Азотна кислота з доставленням в Україні

Нітратна або азотна кислота — це сировина, яку часто використовують у хімічній промисловості, індустрії виготовлення добрив для сільського господарства. Також речовина необхідна в металургії, фармацевтичній промисловості, ювелірній справі. Якщо вам потрібно купити кислоту азотну за найкращою ціною, зробити це легко на https://www.systopt.com.ua/item-azotna-kyslota. Вам запропонують сертифіковану продукцію від перевірених виробників, з оперативним доставленням.

Постачальником є компанія Система Оптимум, що понад двадцять років успішно веде діяльність в цьому напрямку. Продукція імпортується від провідних корпорацій з Європи, Азійських країн, Америки. Широкий асортимент хімічних речовин та реактивів дозволяє кожному зробити оптимальний вибір, придбати кислоти, добрива, вітаміни, харчові та кормові добавки у потрібному обсязі. Для постійних гуртових покупців пропонують суттєві знижки, вигідні програми лояльності.

Азотна кислота з доставленням в Україні

Особливості та застосування азотної кислоти

Речовина належить до категорії сильних кислот, є безбарвною, несе небезпеку для органічних сполук. При тривалому зберіганні починає жовтіти. У природі в вільному вигляді не існує. Концентрація розчину може складати 68%, 86%, 95% та вище. Починаючи від 86% азотна кислота стає димною. Для комерційного застосування речовину виготовляють шляхом каталітичного окислення. Придбати нітратну кислоту можна для:

  • виробництва добрив, які використовують в аграрній сфері;
  • потреб кольорової металургії;
  • виготовлення пластмас, синтетичних волокон, органічних барвників;
  • виробництва фармацевтичних препаратів;
  • процесів органічного синтезу в хімічній промисловості;
  • виявлення золота в сплавах, що корисно в ювелірній індустрії;
  • забезпечення потреб військового виробництва.

Також розчини різної концентрації застосовують для очищення промислових вузлів, обладнання, трубопроводів, резервуарів, котлів від накипу, забруднень.

Слід пам’ятати про техніку безпеки під час роботи та застосування азотної кислоти. Сировина є небезпечною для людини та навколишнього середовища. Навіть пари можуть нашкодити здоров’ю.

Замовити кислоту нітратну

Щоб придбати нітратну кислоту, вам достатньо скористатись пропозиціями від компанії Система Оптимум. Оформити замовлення легко на сайті. Також ви можете зв’язатись з менеджерами, отримати консультацію, уточнити вартість гуртової партії та можливість скористатись знижками.

Оплатити продукцію пропонується зручним способом — готівкою або безготівковим переказом на банківські реквізити. У Львові можливий самовивіз. В інші міста України організовують доставлення з повним дотриманням всіх правил безпеки транспортування.

DvaGusya