Як зберегти молодість – знає косметологія

Якщо ви помітили в себе перші ознаки старіння, але хочете відкласти цей процес або зробити його максимально малопомітним, будьте готові до того, що доведеться докласти чимало зусиль та фінансів. Адже з роками наша шкіра втрачає пружність та еластичність, волосся стає тьмяним і ламким, а тіло позбувається тієї форми, яку мало замолоду. Щоб виправити це, знадобиться допомога косметологів та інших фахівців зі сфери краси. Але перш ніж записатися на косметологічні процедури у Львові, потрібно визначити, які саме проблеми у вас є, та який метод корекції для цього підходить.

Щоб розібратися в найпопулярніших і найбільш дієвих видах терапії для збереження молодості, читайте нашу статтю.

Як зберегти молодість – знає косметологія

Коли потрібно записуватися на косметологічні процедури

Не можна сказати, коли саме і в яких випадках потрібно відвідати косметолога. Адже вікові зміни можуть мати генетичний характер: тобто ваша подруга може виглядати на 20 у свої 35, а ви зі студентських років зафарбовуєте сивину і маєте глибокі зморшки. Але водночас подрузі може здаватися, що їй потрібно зробити чимало б’юті-процедур, щоб досягти бажаного вигляду, а вас усе влаштовує. Тут, знову ж таки, все індивідуально.

Та якщо у вас є конкретна проблема, яка вас турбує, не потрібно чекати, поки вона розвинеться, а краще її усунути на етапі виникнення, відвідавши центр “Три Стихії”.

Які є види б’юті-процедур і для чого вони призначені

  • апаратна косметологія (RF-ліфтинг, газорідинний пілінг, мікротокова терапія тощо) – ефективна і результативна терапія, яка допоможе усунути навіть видимі глибокі зморшки, підтягнути шкіру і зробити її молодою та пружною. Підходить для зрілої шкіри;
  • пілінг шкіри обличчя та тіла – допоможе повернути шкірі гладеньку текстуру без плям та дефектів, вирівняти тон і підтягнути. Підходить для проблемної шкіри;
  • масажні процедури – багатофункціональна терапія для обличчя та тіла, яка допоможе позбутися шлаків і токсинів, вивести зайву рідину, розслабити м’язи, підвищити тонус, нормалізувати кровотік та загалом поліпшити зовнішній вигляд і самопочуття. Підходить для різного віку і типу шкіри;
  • гімнастика для обличчя допоможе сформувати красивий овал, підтягнути контури, позбутися другого підборіддя, увиразнити губи, зменшити зморшки;
  • спа-програми з використанням трав’яних сумішей та вітамінів – чудовий варіант для живлення і відновлення шкіри, насичення її поживними речовинами. Підходить для чутливої і сухої шкіри, проблемної шкіри.
  • корекційні процедури для брів, вій та губ призначені для того, щоб підкреслити й увиразнити вашу природну красу та спростити щоденний макіяж.
Читайте також:  Полин від глистів і для знищення патогенної флори

Але врахуйте, що процедури потрібно проводити регулярно для досягнення необхідного результату та підтримання тривалого ефекту.

DvaGusya