Як і чим чистити шафи на кухні?

Найкращим і водночас найчастіше використовуваним нейтралізатором жирових відкладень на шафах є оцет.

Достатньо змішати його з водою і помістити отриманий розчин у пульверизатор. Потім розпорошіть на брудні поверхні і зачекайте кілька хвилин.

Як і чим чистити шафи на кухні?

Розчинений таким чином жирний шар бруду достатньо протерти губкою або сухою ганчіркою. Ще один засіб для знищення маслянистих залишків, який, напевно, знайдеться в більшості будинків, – це харчова сода.

Розчиніть чотири столові ложки харчової соди в літрі води, щоб отримати суміш, ефективну у боротьбі зі стійкими жирними плямами.

Змочіть їм ганчірку, не забуваючи ретельно віджимати (надто волога вона може згубно позначитися на конструкції з дерева або МДФ) і зітріть жирні відкладення. Хороший спосіб позбутися жиру навіть найстійкіших.

Як відмити духовку?

Коли приступите до ретельного прибирання кухні, ви повинні включити в неї і побутову техніку. Духовку, безумовно, найважче чистити. Особливо ту, де щось згоріло в нас.

Очистити її може бути справжнім випробуванням, але є й ефективні домашні засоби для таких плям, що важко виводяться. Звичайно, нам знадобиться оцет, змішаний з водою, також знадобиться харчова сода та алюмінієва фольга.

Скачайте з фольги кульку, потім оббризкайте брудні поверхні сумішшю води та оцту і протріть алюмінієвою «губкою», поки весь бруд не буде видалений.

Якщо плями, що підгоріли, залишилися на дні духовки, ви також можете облити духовку водою, а потім посипати її харчовою содою. Через деякий час змийте суміш ганчіркою, змоченою у воді. Жир має зникнути без сліду.

Як швидко та якісно почистити мікрохвильову піч?

Воду з лимонним соком можна використовувати для швидкого позбавлення від забруднень усередині мікрохвильової печі. Лимонний сік розчинить забруднення, а також продезінфікує стіни та нейтралізує запахи.

Читайте також:  Разновидности мужских носков

Помістіть суміш води та соку в мікрохвильову піч у миску, а потім увімкніть піч на 5 хвилин, використовуючи максимальну потужність мікрохвиль.

Вода, що кипить під їх впливом, перетвориться на пару, яка розм’якшить бруд. Її дуже легко видалити вологою ганчіркою або губкою для миття посуду.

Сода найкраще підходить для стійких плям – так само, як і у випадку з духовкою. Нанесіть її на губку та потріть брудну поверхню.

Як і чим чистити шафи на кухні?

Як очистити стіни?

Залежно від того, чим покриті стіни на нашій кухні, щоб позбавитися їх забруднень, слід використовувати різні заходи та методи.

Найлегше чистити плитку. Ви можете позбавитися від бруду з них, використовуючи воду в рідині для миття посуду. Рідина швидко розчинить жирні плями – адже вона для цього створена.

Для миття плитки можна використовувати і грубішу сторону губки для миття посуду. Трохи складніше справа зі стінами, покритими фарбою.

Навіть якщо фарба, що миється, слід дотримуватися особливої ​​обережності при очищенні стіни, щоб не пошкодити її. Використовуйте м’яку тканину або губку та воду для очищення стін.

DvaGusya