Фіолетовий колір в інтер’єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади – 2021-2022

Пристрасть. Мудрість. Благородство. Велич. Це слова, якими можна буде описати вашу вітальню, коли ви впустіть до свого будинку фіолетовий колір разом з його вишуканістю і витонченістю. Завдяки кільком нашим порадам ви зможете привнести фіолетовий в інтер'єр вашої кімнати, та й у ваше життя, чи не уподібнившись при цьому маленьким дівчаткам і не перетворивши своє житло на сяюче, іскристе, перенасичене фіолетовими і рожевими відтінками мініатюрне королівство.

Останнє порівняння зовсім не випадково. При словах «фіолетовий колір в інтер'єрі» більшості з нас на думку відразу приходить спальня дівчинки-підлітка. Кімната маленької принцеси XXI століття з фіранкою з яскраво-фіолетових мотузочок замість дверки шафи, з плюшевими фіолетовими подушками і синтетичними фіолетовими шторами, які, здається, ніколи не відкриваються, щоб впустити світло дня. І, звичайно ж, з фіолетовою лавової лампою, що прикрашає вічно завалений всякими дрібничками комод.

Але в фіолетовому інтер'єрі присутній і подув витонченого гламуру, яке стирає з пам'яті липкі, нав'язливі спогади про дівчачої кімнаті і народжує зовсім інші асоціації.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022

Відчути всі багатство і розкіш, яка криється у всіляких відтінках фіолетового, може тільки той, в чиїх жилах тече блакитна кров. Закутуючись плечі і тіло в пурпурову накидку багатства і величі, король і королева тримають голову високо піднятою, в той час як всі інші схиляються перед ними з трепетом і благоговінням.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Ще більшу розкіш цієї фіолетовою спальні додає камін.

Але є хороша новина і для тих, у чиїй родоводу немає королівських осіб! Ви теж можете зробити так, щоб оточуючі вас люди з повагою схилилися перед величчю вашої пурпурової мантії, як тільки ви розкриєте двері своєї нової екстравагантної вітальні. Після того, як вони побачать, нехай навіть мигцем, цю зроблену вашими руками фіолетову кімнату, назавтра про неї заговорять усі.

Ви готові? Так давайте приборкаємо нашу поки ще незвідану пристрасть до фіолетового … в наших будинках і в наших життях.

Зміст
  1. Крок 1: Перші фіолетові мазки
  2. Крок 2: Золото, срібло, пурпур …
  3. Крок 3: Завершальні штрихи
  4. Крок 4: По чашечці чаю всім!
  5. Як знайти свій фіолетовий
Читайте також:  Цегла в інтер'єрі спальні - 60 прикладів декору - 2021-2022

Крок 1: Перші фіолетові мазки

Настав час пофарбувати наші чотири стіни, які будуть сприяти зайвій балакучості самих замкнутих і мовчазних з нас, в фіолетовий колір. До речі, ви вже вибрали в який саме? Адже у цього кольору тисячі тонів, півтонів і відтінків. Віддасте ви перевагу лілового або пурпурного? А, може, вам до душі доведеться індиго або сливовий? Кожен може вибрати свій фіолетовий.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Пурпурний і сірий тони в дизайні вітальні – шикарний контраст. Фото надано Niki Papadopoulos.

Після того як фарба висохне, своє місце може зайняти новенький, тільки що доставлений з магазину велюровий диван в стилі Честерфілд жовтувато-коричневого кольору. Розгорніть захисну плівку і … ні, це не міраж, це точність підбору кольорів. Збийте прямокутні і круглі фіолетові подушки … Вишуканість продовжує розправляти крила.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Марокканська ванна кімната органічно поєднує в собі різні відтінки фіолетового.

Крок 2: Золото, срібло, пурпур …

Коли знатні люди приходять в будинок з дружнім візитом, привітні господарі, як правило, витягають на світ справжні вироби зі срібла. Ви є власником шикарної кімнати, так побалуйте себе, купивши срібний столик з крислатими ніжками. Він зробить інтер'єр вашої вітальні ще більш витонченим, а ви отримаєте чергове підтвердження того, як легко зробити фіолетовий (втім, як і будь-які інші кольори) яскравим і ефективним.

Але срібло не єдине, з чим поєднується фіолетовий колір в інтер'єрі. Не будемо забувати і про золото. Взагалі-то, вважається, що золото і срібло не повинні бути сусідами в одній кімнаті. Вони навіть не з протилежних частин спектра, вони з різних світів, і вкрай рідко вдається досягти гармонії в їх союзі. Але такий живий і енергійний колір, як фіолетовий, може об'єднати всі інші «королівські» кольору.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Золото і пурпур – поєднання, гідне королівської опочивальні. Фото надано: Window Works.

Для освітлення вашої фіолетової вітальні спробуйте використовувати кілька ламп під золотими абажурами з вишуканими чорними візерунками. Візерунок допоможе порушити монотонність золотистої поверхні і дозволить простому чорному столика стати гостинним господарем для великої настільної лампи з таким абажуром.

Читайте також:  Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022

Багато прикрашені золоті рами картин на стіні стануть ще одним претендентом на золоту номінацію, і ваша фіолетова стіна послужить «червоною килимовою доріжкою» для колажу з довільно підібраних зображень.

Крок 3: Завершальні штрихи

Нарешті, настав час звернути свою увагу на ту частину простору, де дуже багато часу проводять наші ноги. Зрозуміло, мова йде про поле (будь ласка, не поспішайте піднімати ноги на жовтувато-коричневе досконалість вашого дивана, потерпіть хоча б рік). Пол повинен бути не менше шикарний, ніж всі інші елементи інтер'єру кімнати. Як не можна краще для фіолетовою вітальні підійдуть дошки з бразильського мескитового дерева з облямівкою у вигляді високого плінтуса більш блідого відтінку. Ви повинні дати ногам то, що вони хочуть! Справжнє натуральне дерево, привезене з далекої Бразилії, змусить вас роззутися і ступити по ньому босоніж.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Незвичайне оформлення їдальні з створює затишок фіолетовим килимом.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Фіолетовий вірменський килим ручної роботи Туфенкян в сучасній вітальні.

Крок 4: По чашечці чаю всім!

Срібне блюдо на вашому срібному столику, увінчане чаєм, булочками, печивом і смачним шоколадом, чи не подарує вам стільки задоволення, як спостереження за ефектом, який зробить на гостей ваша фіолетова кімната. Вони стримано візьмуть частування, яке ви приготували спеціально, щоб спровокувати їх проігнорувати створену вами королівську обстановку у вашій вітальні. Провокація не вдалася!

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Сучасна вітальня зі сливовими кріслами і сірим діваном.Фото надано: Niki Papadopoulos.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Прекрасна демонстрація хорошого поєднання фіолетового кольору з іншими квітами в інтерьере.Фото надано: Rachel Reider Interiors.

Ні, сонцезахисний крем тут не потрібен, ці ультрафіолетові промені гарні для динамічного серця, душі і розуму.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Фіолетова спальня для дівчинки-подростка.Фото надано: Tuba Yavuzer.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Домашній кінотеатр, одна стіна якого, обрамлена масивної дерев'яної рамою, покрита фіолетовими шпалерами. Фото надано: David Howell Design.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Вітальня в білих і фіолетово-червоних тонах. Фото надано: Angela Varela Cunha.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Декорування фіолетовими подушками для приголомшливого контраста.Фото надано: CWB Architects.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Ультрасучасний фіолетовий дизайн кухні.Фото надано: John Lum Architecture.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Фіолетовий інтер'єр підліткової комнати.Фотографія надана Smith & Vansant Architects.

Читайте також:  Дитяча кімната в скандинавському стилі - правила оформлення і 37 фото ідей - 2021-2022

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Фіолетовий акцент на білій стіні.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Шукайте відповідне поєднання для фіолетового кольору в інтер'єрі? Зверніть увагу на білий! Фото надано: European Cabinets & Design Studios.

Фіолетовий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + фото приклади - 2021-2022 Сучасна кухня в білих і фіолетових тонах. Фото надано: Celia James.

Як знайти свій фіолетовий

У стародавні часи фіолетовий колір символізував королівську владу, розкіш, елегантність і вишуканість. Нерідко він асоціювався з магією і містицизмом. Сьогодні цей багатий відтінками колір все ще зберігає значну частину свого первісного символізму, але все частіше його використовують для додання інтер'єру жвавості, природної природності, аромату і ноток хвилювання.

Є багато різних тонів, півтонів і відтінків фіолетового, і кожен з них народжує свій настрій – від спокійної і розслаблюючій лаванди до химерної фіалки. Вибрати можна на будь-який смак! Ось деякі підказки тим, хто поки ще не зважився додати фіолетовий колір в інтер'єр своєї кімнати.

Часто фіолетовий вважають жіночим кольором. Дійсно, пастельно-фіолетові стіни і пледи з квітковим принтом є ідеальним вибором для кімнати маленької дівчинки. Тим не менш, деякі відтінки фіолетового можуть бути дуже мужніми, особливо якщо використовувати їх в комбінації з правильно підібраними акцентами – наприклад, меблями з темного дерева з насичено-золотий оббивкою. А ще краще вибирати ті фіолетові тони, в яких взагалі не відчувається бажання проводити поділ за статевою ознакою – вони ідеальні для загальних кімнат, оскільки здатні догодити всім смакам.

Дуже модним і стильним кольором є, наприклад, баклажановий. Він може додати життя маленькій кімнаті на мансарді або простому заміського будинку.

Пурпурний теж надзвичайно універсальний. Він може виступати як в якості домінуючого кольору кімнати у вигляді кольору стін, що відбивається у всьому допоміжному декорі, та й в якості найдрібніших акцентів. Пурпурова драпірування додасть вашій вітальні додаткової ефектності, а темно-фіолетовий килимок додасть спальні приглушеної елегантності і спокою. Червоно-фіолетовий чудовий, якщо доповнюється чорним і білим кольорами, а більш м'який фіолетовий може бути витонченим при комбінуванні зі світло-кремовим.

Експериментуйте з фіолетовим і знайдіть саме той відтінок, який підходить вашому характеру і настрою.

Джерело перекладу: www.decoist.com

DvaGusya