Кухня в сучасному стилі – 50 ідей дизайну інтер’єру – 2021-2022

Кухня в сучасному стилі завжди користувалася великою популярністю серед дизайнерів, що займаються плануванням інтер'єрів. Можливо, причина цього криється в тому, що цей стиль сумісний практично з чим завгодно. Це дозволяє домовласникові у міру появи такого бажання легко переробляти і вдосконалювати довколишній простір. Сучасний стиль не тільки привабливий, але і функціональний.

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Зміст
 1. Поради з планування сучасної кухні від дизайнерів
 2. У скільки обійдеться новий дизайн кухні
 3. На які моменти слід звернути особливу увагу, приступаючи до розробки проекту кухні
 4. Чи потрібен на кухні острівної стіл
 5. Яку кухонну стільницю вибрати
 6. Кращі ідеї для дизайну кухні в сучасному стилі
 7. Світло і колір
 8. Бджолині соти
 9. пурхають метелики
 10. сфери
 11. Шоколадно-«мармуровий» торт
 12. Незавершений сон
 13. кольорові блоки
 14. скульптурна краса
 15. Фьюжн кольору фуксії
 16. елегантність еспресо
 17. Люстерко
 18. світиться мармур
 19. Море далеко від моря
 20. Назад в сорокові
 21. Чорнота і яскрава енергія
 22. Ніжка-дуга
 23. Побалуем шеф-повара
 24. Безупречная современная кухня
 25. Всплеск изысканности
 26. Многослойность
 27. Чайная чашка
 28. В центрі уваги
 29. Кедровое объятие
 30. Кирпич и раствор
 31. Полированные поверхности
 32. Уютная бухта
 33. Вкрапление зеленого
 34. Дерев'яне диво
 35. Куби
 36. Рішення для маленької кухні
 37. Сітка
 38. Нефрит на чорно-білому тлі
 39. тісна пишність
 40. Гламур в сірих тонах
 41. першокласна кухня
 42. Кухня XXII століття
 43. живий ліс
 44. Чорно-біле і червоне
 45. У центрі уваги – прекрасний вид з вікна
 46. Теплий зимовий день
 47. Спогади про овочевому ринку
 48. відполірований чорний
 49. Жовті бризки
 50. оголений цегла
 51. геометрія
 52. витончене двухцветіе
 53. Калюжа зі сталі
 54. Пишність дерев'яних панелей
 55. Радіоактивне світіння мармуру
 56. градація тонів

Поради з планування сучасної кухні від дизайнерів

Сучасний стиль дозволяє створювати надихаючі інтер'єри, і кухня не повинна бути винятком. Сучасна кухня динамічна, має чіткі, різкими лініями, характеризується використанням розумних ідей для раціонального зберігання речей і створення приємного вигляду. Кожен куточок зони приготування їжі повинен бути добре освітлений природним світлом, якщо це можливо. В ідеалі кухня повинна бути відділена від їдальні і вітальні (щоб запахи приготування їжі не «дрейфували» по всьому будинку), але при цьому залишатися легко доступною.

У тих, хто готується серйозно змінити вигляд своєї кухні, своїми силами або вдавшись до допомоги професійних дизайнерів, виникає чимало запитань. І на деякі з них, найпоширеніші, ми сьогодні відповімо.

У скільки обійдеться новий дизайн кухні

Немає причин, за якими дизайн кухні в сучасному стилі мав би коштувати дорожче, ніж інтер'єри в інших стилях. Краса сучасного інтер'єру полягає в його функціональності. Вам не потрібно витрачати гроші на непотрібні прикраси, тобто теоретично оформлення кухні повинно обійтися вам навіть дешевше. Незалежно від обраного стилю, однак, дизайн кухні – це велика інвестиція, тому будьте обережні при розробці своїх власних проектів, зверніться за допомогою до професіоналів.

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

На які моменти слід звернути особливу увагу, приступаючи до розробки проекту кухні

Світло має вирішальне значення в дизайні кухні, в якому б стилі вона не була оформлена, адже при приготуванні їжі дуже важливо все чітко бачити. І мова в даному випадку йде не тільки про світильники: подумайте про розміщення вікон, колір стін і шаф. Важливим аспектом є наявність вільного простору. Щоб вся родина могла збиратися разом за обіднім столом, кухня не повинна бути маленькою. А якщо навколо бігають маленькі діти, то серйозним критерієм повинна стати безпека. Хороша сучасна кухня повинна бути найвищою мірою функціональної, і її краса випливає з цієї якості.

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чи потрібен на кухні острівної стіл

Це залежить від вашого смаку! Для деяких людей острівної стіл стане непотрібною статтею витрат і принесе лише незручність, обмеживши переміщення по кухні. Для інших, наявність додаткового місця для прима їжі є життєво важливим аспектом, що перетворює кухню з просто простору для приготування їжі в місце для спілкування зі своїми близькими. Якщо у вас їдальня знаходиться досить далеко від кухні, то острівної стіл може стати ідеальним доповненням. Однак, якщо у вас невелика кухня, то намагання втиснути туди острівної стіл може зіпсувати гармонію дизайну, чого слід уникати будь-яку ціну.

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Яку кухонну стільницю вибрати

Стільниця виконує функцію робочої поверхні, і вона повинна бути надзвичайно функціональної. Існує багато матеріалів для виготовлення стільниць, що поєднують цю функціональність з красою: полірований граніт, нержавіюча сталь, деревина і т.д. В цілому ідеальна стільниця повинна легко чиститися, бути міцною і добре вписується в загальний дизайн. Не купуйте екзотичну стільницю, просто тому, що вона відмінно виглядає сама по собі. Як вона буде виглядати в вашому інтер'єрі? Один недоречний елемент може порушити загальний баланс.

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Кращі ідеї для дизайну кухні в сучасному стилі

Майже будь-який домовласник може зробити простий косметичний ремонт кухні, щоб перетворити старе простір, змусити його виглядати по-новому.

Дизайн кухні – постійно змінюється сфера з майже нескінченним різноманітністю різних стилів. Ви можете віддати перевагу чистому білому інтер'єру, який перегукується з науковими фантастичними просторами, або ж створити сучасну кухню промислового стилю з інтенсивним використанням металу. За допомогою цегляної кладки ви можете добитися елегантності і додати якийсь сільський шарм, а правильний підбір кольорів допоможе створити простір, яке пульсує енергією і чарівністю. Головне – правильно спроектувати простір, а вже декоративні елементи стануть тими дрібними штрихами, які необхідні для завершення задуманої картини.

Тим, хто хоче зробити свою кухню схожою на жодну іншу, ми пропонуємо кілька сучасних ідей дизайну. Якщо ви зробите креативність головним своїм союзником, то ваша оновлена ​​кухня, безсумнівно, буде викликати захват у ваших домочадців і сусідів.

Світло і колір

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Природно-природні відтінки, використовувані в дизайні цієї кухні, створюють хороший баланс чоловічих і жіночих акцентів, а значить, інтер'єр припаде до душі будь-якому члену сім'ї. Приємна текстура кам'яних стільниць і кухонного фартуха відмінно виглядає на тлі гладких поверхонь шаф. Теплий відтінок робочої поверхні острівної столу, використовуваного як для приготування їжі, так і для прийому гостей, надає простору особливу глибину.

Ефект, створюваний сталевими поверхнями побутових приладів, посилюється завдяки напівпрозорим золотим підвісним світильників. Нарешті, додатково підсвічений гладкий мармуровий візерунок кухонного фартуха позаду плити привносить в інтер'єр нову текстуру і нову колірну комбінацію.

Бджолині соти

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Цей класичний індустріальний інтер'єр з елементами сучасного дизайну «економить» на кольорі, але не на стилі. Чорно-білий візерунок у формі бджолиних сот плавно перетікає з підлоги на стіну, тим самим легко поєднуючи частини простору воєдино. Природна чистота і краса нефарбованого дерева, використовуваного для виготовлення табуретів, стільниць, кухонних шаф і підвісних світильників, дає невеличкий перепочинок від цієї трохи похмурої чорно-білої картини.

Наявність місця для зберігання скляного посуду над півострівна столом дозволяє істотно розвантажити кухонні шафи. Недолік різноманітності колірної гами в цьому інтер'єрі компенсується його дизайнерськими особливостями.

пурхають метелики

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

На тлі чистих, гладких білих поверхонь цього інтер'єру чудово виглядають темно-бурштинові світильники у формі метеликів. Сучасний кухонний острівної стіл з кориана завдяки своїй багатокутної формі унікальний – він не схожий на своїх побратимів з їх одноманітними прямими кутами.

Незвичайний матеріал кухонного фартуха робить його схожим на вікно, на самому ділі це загартоване скло, забарвлене в темний чорний колір. Такий фартук- «вікно» візуально розширює простір, в іншому випадку кімната здавалася б занадто вузькою. Вбудовані місця для зберігання як в острівному столі, так і в шафах, розміщених біля задньої стіни, дозволяють приховати від очей все непотрібне в даний момент.

сфери

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

При першому погляді на це приміщення важко вгадати в ньому повноцінну кухню, адже всі побутові прилади вміло приховані з очей. Завдяки незвичайному оформленню острівної столу і матеріалами, які зазвичай не використовуються в дизайні кухні, у гостей може з'явитися відчуття, що вони сидять в барі. Ще однією особливістю цієї кухні є вишуканий набір хромованих скляних кулястих світильників над столом, що наповнюють приміщення теплом. Темна дзеркальна плитка на кухонному фартусі поглиблює задню стіну, а сині стільці додають відчуття м'якості.

Шоколадно-«мармуровий» торт

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Один погляд на цю кухню змушує згадати м'який смак шоколадно «мармурового» торта. Солодко-шоколадний коричневий колір сучасних кухонних шаф різко контрастує з гладкою глазурованою текстурою мармурових стільниць і фартуха. Барні стільці на чавунних опорах з сидушками з матеріалу, своєю текстурою і кольором нагадує пробку, додають нотку грубої необробленість.

Тонкі сріблясто-скляні підвісні світильники, що вишикувалися в лінію, роблять приміщення візуально менш широким. Великі вікна забезпечують кухню ідеальним кількістю світла, щоб підкреслити відкритість простору.

Незавершений сон

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Цей проект на перший погляд здається незавершеним: у багатьох цей інтер'єр, напевно, викличе спогади про шкільній майстерні і уроках праці. Але необроблене дерево, безсумнівно, є родзинкою яскравого простору. Кухонний фартух з шевронним візерунком задає колірну схему інтер'єру, поглиблює простір, підкреслює природний колір дерева кухонних шаф.

Синювато-сіра плитка фартуха неймовірно добре поєднуються зі світло-жовтою і кремовою. Фокусування світла на окремих шафах і передньої частини острівної кухонного столу завершує загальну картину. Цей дизайн доводить, що сучків і волокнистої структури деревини досить, щоб перетворити простір.

кольорові блоки

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Контраст – ось що об'єднує цей простір. Яскраві плями кольору спалахнули на чорно-сірої сцені. Всі поверхні гладенькі або завдяки характеру їх матеріалу, або в результаті нанесення товстого шару склоподібного лаку. Ідеальний вибір кольору дозволив дизайнеру створити простір, яке в іншому випадку було б втрачено в темряві.

Використання яскравих контрастних кольорів на однотонному і трохи нудному тлі є ключем до створення незабутнього простору. Прозорі скляні підвісні світильники забезпечують хороше освітлення, але не відволікають при цьому від передбачуваного фокусу – кольорових блоків. Уміло розміщені білі аксесуари (в даному випадку чайний сервіз) додають трохи розмірності переднього плану, щоб візуально відокремити острівної стіл від задньої стіни.

Читайте також:  Інтер'єр вітальні в приватному будинку - 53 ідеї для натхнення - 2021-2022

скульптурна краса

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

При оформленні сучасної кухні іноді використовують незвичайні матеріали. Багато дизайнерів в останні роки почали застосовувати бетон для виготовлення текстурних стільниць. Однак мало кому спадало на думку включити його в структуру острівної кухонного столу. Об'єднання в конструкції бетону, нержавіючої сталі і дерева зробило його самостійним твором мистецтва.

Стільниця являє собою поверхню, що ідеально підходить для обробки м'яса і нарізки овочів, не дивно, що саме тут передбачено місце для зручного зберігання ножів. Сучасні кухонні шафи на задній стіні, що забезпечують великі можливості для зберігання, не відволікають від фокусу на чудовому острівному столі. Частково засклений дах являє собою ідеальне джерело освітлення в денний час, ввечері ж буде включена гігантська срібна скульптурна люстра, що є ще одним витвором мистецтва, привносить нотку сучасного стилю в інерьер кухні.

Фьюжн кольору фуксії

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

На перший погляд це простір може здатися якийсь футуристичної закусочної. Проте, це яскравий приклад того, що ідеї сучасної кухні можуть грунтуватися як на класичних, так і революційних стилях дизайну. Яскраві білий і пурпурний, безсумнівно, є правлячими квітами в цьому просторі. Пурпурний акцент на вставці обідньої острівної столу додає приємний прилив кольору області, яка, можливо, в іншому випадку розмилася б. Бурштинові підвісні світильники додають третій вимір двокольорового колірній схемі. Подібна тріада відтінків може бути описана тільки як вражаюча.

елегантність еспресо

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Ця кухня з її глибокими тонами доводить, що колір кави еспресо ще не вийшов з інтер'єрної моди. Позачасова комбінація нержавіючої сталі і коричневих відтінків добре підходить для перетворення задньої стіни з її прекрасними мармуровими фартухом і стільницею. Щоб створити в інтер'єрі яскравий фокус, дизайнер вирішив висвітлити простір двома не зовсім звичайними способами: тут є і підвісна люстра, що складається з сотень довгастих прозорих скляних кульок, і підсвічена стільниця барної стійки, виготовлена ​​з матового скла.

Люстерко

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Відкритість простору часто є його найбільшою цінністю. Щоб ця кімната виглядала ще більше, дизайнер використав кілька поверхонь, що відбивають. Дзеркала розташовуються і над стільницею замість традиційного фартуха, і за відкритими полицями, які не тільки служать місцем для зберігання, але і виконують декоративну функцію. Завдяки відображає поверхонь здається, що кухня простягається за межі її стін.

Крім того, дзеркала збільшують яскравість простору, багаторазово відображаючи світло, що надходить від різних джерел. Білий колір шаф уздовж стін змушує приміщення здаватися ще більш чистим, ніж воно є насправді. Однак справжньою пам'яткою цієї кухні, є незвичайний острівної стіл. Вигнуті торці з полірованої сталі продовжують светоотражающую тему простору, а темна фронтальна поверхня з коркового дерева додає хороший контраст білосніжним шаф.

світиться мармур

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Яка головна особливість цієї кухні, стає зрозуміло при першому погляді на неї. Яскраве підсвічування мармурової фронтальної поверхні острівної столу створює відповідний настрій для спокійного проведення часу. Задня стінка з її чудовими шафами темних відтінків забезпечує кухню достатньою кількістю місць для зберігання.

Матові металеві поверхні кухонних приладів і м'який сірий колір фартуха не відволікають уваги від мармурового острівної столу, але при цьому підкреслюють загальну елегантність дизайну. Велика стільниця з темного каменю забезпечує велику площу для приготування їжі або для посиденьок з друзями. Чудовим доповненням до загальної картини служать чорні підвісні світильники в індустріальному стилі і чорні ж шкіряні барні стільці.

Море далеко від моря

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Сучасні кухонні інтер'єри часто є результатом злиття елегантного простору з химерними елементами. Цей дизайн не є винятком. Єднання білих стін, шаф і острівної столу розбивається бірюзовою акцентної стіною. Кухонний фартух, де перемішані камені синього, білого і сріблястого кольорів, нагадує океанські хвилі на пляжі.

Напівкруглий виріз на острівному столі створює ідеальне місце для двох, вирішили поснідати в настільки романтичній обстановці. Світильники в формі морських їжаків не тільки забезпечують простір м'яким світлом, але і допомагають зробити приміщення з дуже високими стелями більш затишним. Ще одним цікавим доповненням до дизайну служать шпалери із зображенням риб на бічній стіні. Ця стіна привносить елемент химерності в кімнату, яка в іншому випадку була б просто ще одним сучасним інтер'єром.

Назад в сорокові

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Блискучі смарагдові поверхні шаф і острівної столу на цій кухні викликають легке почуття ностальгії за минулими часами. Цей майже напівпрозорий синій колір нагадує відтінок, який використовується для фарбування побутової кухонної техніки і аксесуарів в 1940-х роках. У цьому просторі немає гострих кутів.

Закруглені краї викликають спогади про автомобілі і літаках того десятиліття. Світлодіодне підсвічування по всьому приміщенню забезпечує м'яке світло, схожий на неоновий. Цей інтер'єр служить підтвердженням того, що основні елементи дизайну минулих днів не втекли повністю, а трансформувалися в нові елементи, які використовуються сучасними дизайнерами.

Чорнота і яскрава енергія

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Крізь морок темної кольорової палітри цієї кухні пробивається яскрава енергія жовтого кольору. Практично всю далеку стіну займають шафи з обробкою чорним шпоном і чорними ж стільницями, але ця чорнота розбивається вставкою акцентного яскраво-жовтого кольору. В обідній зоні острівної столу є таке ж вкраплення жовтого.

Обидві жовті вставки пофарбовані глянсовою фарбою, що ще більше підвищує рівень енергії. Красива мармурова плитка для підлоги кремового відтінку створює приємний контраст темним шаф і яскравим жовтим елементам. Цей дизайн є прекрасним прикладом використання двох контрастних рівнів інтенсивності в одному просторі.

Ніжка-дуга

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Як і багато інших сучасних кухні, це простір робить центром уваги острівної стіл. Шафа для зберігання кремового кольору вміло вбудований в бічну стіну, що дозволяє заощадити місце, зберігши при цьому функціональність. В той же кремовий колір пофарбована меблі із закругленими формами біля задньої стіни.

Дизайнер свідомо не використовував колірну схему, яка могла б відволікати від головної визначної пам'ятки кімнати – ніжки острівної столу химерної форми. Конечно, можно было бы опереть столешницу островного стола на более традиционную цилиндрическую или многогранную ножку, но дизайнер решил в качестве опоры использовать великолепный кусок дерева в форме дуги. Кедровый оттенок этой красивой деревянной детали прекрасно сочетается со светлой древесиной напольного покрытия.

Побалуем шеф-повара

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Эффективное использование пространства является одним из основополагающих принципов современного дизайна. Эта почти профессиональная кухня наглядно демонстрирует, как можно сохранить полную функциональность пространства без ущерба для качества дизайна. Умелое использование пространства сверху и сбоку от повседневной рабочей зоны позволяет держать все необходимые инструменты под рукой. Стеклянные дверцы этих мест для хранения обеспечивают контрастность с настенными шкафами нижнего уровня.

Лестница, наподобие тех, что используются в библиотеках, позволяет шеф-повару легко получить доступ ко всему, что ему может понадобиться. Приборы из нержавеющей стали занимают значительную часть этой кухни, но они не кажутся здесь инородным элементом, поскольку образуют некое единое целое со столешницами из того же материала. Яркий красный фартук привносит приятный всплеск цвета в интерьер, который в противном случае может показаться несколько стерильным, а винтажные тарелки, висящие на этом фартуке, добавляют помещению эмоциональности.

Безупречная современная кухня

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Интерьер этой кухни является наглядной демонстрацией того, что серый цвет не кажется однообразным и скучным при правильном подходе к дизайну. Синевато-серые тона «растеклись» здесь повсюду – от шкафов до стен и пола. Ярко-оранжевые настенные полки и миниатюрная барная стойка добавили немного живости в этот интерьер. Фартук из нержавеющей стали прекрасно сочетается с серой столешницей. Завершают образ два полуматовых шарика-светильника, служащие источником света в обеденной зоне.

Всплеск изысканности

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

На этой кухне белые лакированные верхние шкафы и темные матовые нижние помогают привлечь внимание к нижней части пространства, а значит, и к уникальному островному столу. Глянцевые ножки и столешница островного стола представляет собой рамку для расположенного с фронтальной стороны великолепного экрана, изготовленного с помощью лазерной резки.

Цвет экрана соответствует окраске нижних шкафов. Чтобы не отвлекать внимание от островного стола дизайнер, используя встроенную подсветку, усилил освещенность этой зоны. Зеркальный фартук также помогает отражать естественный свет, чтобы сделать пространство еще более ярким.

Многослойность

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Трехмерная техника, используемая в этой кухне, объединяет различные материалы вместе, чтобы создать сложный эффект. Эта техника начинается с потолка, где различные закругленные формы по мере уменьшения их радиуса спускаются все ниже. Эта спираль заканчивается в самой нижней точке вытяжкой из нержавеющей стали и такими же подвесными светильниками. Другой набор измерений поднимается вверх с островного стола – сначала мраморная столешница, затем симпатичная деревянная часть, служащая зоной отдыха, и, наконец, самый верхний элемент, менее функциональный, но все же необходимый для создания законченного образа.

Дизайнер использовал технику многослойности и в цветовой палитре. Различные оттенки фиолетового накладываются друг на друга на задней стене и шкафах. Этот интерьер кухни в современном стиле наглядно демонстрирует, что концепция многослойности предназначена не только для одежды.

Чайная чашка

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Минимализм этого интерьера гарантирует, что креативный островной стол не останется незамеченным. Благодаря белизне стен, шкафов и полов, этот стол кажется просто гигантским. Форма острова (вы заметили его сходство с чайной чашкой?) поистине уникальна, но благодаря включению мест для хранения и раковины он не потерял своей функциональности. Минималистичный дизайн переносится и на внутренний дворик рядом с домом, а значит, большие окна не позволят «просочиться» внутрь каким-либо элементам, не отвечающим концепции минимализма.

Читайте також:  Каміни в інтер'єрі - 100 дизайнерських ідей з фото - 2021-2022

В центрі уваги

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Яркий лаймово-зеленый цвет, используемый в интерьере этой кухни, притягивает к себе внимание и делает пространство визуально больше. Деревянные фасады навесных шкафов создают симпатичную границу между серо-синим цветом стены и ярко-зеленым цветом фартука.

Нехватка полезной поверхности в виде столешниц компенсируется наличием большого островного стола, который также служит местом для отдыха. Почти неоновые барные стулья переносят акцентный цвет стены внутрь комнаты. Серый цвет стен и фронтальной поверхности островного стола прекрасно дополняют яркость зеленого. Двухуровневый потолок с подсветкой помогает визуально отделить кухню от остальной части пространства с открытой планировкой.

Кедровое объятие

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Круглая форма этого помещения призвана обеспечить ощущение защищенности. Стены, покрытые кедровыми панелями, как бы заключают пространство в теплое объятие. Синевато-серые столешницы сделаны из окрашенного бетона. Область за кухонной стойкой служит в качестве заполненной землей и камнями огромной кадки, позволяющей деревьям расти прямо в пределах жилого пространства. Огромные многоуровневые окна гарантируют обилие естественного света внутри помещения, но и без простых подвесных светильников не обойтись – они осветят пространство в вечернее и ночное время.

Кирпич и раствор

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Современный дизайн не пренебрегает идеями других стилей и материалами, которые использовались на протяжении веков. Этот интерьер является одним из примеров того, как эти материалы могут сочетаться с современными. Красивая серая кирпичная стена заполняет боковую стену кухни и плавно перетекает в соседнюю гостиную.

Другая стена, облицованная мозаикой, напоминающей классический красный кирпич, привносит в кухню теплый цвет. Оранжевая столешница на островном кухонном столе объединяет кирпичный красный и серый цвет в единое целое. Красный и серый могли бы, смешавшись, стать фоном, но оранжевый делает все три цвета равноправными участниками триады. Расположенный на границе кухни и гостиной камин с уникальной проволочной скульптурой стал завершающим штрихом этого интерьера.

Полированные поверхности

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Гладким, полированным поверхностям отводится большая роль в современном дизайне, и эта кухня не стала исключением. С изготовленной из нержавеющей стали столешницы островного стола взгляд плавно перемещается на такие же отполированные лицевые панели шкафов. Другие поверхности такие же гладкие, но не глянцевые.

Отполированы до блеска и бетонные полы, окрашенные в глубокий коричневый цвет. Вся кухонная техника была подобрана очень тщательно, благодаря чему она соответствует окружению и легко вписывается в пространство. Над островным столом размещены подвесные светильники Ombre, добавляющие в интерьер красноватый акцент.

Уютная бухта

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Некоторые кухни просто напоминают нам о домашнем уюте, успокаивающем и теплом. Дизайнер этого интерьера сумел вызвать это чувство, смешав старинные стили с современными элементами. Плитка под кирпич – классический элемент, который дизайнер использовал для создания современной мозаики различных коричневых оттенков на задней стене.

Шкафы винтажной формы – дань классике, а кухонные приборы и вытяжной зонт из нержавеющей стали привносят нотку современности. Двухуровневый потолок с встроенной подсветкой сочетает в себе старые и новые стили для создания уникального внешнего вида. Барные стулья, обитые винтажной тканью, на фоне островного стола из кориана рождают ощущение домашнего уюта.

Вкрапление зеленого

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чтобы быть современной, кухня вовсе не должна быть экстравагантной. Даже небольшие пространства при правильном дизайне могут приобрести современный вид. Дизайнеру этой кухни с белыми стенами и белой мебелью это удалось. Островной стол со столешницей из серого гранита выполняет двойную функцию: он служит в качестве места для приготовления пищи и места для отдыха и общения с друзьями и родными.

Справжня сила цього простору виходить від темно-зеленого кольору одного з шаф на задній стіні. Він в поєднанні з червоним зображенням яблука забезпечує достатню кількість кольору, необхідне для перетворення простору з блідого і слабкого в енергійне і зухвале. Як бачите, створення складного дизайну – це просто.

Дерев'яне диво

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Витонченість світлого дерева, грунтовність темної барної стійки і кремова легкість стільниць і фартуха створюють вражаючу комбінацію в цьому просторі. Дерев'яні поверхні залишені незабарвленими, що дозволило ідеальної структурі деревини, з якої виготовлені шафи і острівної стіл, сяяти у всій своїй красі. Дерев'яні поверхні самі по собі можуть бути з будь-якої епохи дизайну, але сучасні стільниці та побутові прилади з нержавіючої сталі служать чітким зазначенням на сучасність. Барні стільці та вправні підвісні світильники повністю відповідають сучасному стилю інтер'єру.

Куби

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Оригінальність – явище в сучасному дизайні звичайнісіньке. Стінові панелі, які використовуються в цьому інтер'єрі, гарантують унікальність вашого дизайну. Тут тривимірні кубики «вистрибують» з стіни в випадкових напрямках. Блискучі чорні шафи і білі стільниці дозволяють не відволікатися від споглядання цього геометричного дива. Яскраві помаранчеві плями були привнесені в кімнату з підвісними світильниками і оббивкою одного зі стільців, а золотий колір іншого стільця доповнив палітру.

Рішення для маленької кухні

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Кухні невеликого розміру буває важко надати гідний сучасний вигляд. Для створення сучасного невеликого простору дизайнером були використані два цікавих трюку. По-перше, ефективне використання простору не тільки гарантує достатню кількість місця для зберігання кухонних інструментів, але і робить простір візуально більшим. Дизайнер створив стільки вбудованих сховищ, скільки дозволило йому простір.

Розширення шаф до самої стелі змушує кімнату виглядати набагато вище, ніж вона є насправді. По-друге, підтримка мінімуму фонових тонів відкриває кімнату, в той час як використання невеликих областей яскравих акцентних кольорів додає приміщенню глибину, не скорочуючи простір. Світло-блакитний колір на передній частині острівної столу зберігає прохолоду палітри. Темно-червоний фартух додає додатковий вимір, щоб приміщення виглядало так, як ніби воно поглиблюється в стіну.

Сітка

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Рідко можна на кухні зустріти металеву сітку, але цей інтер'єр служить прикладом того, що при правильному використанні вона може зробити просте простір досить оригінальним. Як доповнення до світлого дерев'яній підлозі дизайнери вибрали темні меблі. Всі бічні поверхні шаф і острівної столу покриті шпоном під граніт – типовий матеріал для стільниць.

Навколо масивного столу, увінчаного мармуровою плитою, може вільно розміститися досить велика компанія. Сітка з нержавіючої сталі – це лицьова панель нижнього рівня підвісних шаф. Такого ж стилю сітка використовується в якості віконних віконниць. Комбінація матеріалів, зазвичай не використовуються в дизайні кухонь, створює унікальний вид цього простору.

Нефрит на чорно-білому тлі

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чорні-білі елементи цієї кімнати служать приємним фоном для контрастних нефритових акцентів. Дизайн починається з глибокого чорного кольору стін. Чорного протиставляється білий – білі стіни вбудованих полиць і гладкі білі підлоги. Нержавіюча сталь кухонних приладів і акцентування уваги на острівному столі забезпечують нову текстуру дизайну. Однак справжньою красою цієї кухні є нефритова підсвічування і нефритові аксесуари на стелажах.

Нефритово-зелені акрилові панелі, якими облицьовані задня стіна, корпус витяжки та фронтальна поверхня острівної столу, завдяки світлодіодному підсвічуванню випромінюють м'яке зелене свічення, дуже схоже на флуоресценцію античного уранового скла. У всьому тут відчувається азіатський вплив – від колірної схеми до вибору аксесуарів.

тісна пишність

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Тіснота і незвичайна форма приміщення можуть здатися серйозною проблемою при розробці дизайну. Щоб візуально збільшити простір, дизайнер використав нержавіючу сталь. Її поверхня, що відбиває забезпечує оптичну глибину і багаторазово відбиває світло. Часто для збільшення простору використовують дзеркала, але в даному випадку це не найкраще рішення.

Через незвичайної форми цього приміщення і його унікальної орієнтації в просторі поверхні з високою здатністю, що відображає перетворили б цю кімнату в дзеркальний лабіринт. Плитка в формі цегли на задньому плані допомагає приміщенню виглядати ширше, а темні лінії затірки відокремлюють задню стіну від білої бічної. Використання чорного холодильника не дає нержавіючої сталі стати надмірно переважної. Імітує старі дошки паркет, покладений уздовж, створює ілюзію збільшення глибини простору.

Гламур в сірих тонах

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чудовий сірий колір, комбінуючи з рожевим і кольором фуксії, створює на цій кухні атмосферу гламуру. Як правило, простір в сірих тонах здається більш мужнім, але тут глянсове покриття фасадів меблів додає зовнішньому вигляду досить жіночності, щоб стиль став гламурним.

Острівний стіл, який в іншому випадку виглядав би занадто просто, акцентований рожевої інкрустацією, розрізає сіру площину навпіл, а вишукані шпалери кольору фуксії змушують і задню стіну, і фронтальну поверхню острівної столу виділитися. Жорсткі прямі кути по всій кімнаті контрастують з круглими кулями світильників над столом. Дві кришталевих міні-люстри над обідньою зоною додають трохи елегантності і служать більш м'яким джерелом освітлення.

першокласна кухня

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

У цьому просторі ясно простежується натхнення великого любителя далеких подорожей. Вигнуті ручки шаф з нержавіючої сталі нагадують ті, якими забезпечені верхні полиці для ручної поклажі в розкішному авіалайнері, а форма і акрилова облицювання червоних навісних шаф викликають спогади про пересувному контейнери, за допомогою якого бортпровідники розносять їжу по салону.

Чудові нижні шафи, оброблені темним шпоном, притягують погляд до підлоги з темно-сірої плитки «під дерево». Підсвічування шаф знизу, поруч з підлогою, нагадує вогні злітно-посадкової смуги. Унікальна стінка фартуха, що складається з маленьких закруглених опуклих плиток, теж асоціюється з шикарним літаком. При створенні сучасного інтер'єру натхнення може прийти звідки завгодно, і задумка хорошого дизайнера ясна, як часте синє небо.

Читайте також:  Як робити поєднання кольорів в інтер'єрі кухні + 21 фото приклад - 2021-2022

Кухня XXII століття

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Футуристична архітектура цього будинку стала елементом дизайну, який використовується для об'єднання в творчій формі кухні і вітальні в сучасному стилі. Колірна схема тісно пов'язана з мінімалістичними стандартами. Однак крім білого, що тягнеться через весь простір, є й інші кольори. Велика сіра полку, відокремлена від нижніх шаф на відстань близько 15 сантиметрів, тягнеться уздовж всієї стіни і служить в якості стільниці.

Витяжка і кухонні прилади з нержавіючої сталі і чорний складаний подовжувач світильника також розбивають білий простір. Самим унікальним аспектом цього інтер'єру є наявність відкритої кімнати, що примикає безпосередньо до кухні. Пол цієї кімнати височить приблизно на половину висоти кухонних стін, і щоб потрапити туди, потрібно подолати сходи в кілька сходинок. Стільниця обіднього столу насправді є продовженням статі цієї кімнати – два простору об'єднуються, залишаючись при цьому трохи розділеними. Великі вікна у вітальні забезпечують хороше освітлення обох просторів.

живий ліс

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Для відділення кухонної зони в цьому будинку з відкритим плануванням використовується єдиний в своєму роді острівної стіл. Гра білого, шоколадно-коричневого і зеленувато-жовтого кольорів – приємне для ока поєднання. Великі шафи білого кольору забезпечують досить місця для зберігання, не відволікаючи при цьому уваги від інших елементів дизайну. Блідо-зелені шафи і фартух є прекрасним доповненням до білих «сусідам» і стільницям.

Цей же красивий зелений шартрез включений і в оформлення острівної столу. Справжньою пам'яткою цього інтер'єру є трафаретний малюнок шоколадно-коричневих дерев на фасаді острівної столу і на одному із зелених навісних шаф – своєрідне твір мистецтва. Велика частина світла в кімнаті виходить від вбудованих стельових світильників, а також підсвічування під навісними шафами і під острівним столом, але над обіднім столом є свої підвісні світильники в стилі ретро.

Чорно-біле і червоне

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

У колишні часи кімната чорного кольору не знайшла б схвалення у власників квартир і будинків. Однак в сучасному дизайні чорний вже не є чимось незвичайним. Темні стіни і шафи на цій кухні допомагають зробити великий простір удаваним ще більше. Білі шафи для зберігання уздовж задньої стіни руйнують темноту чорного кольору.

Ролетні двері з нержавіючої сталі в кожному кутку є незвичайний елемент дизайну, який зазвичай не зустрінеш на домашніх кухнях. Яскраво-червоний острівної стіл ідеально підходить як для приготування їжі, так і для її вживання. Використання глянцевому фарби на всіх шафах, дверях і острівному столі створює свіжий, сучасний вигляд. Футуристичний витяжна шафа з вбудованим підсвічуванням і високохудожня люстра над острівним столом забезпечать освітлення обох кінців приміщення.

У центрі уваги – прекрасний вид з вікна

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Ця кухня з вікнами на всю стіну є самим втіленням відкритості. Замість підвісних шаф, які можуть обмежувати огляд, дизайнер вибрав відкриті полиці. Вони розміщені на кухонному фартусі, зробленому з прозорого акрилу, що дозволяє бачити оригінальний колір стін. Острівний стіл забезпечує місце для приготування їжі, але більша його частина зарезервована для обідньої зони.

Пластикові стільці з дерев'яними ніжками повторюють один з безлічі зелених відтінків, які видно через кристально чисті вікна. З такою великою кількістю природного світла дизайнер вирішив не старатися зі світлом штучним і розмістив лише простий набір трекових світильників в центрі кімнати. Простота дизайну цього приміщення не завдає шкоди увазі ззовні.

Теплий зимовий день

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Білі стіни, шафи і стелажі створюють пургу краси в цій кухні, суміщеної з їдальнею. За великим обіднім столом з мармуровою стільницею легко розміститься 8 чоловік. Хоча цей стіл формально відокремлює кухню від їдальні, ці зони, як і раніше залишаються єдиним цілим.

З дуже високих стель звисають чотирьох латунних світильника, що забезпечують відчуття відокремленості сидять за обіднім столом. Кубічні стелажі, розміщені в їдальні, надають додатковий простір для відкритого зберігання книг і предметів декору, що дозволяють індивідуалізувати простір. Пофарбовані і відполіровані бетонні підлоги забезпечують основу для чистої, білої зимової сцени.

Спогади про овочевому ринку

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Вбудовані білі шафи і стелажі, що досягають високих стель цього простору, дають можливість не тільки зберігати все необхідне, але і виставити напоказ численні дизайнерські аксесуари. Фартух, зроблений з дошки з відображенням назви і ціни фруктів і овочів, на зразок тих, що використовуються на ринку, став, мабуть, найвеселішим і унікальним елементом дизайну. У ті ж яскраві кольори, що й текст на фартусі, пофарбовані барні та обідні стільці. З ринком асоціюються і стільниці з нержавіючої сталі, і світлий сосновий підлогу.

відполірований чорний

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чорні акрилові шафи і панелі, що заповнюють майже всю стіну, надають цьому простору сучасний сексуальний настрій. Чітко помітний тут контраст білого і чорного додає чуттєвості. Світла дерев'яне облицювання острівної столу пом'якшує протистояння цих двох кольорів і навіть допомагає їм порозумітися. Барні стільці у формі зигзага підсилюють спокусливий характер приміщення.

Жовті бризки

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Сучасний дизайн всесильний: досить просте простір можна істотно поліпшити, додавши в нього настільки ж простий елемент. Сміливий яскраво-жовтий колір, що з'являється тут і там вкрапленнями на білому тлі, створює ідеальну картину на уявній порожнім полотні. Уявіть собі це простір без жовтих акцентів, і ви зрозумієте справжню роль яскравого кольору в інтер'єрі.

Цей сміливий хід триває двома кумедними зображеннями бризок фарби над шафами; завдяки цим жовтим Клякса дизайн не сприймається надто серйозно. Дзеркальна стільниця острівної столу і сучасні барні стільці служать лише для того, щоб надати простору ще більшу індивідуальність.

оголений цегла

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Цегляні стіни – прекрасний фон для сучасної кухні. Цей матеріал прекрасно поєднується з такою кількістю квітів і текстур, що дизайнеру просто важко допустити помилку. Темне дерево в цій кухні підкреслює темно-червоний колір цегли, в результаті чого класична комбінація починає виглядати по-новому. Чорний колір стільниці, фасаду шафи і інших допоміжних елементів відповідає тону і текстурі чавуну.

Зроблено це задля того, щоб нагадати про дні, коли цегла була найпоширенішим будівельним матеріалом. Поглянувши тільки на ці елементи інтер'єру, важко визначити його справжній вік – незрозуміло, чи ми на якусь стару фотографію або ж це сучасний дизайн. Однак світильники з великими чорними абажурами не залишають жодних сумнівів у тому, що це кухня 21 століття.

геометрія

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Геометричні форми використовувалися в дизайні протягом декількох десятиліть, але потім інтерес до них дещо стих. Сьогодні вони знову повертаються на сцену. Прості білі шафи буквально перетворилися завдяки геометричних фігур, розташованим у випадковому порядку. Це відродження стилю арт-деко 1920-х років, але сміливі кольору того часу в сучасному дизайні були злегка приглушені. Шеврон візерунок дерев'яної підлоги додає інтер'єру елемент класики і привертає увагу до великого відчиненого вікна в кінці кімнати.

витончене двухцветіе

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Чорні шафи в цьому просторі виділяються на тлі білих стін. Але найприємнішим для очей тут є дизайн дерев'яної шафи і частини острівної столу – отака суміш темної і світлої деревини з горизонтальною спрямованістю дощок. Друга частина острівної столу, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, в сукупності з відповідними їй за стилем барними стільцями додають обстановці нотку сучасності. Великий світильник, який виступає з стелі, висвітлює обідню зону острівного столу.

Калюжа зі сталі

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Шафи з нержавіючої сталі вишикувалися в строгому порядку уздовж стін цієї сучасної кухні. Як геометричного протиставлення їм виступає виготовлений з того ж матеріалу острівної стіл у формі калюжі. Незворушний спокій цього сталевого чуда підкреслюється стільницею з художнього скла. Краплі фарби різних відтінків синього, здається, застигли всередині цього «льоду». Завдяки штучно створеному відчуття прохолоди ця кухня виглядає як ідеальне місце для відпочинку в спекотний літній день.

Пишність дерев'яних панелей

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Вся пишність цієї кухні виходить із прекрасної багатотонної дерев'яної обшивки великого острівного столу. Чорні матові шафи, вибудовують лінію задньої частини кухні, привносять нотку сучасності, щоб уникнути перевтоми від виду дерев'яних панелей. На фартусі з використанням чорно-білої плитки викладено ромбоподібний узор. Чорний і білий кольори створюють сучасну версію акцентної стіни, що веде глибше, в довге, але вузький простір.

Радіоактивне світіння мармуру

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Освітлення відіграє важливу роль в дизайні сучасної кухні. Саме освітлення здатне перетворити саму звичайну кухню в приголомшливу. Наочною демонстрацією цього є представлений тут інтер'єр. Великі, від підлоги до стелі, шафи з нержавіючої сталі покривають половину задньої стіни кухні.

Частина, що залишилася стіни відведена кремово-сірого мармурового фартуху. Такий же мармур використаний для облицювання бічних стінок великого острівного столу. Однак справжнім сюрпризом цього дизайну є підсвічування передньої частини острівної столу. Сині світлодіоди опромінюють кухню моторошним, але вражаючим світлом. Для повного ефекту такими ж лампами підсвічено і підстава шаф.

градація тонів

Кухня в сучасному стилі - 50 ідей дизайну інтер'єру - 2021-2022

Сіро-коричневі стіни цієї кухні мають якоїсь особливої, темної красою, що здається найбільш виразною на тлі яскраво-білих акрилових шаф. Блискучі чорні стільниці, протиставлювані цих шаф, і сіро-коричневі стіни являють собою приклад хорошої градації тонів. Барна стійка з закругленими кутами є окремою частиною острівної столу, на тлі її округлої форми добре виглядають розташовані поруч сучасні барні стільці.

Ці закруглені кути простежуються в різних елементах інтер'єру, в тому числі в обох частинах острівного столу і в світильнику над ним. Плитка на підлогу з натурального каменю, сильно відрізняється від занадто гладких поверхонь, всюди присутніх тут, додає кухні текстуроване різноманітність.

DvaGusya