Бірюзовий колір в інтер’єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання – 2021-2022

Бірюзи навколо набагато більше, ніж будь-якого іншого кольору дорогоцінних каменів. Її численні відтінки, тони і півтони малюють світ радісності і веселощів. Протягом практично всієї історії людства і сам дорогоцінний камінь, і його колір вважалися приносять мир, гармонію і справжнє щастя. Індіанці вірили, що цей впав з неба камінь має здатність відганяти злих духів і дарувати здоров'я. Бірюзовий колір знайшов широке поширення в культурах усього світу, адже він заряджає енергією людську душу, даруючи їй безтурботність і спокій.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022

Саме унікальна врівноваженість бірюзового кольору робить його безумовним лідером в кольоровій гамі. Бірюза, яку охрестили «літньої тінню», підходить для будь-якого сезону, якщо, звичайно, використовувати її правильно. Є багато квітів, які можуть бути названі відтінками бірюзового – від аквамаринового до синьо-зеленого. Можна нескінченно довго сперечатися про тонкощі назв різних комбінацій синього і зеленого кольорів, але з тим, що бірюза володіє особливою чарівною аурою, погоджуються всі і відразу.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Бірюзовий колір в інтер'єрі вітальні, навіть у вигляді невеликих контрастних елементів, додасть їй особливий шарм і неповторність. Фото: Possibilities for Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Мінімалістська вітальня в чорно-білих тонах з контрастними бірюзовими подушками. Фото: Rockridge Fine Homes.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Гарний сучасний інтер'єр в білому кольорі з яскравими бірюзовими акцентами. Фото: Abbe Fenimore з Studio Ten 25.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Чорно-білий принт, елегантно з'єднаний з яскравими бірюзовими акцентами. Фото: Abbe Fenimore з Studio Ten 25.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Витончений килим грає важливу роль в доданні кольору нейтральному інтер'єру. Фото: Lulu Designs.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Інтер'єр в стилі Hollywood Regency ( «Старий Голлівуд») в білих і бірюзових тонах. Фото: DKOR Interiors.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Зелена канапа разом з бірюзовими подушками і глянцевими вазами створюють в інтер'єрі колірної контраст.Фото: Georgette Westerman Interiors.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Стильна спальня в білому і шоколадно-коричневому кольорах з акцентом у вигляді бірюзовою кушетки. Фото: Georgette Westerman Interiors.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Панно на стіні допомагає ще сильніше підкреслити очевидні бірюзові акценти. Фото: Positive Space Staging and Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Нейтральна біла основа являє собою ідеальний полотно для бірюзових вкраплень. Фото: FAVA Design Group.

Зміст
  1. Додайте в свій інтер'єр трохи вітру, хвиль і чистого неба!
  2. Безліч радісних відтінків
  3. Поєднання бірюзового кольору з засліплюють відтінками!
Читайте також:  Модульні картини в інтер'єрі вітальні, спальні або кухні, фото ідеї - 2021-2022

Додайте в свій інтер'єр трохи вітру, хвиль і чистого неба!

У романтичному образі білих піщаних пляжів і зеленувато-синьої морської води, що асоціюються з незабутнім відпочинком, ховається очевидне чарівність бірюзи. Розфарбовуючи частина нашого будинку в бірюзовий колір або лише привносячи в нього відповідні акценти, ми часто намагаємося просто відтворити цей ідилічний образ. Однак, щоб створити такий райський куточок в своєму будинку, потрібно чимало майстерності. Бірюзовий, аквамариновий, зеленувато-блакитний і багато інших варіанти ідеально вписуються майже в будь-який інтер'єр. Хоча багато хто вважає, що місце бірюзи – в інтер'єрах, виконаних в вінтажному або сільському стилі, вона ідеально підходить і для сучасних інтер'єрів.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Яскраві бірюзові ніжки столу явно привертають до себе увагу. Фото: Lisa Teague Studios.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Світло-бірюзовий колір в інтер'єрі кухні перетворить щоденне приготування їжі з рутини в свято. Фото: Niki Papadopoulos.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Подушки, що нагадують за кольором синь моря, додають нейтральної вітальні в глинистих тонах відчуття прибережній свіжості. Фото: Garrison Hullinger Interior Design.

Яскраві і сміливі кольори і одночасно елегантність – це все про балансі бірюзи. Повторіть бірюзовий в декількох місцях, щоб досягти відчуття рівноваги. Це особливо актуально при використанні його в якості колірного акценту. Контрастні тканини, подушки, вази і вироби зі скла – все це допомагає без особливих зусиль додати в інтер'єр яскраві плями бірюзи.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Глянцевий бірюзовий фартух з скла в інтер'єрі сучасної кухні. Фото: Increation.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Навіть натяку на бірюзу досить, щоб змінити вигляд вашої спальні. Фото: David Churchill.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Прекрасні бірюзові акценти, елегантно вплетені в інтер'єр дома.Фото: Cornerstone Architects.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Для створення витонченого образу слід віддавати перевагу більш темним відтінкам бірюзи. Фото: Andrew Ross.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Неважко перетворити інтер'єр, завдавши легкі мазки бірюзи. Фото: Garrison Hullinger Interior Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Штрихи бірюзи з легкістю додадуть яскравості вашого інтер'єру. Фото: Stephanie Wiley.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Перетворіть свій річний заміський будинок, використовуючи кольору прибою і піску. Фото: Habitat Studio & Workshop.

Безліч радісних відтінків

Відтінок бірюзового кольору, який ви використовуєте, не обов'язково повинен бути яскравим. Думка про те, що колір, щоб виділятися в навколишньому просторі і створювати міцне візуальне вплив, неодмінно повинен бути дуже яскравим, є помилкою, причому дуже поширеним. Розробка дизайну кімнати і підбір колірної гами – це як живопис на чистому полотні. Чим нейтральнішою фон, тим сильніше буде ефект від використовуваного кольору. Світлий колір морської хвилі може служити так само переконливим контрастом, як і темно-бірюзовий, якщо використовувати його правильно.

Читайте також:  Скандинавський стиль в інтер'єрі та його використання + Фото - 2021-2022

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Бірюзовий стільці з формованого пластика відразу виявляються в центрі вніманія.Фото: Birdhouse Interior Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Елегантний інтер'єр в білих і сірих тонах з легкими бірюзовими акцентами. Фото: Marie Burgos Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Скляна поверхня столика і контрастна стіна в їдальні з бірюзовим аква-відтінком. Фото: Adrienne Chinn.

Є певна магія і чарівність в глибоких кольорах бірюзового кольору. Теплі і таємничі відтінки інтер'єрів, виконаних з використанням таких кольорів, надають їм чарівність і унікальність. Бірюзовий колір це колір, який поєднує в собі блиск дорогоцінного каменю, свіжість природи і відчуття розслабленості, що нагадує про екзотичний відпочинок далеко від дому. По суті, вона привносить в інтер'єр живу винятковість.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Еклектична вітальня, в оформленні якої використані випадкові елементи бірюзового.Фото: Susan Brunstrum з Sweet Peas Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Витончена комбінація теплого жовтого і холодного бірюзового.Фото: Matt Harrer.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Вази і вироби зі скла – популярний спосіб додавання бірюзи в сучасні інтер'єри. Фото: LLI Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Бірюза в цьому інтер'єрі навіває спогади про море і пляжі і дарує деякий ретро-очарованіе.Фото: Giampiero Panepinto.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Марокканський пуф і інші бірюзові акценти добре виділяються на загальному сірому тлі гостінойФото: Noon Interior Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Рожева оббивка крісел і невеликі бірюзові аксесуари надають яскравості білому тлу комнати.Фото: Emily Ruddo.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Дитяча спальня в світло-бірюзових і білих тонах з жовтими і лаймовим акцентами. Фото: Marie Burgos Design.

Поєднання бірюзового кольору з засліплюють відтінками!

З яким кольором поєднується бірюзовий колір в інтер'єрі? Практично з будь-яким. З'єднайте його зі світло-коричневими тонами, і ви додасте приміщенню вінтажний вид. Змішайте його з холодним білим, і ви отримаєте пляж прямо у себе вдома! Але є кольори, які не просто добре, а відмінно гармонують з бірюзою. Один з них – помаранчевий, який просто засліплює, будучи розміщеним в первісно білій кімнаті поруч з бірюзовими елементами. Зелений лайм теж може служити відмінним доповненням до бірюзі, так як приносить одночасно тепло жовтого і жвавість зеленого. Золотисто-жовті і чорно-білі візерунки, які супроводжують бірюзу, створюють в будинку шикарний стиль «Старий Голлівуд». Проста комбінація різних відтінків цього кольору може додати вашому житлу привабливий середземноморський вид.

Читайте також:  Дизайн інтер'єру кухні в стилі прованс: секрети і фото ідеї - 2021-2022

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Аква, бірюзовий і кораловий, з'єднані разом, дарують дивовижну, елегантну легкість! Фото: Tobi Fairley Interior Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Сміливий і яскравий контраст помаранчевих і блакитних акцентів. Фото: Decorum Home + Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Бірюза, лайм і фуксія об'єдналися, щоб створити яскраву обідню зону. Фото: John David Edison Interior Design.

Бірюзовий – прекрасний варіант, що дозволяє вийти за рамки звичайних квітів, зеленого і синього, і при цьому отримати найкраще з обох. Якщо ви відчуваєте сумніви, якщо ви не знаєте, з чим краще поєднується бірюзовий колір в інтер'єрі, то перш ніж приступати до фарбувальних робіт, спробуйте використовувати прості кольорові акценти – подушки або вази. Вам напевно сподобається новий, багатий фарбами образ вашої кімнати!

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Пол в кухонній зоні, довгі кухонні столи і колекція виробів зі скла прекрасно доповнюють один одного Фото надано Cre8tive Interior Designs.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Пара контрастних бірюзових крісел для затишній бесіди. Фото надано Pampa Tiles.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Шоколад і бірюза об'єдналися, щоб створити чудовий домашній кінотеатр. Фото надано Pampa Tiles.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Чудові кухонні шафи, що поєднують в собі білий і бірюзовий. Фото надано Mal Corboy Design and Cabinets.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Легкі і теплі відтінки бірюзового кольору в інтер'єрі спальні допоможуть створити невимушену атмосферу. Фото надано Nicole Benveniste Interior Design.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Легкий дотик аквамарина у ванній кімнаті. Фото надано Glass Tile Warehouse.

Бірюзовий колір в інтер'єрі, з чим поєднується і 40 фото прикладів використання - 2021-2022 Будь-який відтінок бірюзи поруч з басейном – шлюб, укладений на небесах! Фото надано Bonick Landscaping.

Джерело перекладу: www.decoist.com

DvaGusya