Delicia від мурах: як використовувати засіб

Дрібні комахи, які оселилися в будинку або на присадибній ділянці, створюють більше шкоди, ніж користі. Вони псують їжу, розносять сміття та інфекції. Для боротьби з мурахами є відмінний засіб – порошок Delicia. Інсектицид допомагає швидко розправитися з шкідниками не тільки в будинку, але і на дачі.

Загальні відомості про засіб

Порошок Delicia від мурах – інсектицид контактної дії, випуском якого займається німецька компанія Frunol Delicia. Основним діючим компонентом засобу виступає хлорпирофос. Його співвідношення до загальної ваги упаковки – 100 до 1. Порошкоподібний препарат проникає в організм шкідника через ротову порожнину або органи дихання, блокуючи синтез білка, відповідального за передачу нервових імпульсів. Через 15-30 хвилин порошок призводить до паралізації комах і їх загибелі.

Виробник заявляє, що порошок від мурах знищить колонію через 2 тижні після початку використання, але покупці відзначають, що у випадку з домашніми комахами, засіб справляється протягом дня. Вартість упаковки інсектициду від мурах Delicia залежить від об’єму упаковки та ціноутворення в магазині.

Способи застосування

На упаковці з порошком є докладна інструкція, згідно якої Деліція від мурашок може використовуватися в трьох варіаціях:

  • Сухому вигляді. Делицией без будь-яких добавок і домішок слід обробити місця проживання мурах: стежинки, отвори, тріщини. При виявленні комах на присадибній ділянці, садівники рекомендують розсипати Delicia між грядками. Приблизний витрата сухого порошку на 1 квадратний метр складе 10 грам.
  • У вигляді розчину. Для приготування розчину візьміть 6 літрів води. Розмішайте в ній 125 грам порошку Delicia. Готовим розчином залийте гніздо, обприскати щілини, місця пересування комах. Обробку рекомендується проводити рано вранці або пізно ввечері, коли більша частина мурах зібрана в одному місці.
  • Для приготування принади. Якщо комахи в якості місця для проживання облюбували ваш будинок, приготуйте для них солодку отруту. Візьміть цукор, мед або варення. Змішайте їх з Delicia так, щоб на виході була маса, схожа на тісто. Надівши на руки рукавички, скачайте з отриманої маси невеликі кульки. Розкладіть приманки по будинку в місцях, де частіше бачили комах.
Читайте також:  Піньята своїми руками — як зробити з коробки або пап’є-маше, як розбивати і що класти всередину

Delicia від мурах: як використовувати засіб

Запобіжні заходи

Клінічні випробування кошти Delicia показали, що порошок є відносно безпечним для людини і при короткочасному контакті з шкірою не приносить шкоди. Не варто забувати, що хлорпірифос все ж є токсичною речовиною, тому при роботі з ним потрібно дотримуватися певних запобіжних заходів:

  • Нанести розчин від мурах тільки в рукавичках, надівши на ніс і рот респіратор або захисну маску.
  • Уникайте тривалого контакту з порошком. При довгому перебуванні на шкірі він може викликати роздратування, алергію, свербіж, кропив’янка, загальне погіршення самопочуття.
  • Не можна допускати контакту з отрутою Delicia вагітних жінок, домашніх тварин. Зберігайте засіб далеко від дитини.
  • При обробці присадибної ділянки уважно стежте за тим, щоб рідина або суха суміш з отрутою не потрапляла на листя рослин і ягоди.
  • Не використовуйте порошок Delicia для обробки водойм, не розпилюйте засіб поблизу води.
  • По закінченні процедури обов’язково вимийте руки з милом.
  • При дезінфекції будинку або ділянки утримайтеся від куріння, прийому їжі або води.

Delicia від мурах: як використовувати засіб

Відео

Відгуки

Ольга, 45 років

До використання інсектициду Delicia перепробувала багато різних засобів від мурах, але вони зникали лише на час, а потім поверталися знову. Після того як по всьому будинку розсипала цю отруту, комахи повністю зникли на наступний день. Пройшло вже більше 2-х місяців, нових мурах не зустрічала.

Наталя, 34 роки

Нещодавно ми купили дачу. Ділянка був дуже занедбаний – скрізь бур’яни, повзають натовпу мурах. Для боротьби з ними купила інсектицидний порошок Delicia. Він діє повільно, але впевнено. Всього за тиждень вдалося повністю очистити ділянку від шкідників.

DvaGusya