Альтанка: де замовити та яку обрати

Альтанка додає затишку будь-якій прибудинковій території, робить її місцем дружніх застіль та сімейних посиденьок. Тому створити на своєму подвір’ї альтанку – дуже гарна і виправдана ідея. Якщо ви не вмієте власноруч проєктувати і тим паче будувати, краще довірити цю справу професіоналам і звернутися до компанії, яка не лише розробляє проекти бесідок, а й будує їх якісно та швидко.

Детальніше про те, до якого виробника звернутися і що врахувати під час складання проєкту, розповімо далі.

проекти бесідок

Що врахувати, вибираючи проєкт альтанки

Якщо у вас добре розвинений смак і креатив, ви можете самі запропонувати виконавцю ідею, як ви бачите майбутню альтанку. Але не ображайтеся, якщо вам скажуть, що ваш варіант непрактичний або його важко реалізувати суто з практичного погляду, враховуючи закони фізики. Адже професіоналам краще знайомі всі нюанси та підводні камені.

 Хоча у House Group працюють професіонали, які готові втілити навіть найсміливіші ваші ідеї, краще все ж довіритися їм і попросити скласти проєкт максимально наближений до ваших побажань, але з урахуванням усіх вимог і критеріїв. Іще простіший спосіб – вибрати уже готовий проєкт із тих, які вам покажуть. Але врахуйте, що від площі майбутньої бесідки та складності її дизайну залежатиме і ціна, і термін виконання замовлення. Хоч загалом усі альтанки зводять дуже швидко.

Якою може бути бесідка

Сьогодні існує велике різноманіття варіантів виконання альтанок, але ви маєте вибирати той, який підходить під екстер’єра і прибудинкову територію вашого будинку, а також за її майбутнім призначенням, а саме:

  • простора літня альтанка зі столом для відпочинку або трапези, із пічкою або зоною барбекю;
  • літня кухня із санвузлом;
  • альтанка-сцена або критий дитячий майданчик;
  • закрита альтанка, якою можна користуватися як невеликим будиночком у зимовий період.

Матеріал, із якого виготовляють альтанки, майже завжди – натуральна деревина. Також в оформленні можуть використовувати каміння, цеглу або ковані деталі. Такі альтанки міцні та стійкі, адже деревину для них спеціально обробляють, щоб вона добре переносила різні перепади температури, зокрема й найлютіші зими. Тому можете не хвилюватися, що зведена влітку бесідка не доживе до наступної весни.

Як дізнатися вартість

Для того, щоб розрахувати, скільки коштуватиме спорудження альтанки, потрібно зайти на сайт компанії House Group та заповнити заявку на безплатний розрахунок вартості. З вами зв’яжеться менеджер компанії, уточнить усі деталі і повідомить приблизну ціну. Після цього ви можете погодитися і замовити послуги з будівництва або ж піти шукати нижчих цін, а потім знову повернутися сюди. Адже тут оптимальна вартість за високу якість.

DvaGusya