Цікаві факти про походження та виготовлення маскувальних сіток

Камуфляжна сітка – це частина військового спорядження, яку армія використовувала для приховування та утриманого просування на полі бою. Ці військові матеріали міцні та стійкі, тому вони ефективні під час війни. Часто, продавці рекомендують щільний оксфорд, так як матеріал має чудові властивості, гарно і надовго зберігає зовнішній вигляд та легко очищається навіть в екстремальних умовах.

Цікаві факти про походження та виготовлення маскувальних сіток

Як взагалі виникла маскувальна сітка?

Вперше камуфляжна сітка з’явилася під час Першої світової війни, коли армія використовувала її для непомітного просування в полі. У той час вона був виготовлена з ручного розпису бавовняного полотна. Пізніше, з 1950-х років, були вдосконалені процеси виробництва військового аксесуару. Тоді було видано кілька міжнародних патентів для тканин для маскувальних сіток. Сьогодні маскувальні сітки та брезенти зазвичай виготовляються на заводах із синтетичних тканин, щоб вони були легкими, міцними та простими в догляді. Маскувальна сітка зазвичай має два різних кольори зверху та знизу. Два кольори повинні ідеально поєднуватися, щоб краще маскуватися в лісі або в пустелі.

Важливо, щоб сітка була міцною та стійкою, щоб бути високо надійної та щоб її можна було використовувати без хвилювань. Щоб зробити суцільну маскувальну сітку, потрібно було використовувати тканини від 5 до 10 см, як у рибальських сіток. Кілька штук зазвичай скручуються разом, щоб зробити виріб міцнішим.

У випадку, якщо маскувальна сітка буде використовуватися в декоративних цілях будинку, її міцність більше не є важливим елементом. Щоб зробити її для декоративних цілей, ми зазвичай змішуємо кілька маскувальних сіток одночасно, щоб створити модний різнокольоровий аксесуар з неперевершеним зовнішнім виглядом. Варто зазначити, що такий атрибут можна використовувати як штору або прикрасити садову стіну.

Читайте також:  Фрезія – посадка й догляд у відкритому грунті, підготовка цибулин і насіння, боротьба з хворобами та шкідниками

Як самостійно виготовити сітку?

Вибір кольору камуфляжної сітки залежить від ваших потреб і середовища, де ви збираєтеся її використовувати. Для сітки, яка буде використовуватися в лісі, виберіть, наприклад, першочергово тканини кольору хакі та зеленого відтінку. Якщо ви використовуєте свою камуфляжну сітку як декоративний об’єкт, ви можете вибрати більш барвисті матеріали.

Після того, як камуфляжна сітка виготовлена, її легко розрізати ножицями, щоб зробити стіни або покриття для тенту. Також цю процедуру треба проводити, коли використовуєте її як штори або коли розмір занадто великий для зони, де ви збираєтеся її використовувати.

Після того, як конструкція маскувальної сітки завершена, її необхідно встановити. Для цього, зазвичай, встановлюють на опори типу «Пергола» або металеві або дерев’яні конструкції. Щоб сітка витримала вітер, необхідно використовувати хомути типу Colson або Rislan. Ці затискачі завжди продаються окремо.

DvaGusya