Сірий колір в інтер’єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання – 2021-2022

Сірий, безумовно, є одним з найбільш часто використовуваних кольорів в інтер'єрі. Доступний у безлічі півтонів і відтінків, він став найулюбленішим варіантом як для дизайнерів, так і для власників будинків. Одна з причин цього – сучасна тенденція створення стильних і елегантних інтер'єрів з чистими і добре окресленими лініями.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022

Завдяки своєму ледь вловимого відтінку полумінімалізма і здатності створювати нейтральний і злегка невизначений стиль, який набирає все більшої популярності, сірий потрапив в центр уваги. Гарний, різноманітний і при цьому є ідеальною основою для колірних акцентів, сірий колір в інтер'єрі – це сама елегантність, витонченість і деяка недомовленість.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Бездоганна спальня в сірих тонах поєднує в собі стиль і елегантність. Фото надано: Michael Abrams Limited.

Пропонований сірим кольором контраст – від холодних відтінків до більш теплих тонів – дозволяє вам підібрати колірну схему для всього вашого будинку з достатньою кількістю можливих варіацій. Ідеально підходячи для будь-якого куточка будинку, він може чудово поєднуватися з іншими яскравими тонами. Але навіть як самостійний колір, сірий – це багатство і вишуканість.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сучасна вітальня органічно поєднує в собі різні відтінки сірого кольору. Фото надано: Leclair Dйcor.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сіре крісло-черево від Ееро Саарінен. Фото надано: Sheri Olson Architecture PLLC.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Використання сірого в кухні і їдальні створює відчуття цілісності простору. Фото надано: Jeffrey King Interiors.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сірий колір в вітальні служить природним контрастом білим полкам.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Мінімалістичний спальня в блакитно-сірих тонах. Фото надано: Imagine Living.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Витончене додавання різних відтінків сірого в інтер'єр.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Творчий підхід до використання сірого кольору допоможе створити живу обстановку!

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сірий колір в інтер'єрі кабінету додає йому витонченості і вишуканості Фото надано: Wendt Design Group.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Натяк синього на сірій кухні. Фото надано: Natalie Du Bois.

Розслаблюючі спальні в сірому кольорі

Хоча деякі вважають, що спальня повинна відображати індивідуальність її господаря, це жодним чином не означає, що в її оформленні потрібно використовувати зухвало яскраві кольори. Численні дослідження сну і всього, що з ним пов'язано, свідчать, що занадто велика кількість яскравих квітів в спальні може привести до надмірного збудження, що не сприятливому повноцінному нічному відпочинку. Сірий колір не тільки робить інтер'єр сучасним, але і створює в ньому ауру миру і спокою. Холодний сіро-блакитний колір або шикарні відтінки сірого з натяком на срібло пропонують ідеальний баланс між спокоєм і стилем.

Читайте також:  Бежевий колір в інтер'єрі та його поєднання з іншими кольорами + Фото - 2021-2022

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Спальня в білих і сірих тонах з яскравими жовтими акцентами – заспокійлива і стильна одночасно. Фото надано: Michelle Hinckley.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сріблястий і сірий кольори стають все більш популярними в сучасних спальнях. Фото надано: Domiteaux + Baggett Architects.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сірі постільні речі та декоративні елементи трохи розбавляють білосніжний фон інтер'єру.

Розкішні постільні приналежності, подушки і різні аксесуари сірих відтінків, на відміну від яких-небудь екзотичних квітів, знайти набагато простіше. Як тільки цей ідеальний сірий полотно створений, можна змінювати акценти і додавати контрастні кольори в залежності від настрою, пори року і останніх колірних тенденцій моди!

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сірий і фіолетовий кольори створюють в спальні ауру розслабленості і розкоші! Фото надано: Greg Natale.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Постільні приналежності й декор відповідних відтінків можуть підкреслити красу сірого кольору стін в інтер'єрі спальні.Фото надано: Pillar Custom Homes.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Яскраві настільні лампи є прекрасним контрастом, якщо вони розташовані на сірому тлі.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Велика кількість свіжого повітря і сонячного світла надає цій спальні в світло-сірих тонах особливу прітягательность.Фото надано: Catherine Nguyen.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Казкова спальня в сірих тонах створює в будинку атмосферу відокремленості!

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Світло-сірі набряки, як і деякі більш сміливі кольору, можуть підняти настроеніе.Фото надано: Great Neighborhood Homes.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 У пошуках того, з чим поєднується сірий колір в інтер'єрі, зверніть увагу на помаранчевий і рожевий. Вам, напевно, сподобається!

Чудові вітальні з використанням сірих тонів і відтінків

Сірий прекрасно підходить і для сучасної вітальні. У той час як білий колір часто використовується, щоб створити чистий фон, сірий додає інтер'єру комплексність і шик. Оскільки вітальні набагато менш приватності, ніж спальні або ванні кімнати, власники будинку, як правило, тяжіють до використання в них приглушених тонів. Холодні відтінки сірого можна використовувати в приміщеннях з достатньою природною вентиляцією і відмінним освітленням. Більш теплі тони сірого ідеально підходять для компактних віталень, яким необхідно додати відчуття простору і легкості.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сірий інтер'єр виглядають просто приголомшливо завдяки яскраво-жовтим акцентів, що нагадує поцілунок солнца.Фото надано: Atmosphere Interior Design.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Світлий сріблясто-сірий колір поєднує в собі мінімалізм і сліпучий шарм.Фото надано: Niki Papadopoulos.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Розкішний пурпурний в поєднанні з сірим і білим виглядає у вітальні дуже елегантно.

Читайте також:  Дизайн маленької ванної кімнати - рекомендації та ідеї з фото - 2021-2022

Природно нейтральний колір дозволяє нескінченно експериментувати з декором і аксесуарами. Комбінування різних відтінків сірого – теж непогана ідея, оскільки воно пропонує тонкі варіації без різкого відходу від головної теми.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Поєднання природного освітлення зі світло-і темно-сірими оттенкамі.Фото надано: Meredith Heron.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Прохолодний світло-сірий з легким відтінком синяви дозволяє освіжити простір гостіной.Фото надано: Case Design / Remodeling.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Контраст в структурах матеріалів може зробити сірий колір більш цікавим і захвативающім.Фото надано: Green Couch Interior Design.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Різні тони сірого, приправлені багатою зеленню! Фото надано: Garrison Hullinger Interior Design.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Іноді сірі штрихи на білому тлі нагадують театральні декораціі.Фото надано: Usona.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сіре підлогове покриття дозволяє додати в інтер'єр нотку різноманітності.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Теплі деревні тони в поєднанні з глибокодумним сірим.

Вишукані кухні і їдальні в сірому кольорі

Для кухні сірий – не самий звичний колір, найбільш популярним тут все ж залишається білий або майже білий. Але в останні кілька років від цієї традиції все частіше відступають, і на зміну білому на сучасних ергономічних кухнях приходить не менш доречний сірий. Зростаюче число власників будинків, готових використовувати сірий в якості переважаючого відтінку на своїх кухнях, свідчить про зміну поглядів на те, яким має бути кухонний простір. Цей колір ідеально підходить для будинків, які розташовані в більш теплих регіонах, з достатньою кількістю сонячного світла і щодо спекотною погодою.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Острівець сіро-білого смугастого мармуру виявляється в центрі вніманія.Фото надано LUX Design.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Теплі дерев'яні поверхні добре поєднуються з холодним серим.Фото надано Cornerstone Architects.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сіра високоякісна меблі при правильному підході може виглядати дуже привабливо і прітягательно.Фото надано Cucina Bella – Rebecca Gagne CKD.

Оскільки кухня, як правило, може похвалитися функціональним освітленням, що досягається використанням різних джерел, немає побоювання, що темний куток або загальний напівтемрява порушить колірну схему. Поєднання сірого кольору в інтер'єрі кухні з червоним, зеленим або жовтим не залишає місця непоказності і буденності. Сірий в інтер'єрі кухні і їдальні дійсно в тренді часу.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Безліч відтінків сірого контрастують один з другом.Фото надано: Joseph Trojanowski Architect).

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Красива підсвічування і кидається в очі обідня зона служать вдалим доповненням до кухні в сірих тонах.Фото надано New Mood Design.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Ергономічна кухня в сірих тонах зі стильними зеленими елементамі.Фото надано Dijeau Poage Construction.

Читайте також:  Спальня в скандинавському стилі - розслабляючий і шикарний дизайн, 56 фото ідей - 2021-2022

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Жовто-зелені крісла в стилі Вернера Пантона пожвавлюють сіру столовую.Фото надано Cynthia Mason Interiors.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сучасна кухня в сірих тонах з різко виділяється червоним мазком.Фото надано Odenza Homes.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Світло-сірі тони граючи поєднуються з чорною мебелью.Фото надано Venegas and Company.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Зеленувато-сірі шафи пожвавлюють цю компактну кухню з відкритою планіровкой.Фото надано John Lum Architecture.

Освіжаючі ванні кімнати і ергономічні кабінети

Люди часто не вирішуються використовувати сірий колір з побоювання, що він додасть інтер'єру «стерильний», монотонний вид. Але найчастіше цього можна уникнути за допомогою творчого підходу і розумного використання плям кольору. Ванні кімнати в сірих і білих тонах можуть набути вигляду розкішного спа-салону, а поєднання сірого кольору в їх інтер'єрі з каменем, склом або деревом зробить ці приміщення по-справжньому унікальними і вишуканими. Кабінети, коридори, домашні кінотеатри в сірих тонах виглядають не менш карколомно.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Завдяки нейтральному сірому фону акуратно складені рушники виступають в якості колірного акцента.Фото надано Chris Snook.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Стильна сучасна ванна кімната, виконана з використанням сірих, білих і чорних кольорів. Просто чудово!

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Домашній кабінет в білих і сірих тонах.Фото надано LuAnn Development.

Сила сірого кольору полягає в його нейтральності. Це дає творчим людям можливість експериментувати з захоплююче яскравими квітами, такими як помаранчевий або фуксія. Для тих, хто не володіє авантюрним характером, цей колір пропонує вже готове колірне рішення інтер'єру, адже сірий виглядає набагато більш модним, ніж прості відтінки білого. Як і еротичний роман Еріки Джеймс «П'ятдесят відтінків сірого», ця фарба розлітається з полиць магазинів з шаленою швидкістю. Настав час, щоб скористатися цим витонченим пишністю з відтінком натхнення і розкоші!

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Темні сірі відтінки можуть дати блискучі результати.Фото надано Elad Gonen & Zeev Beech.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Невимушена атмосфера цієї ванної кімнати створюється світло-сірим кольором її стен.Фото надано Clawson Architects.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Сіра стільниця надає цій ванній кімнаті особливу прівлекательность.Фото надано Austin Interior Renovations & Statewide Remodeling.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Теплі відтінки сірого поряд з білим і червоним ідеальні для кабінета.Фото надано AB HOME Interiors.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Простора ванна кімната в сірих і білих тонах обіцяє спа-розкіш прямо у вас дома.Фото надано Pear Interiors.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Різні відтінки сірого в поєднанні з білим і чорним надають мінімалістичною ванній кімнаті особливу пишність.

Сірий колір в інтер'єрі: з чим поєднується і 50 фото прикладів використання - 2021-2022 Завдяки комбінації білого і сірого створюється відчуття розкоші і багатства.

Джерело перекладу: www.decoist.com

DvaGusya