У чому переваги дерев’яних меблів

Попри те, що модні тенденції в дизайні інтер’єрів постійно змінюються, завжди залишається місце для меблі з натурального дерева. Природні матеріали у поєднанні з цікавими формами дозволяють створити відчуття комфорту, спокою та захищеності.

Використання дерева дозволяє не тільки створити затишний та унікальний інтер’єр, але й забезпечити його максимальну довговічність. Особливо, якщо обирати меблі від якісних виробників. Компанія «Шляхетні меблі» з 2006 року працює в Україні та пропонує найкращі дизайнерські рішення. Використання такої меблі дозволить перетворити кожну кімнату у витвір мистецтва.

меблі з натурального дерева

Сильні сторони

Цей варіант дійсно є екологічним. Для виготовлення використовуються виключно натуральні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин. Можна навіть сказати, що вони позитивно впливають на те, як людина себе почуває. Це відбувається завдяки тому, що під час експлуатації виділяються натуральні смоли та ефірні олії. Крім цього, дерево вважається одним із матеріалів, що дихають.

Завдяки їхній різноманітності, дерев’яні меблі можна використовувати для облаштування приміщень, виконаних практично в будь-якому стилі. Вони чудово впишуться як у класичні інтер’єри, так і у квартиру в стилі лофт, кантрі або вінтаж. Також вони підійдуть для облаштування будь-якого приміщення: починаючи від спальні або вітальні та закінчуючи ванною кімнатою та дитячою.

Саме меблі з дерева є найбільш довговічними та міцними. Наприклад добротний стіл, може пережити не одне покоління, але при цьому зовнішній вигляд матиме такий самий, як і після створення. У разі потреби такі меблі можна відреставрувати. Чого не можна сказати про сучасні аналоги.

Завдяки їм інтер’єр стає набагато унікальнішим і комфортнішим. Зазвичай меблі з цільного дерева мають ергономічний дизайн, завдяки чому їх дуже зручно використовувати.

Звичайно ж не варто забувати про те, що такі меблі просто неймовірно красиві. Вони вишукані та цікаві, завдяки чому можуть бути головним елементом дизайну.

Як вибрати якісний виріб

Вони порівняно дорогі. На сучасному ринку представлено багато аналогів та підробок. Часто якість останніх може бути настільки гарною, що людина, яка не дуже добре на цьому розуміється, не помітить між ними жодної різниці. Щоб відрізнити дерево від ДСП в першу чергу слід звертати увагу на деталі:

  • Розгляньте зріз.
  • Зверніть увагу на те, яка текстура виробу. Якщо перед вами справжня натуральна деревина – вона матиме унікальну текстуру, яка не повторюється. У випадку ДСП, візерунок постійно повторюватиметься.

Варто враховувати й інші важливі властивості. Довговічність виробу буде залежати від твердості та міцності деревини, від її зносостійкості, а також від схильності матеріалу до деформацій.

DvaGusya