Вибираємо ефективні засоби для чищення скла та дзеркал

 

Засіб для миття вікон

На склі в будинку або квартирі так само збираються бруд і пил, як і на іншій поверхні, і так само скляні поверхні підлягають регулярному очищенню. Але скляні поверхні мають відмінність від інших типів матеріалів, тому їх очищення проводиться спеціальними засобами за спеціальними правилами.

Найпоширеніші скляні поверхні в будинку – це вікна. За ними йдуть дзеркала, стільниці, посуд. Основне завдання скла полягає у пропущенні видимого світла. Особливо це має відношення до шибок. Отже, після очищення на склі не повинно залишатися найменших слідів забруднень або розводів від залишків мийних засобів. Такі сліди завжди будуть помітними на склі, на відміну від інших типів поверхонь.

 

Купити онлайн мийні засоби для скла та дзеркал в Україні можна в інтернет-магазині за посиланням. На сайті представлений широкий асортимент мийних засобів, які дозволять вам легко помити в домашніх умовах будь-які скляні поверхні.

Вимоги до засобів для миття скла

 

Мийний засіб для скляної поверхні

Всі описані вище особливості обумовлюють необхідні характеристики мийних засобів для чищення скла. Мийний засіб повинен:

  • повністю видаляти забруднення;
  • не залишати видимих плям після висихання;
  • володіти антистатичною властивістю, забезпечуючи зняття статичної електрики з поверхні скла, щоб на скло не притягувався пил;
  • легко наноситися;
  • бути безпечним при попаданні на шкіру та в дихальні шляхи;
  • не розчиняти поверхню пластикових вікон;
  • мати приємний запах.

Виходячи з цих вимог, засіб для миття шибок або для очищення дзеркал повинен бути виконаний на основі розчинника, що добре розчиняє жири та інші органічні забруднення, володіти антистатичними властивостями та мати добавку для віддушки. До складу сучасних мийних засобів для чищення скла входять поверхнево-активні речовини природного походження, вода, розчинники на базі спиртів, у тому числі нашатирного спирту, віддушки з рослинних екстрактів.

Конструкція пристроїв для нанесення засобів для миття скла

Нанесення мийного засобу на скляну поверхню повинно проводитися тонким шаром. Для того, щоб створити такий тонкий шар відразу на великій площі, флакон з мийним засобом забезпечується системою розпилення, що працює або за принципом пульверизатора або насоса-розпилювача.

Крім того, насадка розпилювача зазвичай дозволяє вибирати режими розпилення або закривати флакон на час зберігання. Комплект із правильно підібраного мийного засобу для чищення скла та інструменту для механічного очищення скла дозволяє швидко та ефективно очистити будь-яку скляну поверхню.

DvaGusya