Гінеколог у Львові

Жіноче здоров’я потребує ретельного догляду. Тому важливим є регулярне відвідування гінеколога, що забезпечить не тільки профілактику, але й своєчасне виявлення патологічних змін. Лікар може провести огляд, призначити відповідне лікування чи додаткові обстеження, скерувати до іншого спеціаліста. Також на консультації до гінеколога потрібно приходити для відстеження періоду вагітності, запобігання ризиків неправильного розвитку плоду. В цих випадках рекомендації та медична допомога фахівця можуть бути вирішальними.

Якщо ви шукаєте спеціаліста високої кваліфікації, з достатнім досвідом, обрати гінеколога можна з державної лікарні або з приватного медичного закладу. При цьому варто враховувати якість обслуговування, наявність в закладі необхідного обладнання для діагностичних заходів, лабораторії для аналізів та тестів, стаціонару для проведення малоінвазивних операцій. Коли ви знайдете професійного лікаря, зможете довірити йому своє здоров’я без зайвих вагань та отримаєте високоякісні послуги на тривалі роки.

Гінеколог у Львові

Симптоми, за наявності яких слід звертатись до гінеколога

Візит до гінеколога слід планувати не менш як 1 раз на рік. При наявності гінекологічних захворювань на прийом з’являються тоді, коли це рекомендує лікар. Також ви можете звернутись за консультацією, якщо маєте наступні симптоми:

  • порушення менструального циклу;
  • патологічна відсутність менструації;
  • сильні та постійні болі у ділянці нижньої частини живота;
  • поява незвичних виділень;
  • болі, кров’яні виділення під час статевого акту;
  • маткові кровотечі;
  • гормональні збої;
  • інфекційні статеві захворювання, підозри на такі захворювання;
  • проблеми з заплідненням;
  • вагітність.

Також записатись до гінеколога варто для проходження профілактичного огляду. Ще відвідування спеціаліста необхідне перед операціями, пов’язаними з втручанням в статеву систему.

На https://rodyna-medical.com.ua/project/ginekologiya-u-lvovi/ ви можете більше дізнатись про стани, при яких звертаються до гінеколога. За потребою мережа приватних клінік Родина надасть вам можливість отримати допомогу фахівців вищої кваліфікації. В медичному центрі є база з сучасним обладнанням для діагностики, а також для малоінвазивних хірургічних операцій у сфері гінекології.

Читайте також:  Перша медична допомога при опіках в домашніх умовах — невідкладні заходи

Запис до гінеколога

Для запису можна зателефонувати до медичного центру або заповнити та відправити онлайн заявку. Зробити це легко на сайті клініки Родина. Також ви можете отримати інформацію щодо вартості всіх послуг, домовитись про відвідування визначеного спеціаліста. У Львові клініка має одразу три відділення за адресами: вул. Б.Хмельницького, 11-15, вул. Героїв Крут, 1в та вул.В.Великого, 34. Зверніть увагу на робочі часи та оберіть зручний для вас день.

DvaGusya