3 способи повісити картину на стіну без свердління — огляд доступних методів

Якщо ви вирішили прикрасити своє житло, а у вас під рукою не виявилося дрилі, то вам просто необхідно знати про 3 способи повісити картину на стіну без свердління. Ці методи не порушать цілісності штукатурки, але при цьому дозволять оновити стиль приміщення без пошкоджень.

Двосторонній скотч

Самий простий і швидкий спосіб вирішити проблему зі зміною інтер’єру є двосторонній скотч. З його допомогою можна повісити картину або фото на будь-яку поверхню за винятком фактурних стін. Існує два способи:

  1. Приклейте кілька смужок скотчу на стіну в тому місці, де ви будете вішати зображення. Після цього зніміть захисну плівку і прикладіть до скотчу картину.
  2. Можна зробити все навпаки. Спочатку прикріпіть липку стрічку до рами, потім зніміть захисну плівку з зовнішньої сторони і приклейте до поверхні.

Якщо фото або рама із зображенням важка, то звичайний двосторонній скотч може не витримати. В цьому випадку не поскупіться на кілька зайвих смуг липкої стрічки або придбайте спінений скотч або на тканинній основі. Краще скористатися другим варіантом: чим менше скотчу, тим легше розлучитися з прикрасою стіни.

В майбутньому, якщо ви захочете зняти картину, липка стрічка може пошкодити фарбу або шпалери. Отлеплять раму слід за отклеенный куточок під кутом в 90 градусів відносно стіни. Але і у тканинного скотча є мінус: він несумісний з фактурними шпалерами, тобто підходить тільки для гладкої поверхні.

3 способи повісити картину на стіну без свердління — огляд доступних методів

Скріпка або гачок

Якщо ваші стіни обклеєні шпалерами, то для кріплення без свердління можна використовувати скріпку або невеликий гачок. Останній можна зробити самостійно з жорсткою тонкого дроту. Вам також буде потрібно канцелярський ніж, простий олівець і хороший клей. Процес кріплення картини наступний:

  1. Зробіть на стіні розмітку у вигляді горизонтальної лінії за допомогою простого олівця. По її центру накресліть ще одну перпендикулярно, але менше.
  2. Розріжте шпалери канцелярським ножем по лініях і акуратно розсуньте шпалери в місці їх перетину, щоб отримати отвір.
  3. Розігніть скріпку так, щоб вийшов гачок.
  4. Між шпалерами і стіною залийте клей, закріпіть гачок. Приклейте шпалери назад.
  5. Через добу, коли гачок добре приклеїться, можна вішати раму з зображенням або фото.
Читайте також:  Чим мити акрилову ванну в домашніх умовах — популярні методи

3 способи повісити картину на стіну без свердління — огляд доступних методів

Рідкі цвяхи або полімерний клей

Якщо ви збираєтеся змінити інтер’єр на довгий час, а під рукою немає дрилі або свердла, можна скористатися рідкими цвяхами або полімерним клеєм. Цей метод дозволяє витримувати зображення навіть у важкій рамі або повісити модульну картину без свердління стіни. Процес кріплення без свердління протікає так:

  1. Обезжирьте стіну. При необхідності видаліть всю грязь.
  2. По периметру рами з виворітного боку нанесіть краплі рідких цвяхів на відстані 5 см один від одного.
  3. Притуліть картину до стіни, сильно притиснувши.

Цей спосіб кріплення без свердління має істотний недолік. Якщо в майбутньому ви вирішите переважити прикраса, то вам доведеться перефарбовувати стіни або клеїти нові шпалери. Тому перш ніж зважиться на такий крок, переконайтеся, що вибрали правильне місце для картини.

3 способи повісити картину на стіну без свердління — огляд доступних методів

Відео

DvaGusya