Двері у квартиру: топ порад від майстрів та дизайнерів

Вхідні двері – не лише візитна карточка квартири, а і захисник, який уберігає своїх власників від шуму, холоду та зловмисників. До покупки такої конструкції потрібно ставитися серйозно. Тож, перед тим, як зробити вибір, буде корисно дізнатися, які функції лягають на вхідні двері та яким вимогам вони повинні відповідати.

Двері у квартиру

Якими повинні бути вхідні двері у квартиру

Нині, виробники пропонують найрізноманітніші варіанти вхідних дверей, які відрізняються за характеристиками, ціною та оздобленням. В ідеалі, модель, яка вам приглянеться, повинна мати такі характеристики:

 • Забезпечувати надійний захист оселі.
 • Оснащена системою контролю доступу: відеоспостереження, дверне вічко.
 • Мати максимальну вагу не більше 80-90 кг.
 • Підвищена ізоляція від шуму та запахів, які проникають з під’їзду.
 • Теплоізоляція.
 • Протипожежні якості.
 • Надійні замки та антизрізи.
 • Привабливий зовнішній вигляд.

Наведені вище пункти – мають лише рекомендований характер більшості майстрів. Нюанси вибору залежать від особливостей будинку, стану під’їзду та побажань власників. Найлегший спосіб купити двері, перейти за посиланням https://holz.ua/ua/dveri/vhodnye/vnutrennie і відкривши опис товару, за характеристиками, вибрати модель, яка відповідає вашим запитам.

Аби не переплачувати, важливо вміти відрізняти вхідні двері у квартиру та будинок. Для будинку купують виріб зі спеціальним покриттям, який захищатиме поверхню ультрафіолету, опадів та інших чинників навколишнього середовища. Конструкція повинна бути з ущільнювачами, оскільки температурні перепади між двором і домом узимку можуть коливатися до 50°C. Ці додаткові функції значно здорожують вартість конструкції, причому абсолютно не потрібні для дверей, які ведуть з квартири у коридор. Інформація про те, для чого призначені двері, для квартири чи дому, має бути зазначена у сертифікаті якості.

Вхідні двері в інтер’єрі

Якщо у таких питаннях, як розмір, виробник, товщина металу, тип покриття та фурнітура, клієнту допомагає консультант магазину чи майстер, то з зовнішнім виглядом та декоративним оздобленням, повинен визначитися сам господар.

Давати конкретні рекомендації щодо дверей в інтер’єрі, дуже складно. Проте є перелік загальних порад від дизайнерів, які можуть стати у пригоді власникам різних квартир:

 • Для великих приміщень можна обирати двері яскравих і темних кольорів. У малих кімнатах вдаліше виглядають світлі чи білі двері.
 • Якщо коридор чи передпокій невеликі, то простір можна збільшити з допомогою дзеркал на полотні.
 • Для маленького приміщення найкраще підходять варіанти з глянсовою чи блискучою поверхнею у тон стін або меблів.
 • Якщо у коридорі з продуманим стилем інтер’єру кілька дверей, можна замовити вихідну модель, яка в точності повторюватиме дизайн своїх сусідів і не «підриватиме» загальну ідею.

Двері – важлива покупка, яка служитиме вам протягом багатьох років. Тож, обираючи такий предмет, варто поєднувати його функціональні та естетичні характеристики.

DvaGusya