Бежевий колір в інтер’єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото – 2021-2022

Бежевий. Його не можна назвати яскравим і соковитим кольором. Фактично, на бежевий колір часто не звертають уваги, і він не отримує достатньої оцінки. Цей нейтральний відтінок, як правило, використовується в якості основного кольору "за замовчуванням" для інтер'єрів, наприклад як колір стін, килимів, шаф і кахлю. І для цього є причина – бежевий колір в інтер'єрі поєднується майже з усім. Так, ви неминуче зустрінете бежевий колір в одному з ваших осель в якийсь момент вашого життя. Як же збільшити ефект від використання цього кольору і його відтінків?

Якщо ви новачок, то почніть сприймати бежевий колір, як цінна якість. Зрештою, цей теплий колір є чудовим доповненням для таких глибоких відтінків, як, наприклад синювато-сталевий колір. Не кажучи вже про те, що в самому його тоні є щось насичене, що дозволяє йому зайняти хороше місце у нас інтер'єрі. Сьогодні ми представляємо підбірку фото-прикладів інтер'єрів, які віддають належне бежевому кольором у всій його красі. У процесі знайомства з ними, ми дамо ряд рад, що дозволяють вам отримати максимум від застосування цього кольору в своєму інтер'єрі.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022

Бежевий колір в сучасних інтер'єрах

Бежевий колір часто зустрічається в традиційних місцях, але помічали ви коли-небудь, що цей колір може відмінно бути використаний і в сучасних інтер'єрах? Чим більше ризикована дизайнерське рішення ви захочете прийняти, тим краще результат, як показує наш перший інтер'єр. Зверніть увагу на унікальні деталі, що заповнюють цю кімнату, від скульптур тварин, до яскравого підвісного світильника …

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Сучасна їдальня в бежевому кольорі.

Замість того щоб розглядати бежевий колір, як "безпечний", до якого вдаються в тих випадках, коли ви не можете вибрати колір для свого приміщення, розглядайте його з урахуванням того, для чого він підходить найкраще – це прекрасний спосіб акцентувати сучасне простір! Зрештою, бежевий колір стін в інтер'єрі не відволікає, він додає глибокий відтінок до інтер'єру, і при цьому зберігає колірну палітру і дозволяє привернути увагу до інших елементів (таким, як дивовижна сучасна архітектура). Нижче ми бачимо яскраве і повітряний простір, запропоноване студією Rossington Architecture.

Читайте також:  Дизайн інтер'єру маленької спальні - рекомендації і 70 ідей для натхнення - 2021-2022

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Сучасний бежевий інтер'єр.

У сучасній спальні, показаної на наступній фотографії, бежева палітра служить в якості прекрасного фону для колекції книг, які виглядають більш живими на тлі кольору стіни. При цьому колір стіни не заважає грі веселки кольорів обкладинок книг. Зверніть також увагу на те, як чітко виділяється помаранчевий колір.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Сучасна бежева спальня.

Далі представлені цікаві відтінки бежевого кольору в інтер'єрі сучасної сходового майданчика. Відзначимо достаток теплих тонів, включаючи ванільний відтінок плитки підлоги, велике дзеркало в рамці насичених коричневих кольорів, і стілець з золотистого дерева.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Бежева сходовий майданчик.

Що може бути краще бежевого кольору? Тільки кілька відтінків бежевого кольору! Фіранки, крісла, стіни і килим об'єднуються в наведеному нижче інтер'єрі, де зустрічаються традиційне і модерністське. Інтер'єр доповнено сучасної картиною, додає колір, і в той же час підсилює нейтральні тони простору кімнати.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Шари бежевого кольору.

І знову, вітальня, в якій використані дизайнерські рішення "бежевий на бежевому". Нейтральна палітра концентрує увагу, як на чітких лініях меблів, так і на яскравих колірних плямах книжкових полиць.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Бежева вітальня.

Бежевий колір є популярним кольором і для сучасної зовнішньої обробки, це добре видно на наступній фотографії. Зверніть увагу на те, що сам будинок, гравій, і замощені доріжки – все має відтінки бежевого кольору. Також оціните, наскільки золотисті світильники на зовнішній частині будинку допомагають висвітлити весь простір, відкидаючи теплі тіні від бежевих елементів.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Бежевий колір, як колір зовнішнього декорування.

Поєднання бежевого, зеленого і блакитного

Можливо, це пов'язано з тим, що ці кольори нагадують про природні елементах, таких як пісок, трава і небо. А може бути, це тому що зелений і блакитний кольори виділяються на тьмяному, але насиченому тлі. Але яка б не була причина, бежевий, блакитний і зелений кольори часто комбінуються в різних конфігураціях, щоб посилити стиль інтер'єру. Ми почнемо з двох відтінків: зеленого і бежевого. Нижче наведена фотографія бежевій кухні з зеленим акцентом на продукти і напої.

Читайте також:  Стиль бохо в інтер'єрі - правила створення і 45 фото ідей втілення - 2021-2022

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Бежевий і зелений кольори в кухні.

Коли з'єднуються бежевий, блакитний і зелений, результат виходить вражаючим. Це видно на наведеній нижче фотографії вітальні. Жовто-зелене листя поступається смарагдово-зеленим ваз, увагу з яких переходить на зеленувато-блакитні подушки цієї кімнати, створеної студією Positive Space Staging + Design Inc.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Блакитний і зелений кольори в бежевій вітальні.

Бежевий колір в інтер'єрі прекрасно гармонує з блакитним кольором, даючи, як видно нижче на фотографії вітальні, незвичайне відчуття. Зверніть увагу, як яскрава ваза служить в якості центральної точки інтер'єру, разом з декоративними елементами, що мають різні округлі форми. І всі вони мають світяться відтінки голубого кольору! Саме це підкреслює колір в бежевій кімнаті – потрібно зовсім небагато для створення сильного враження.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Виділення блакитного кольору в бежевій вітальні.

Блакитні подушки виділяються і на наступній фотографії кімнати, оформленої в теплих тонах. Наш погляд дуже сильно привертає картина в блакитних і кремових тонах, що висить в їдальні за аркою.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Яскравий блакитний колір в бежевій вітальні.

Поєднання бежевого і фіолетового

Безсумнівно, з чим поєднується бежевий колір в інтер'єрі, це фіолетовий колір. Однією з найбільш цікавих комбінацій є поєднання бежевих і фіолетових відтінків. Є щось природне і разюча в цій парі квітів! І щось універсальне! Нижче ми можемо бачити традиційне оформлення інтер'єру від дизайнера Еріка Шмідта (Eric Schmidt).

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Вітальня в бежевих і фіолетових тонах.

Фактично, бежеві та фіолетові тони добре працюють і в сучасних інтер'єрах, таких як дитячі кімнати. Фіолетовий ведмежа є точкою залучення уваги на наступній фотографії. Зверніть увагу на те, як подушки іншого фіолетового відтінку, що лежать на канапі, додають кольором розмірність. Коли мова йде про комбінації бежевого і фіолетового кольору, варіювання фіолетових відтінків призводить до вражаючих, яскравим результатами.

Читайте також:  Декоративна штукатурка в інтер'єрі - правила підбору і фото ідеї - 2021-2022

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Відтінки бежевого і фіолетового кольору в сучасній дитячій кімнаті.

Коли фіолетовий колір зсувається в бік червоного, то в результат посилюється яскравість, як це видно на наступній фотографії. І знову, ми підсилюємо глибину і інтерес, змінюючи відтінок фіолетового кольору. Подушки і скляний посуд, що мають різні відтінки, об'єднуються в досконалий дизайн.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Відтінки пурпурного кольору в бежевій вітальні.

Яскравий бежевий колір

Все-таки, в бежевому кольорі щось таке є … особливо, якщо комбінувати його з яскравими відтінками червоного! Це не тільки виділяє енергійний колір на бежевому тлі. Червоний колір може додати більше іронії, ніж такі холодні кольори, як, наприклад чистий білий. Нижче ми можемо бачити гілки корала по обидва боки дзеркала в чорній рамці. Важко не звернути уваги на червоно-помаранчевий колір, особливо тому, що він перегукується з енергійним кольором покривала, лежачого на підлокітнику …

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Бежевий і червоний кольори в яскравій вітальні.

На наступній фотографії можна розглянути як гармоніюють червоні елементи з зеленими в бежевому інтер'єрі.

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Яскраві червоні плями в бежевій вітальні.

На завершення ми покажемо дитячу, яка демонструвала б цілу веселку квітів, включаючи і великі дози оранжевого кольору. Фактично, помаранчевий колір є природним доповненням бежевого кольору. Чим яскравіше буде обраний колір, тим яскравіше буде виглядати вся композиція (і, найчастіше, більш сучасно).

Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022 Дитяча кімната з виділенням оранжевого кольору.

Ну, що тепер ви пофарбувати кімнату вашого будинку в бежевий колір? А може ви вже це зробили? Повідомте нам про те, які ще кольори ви використовуєте, щоб отримати максимум можливого від бежевого відтінку.

Джерело: www.decoist.com

DvaGusya