше, та перемогла.

Люди втомилися, так що мучити їх не варто. Можна включити фонову музику і закінчувати вечір під бесіди і пісні.

Дуже раджу всім заздалегідь обдумувати проведення свята. Щоб потім разом з рідними, друзями і колегами Вам було що згадувати весь рік.

Мені залишається тільки подякувати тих, хто дочитав цю статтю до кінця. Сподіваюся, що вам сподобалися такі новорічні сценарії проведення свята. Щоб зберегти їх на своїй сторінці, натискайте на кнопки соцмереж!

  			Новогодние сценарии на 2019 год. Встреча Нового года для детей и взрослых

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: