Друк на латексних кульках

Кульки, на яких друкують різноманітні написи та малюнки, є універсальним засобом оформити свято, прикрасити будь-яку подію. Також за допомогою шарів з логотипами, лозунгами, акційними пропозиціями проводять успішні рекламні кампанії. Якщо вас цікавить така продукція, придбати шари з латексу, на яких будуть нанесені якісні зображення, можна в компанії Аероманія. Ціни на друк на кульках у Львові доступні, а для гуртових покупців пропонують вигідні знижки.

Замовити кульки з логотипом можна на різні події — рекламні акції, корпоративні свята, виставки, масові заходи, фестивалі, спортивні змагання, відкриття нового магазину, салону, медичного центру, фітнес-клубу та не тільки. Завдяки таким елементам підвищується ефективність маркетингових програм, лояльність до брендів, впізнаваність. При цьому брендовані шари є досить бюджетним способом просування нового або вже наявного товару на ринку та не потребують складних заходів для розповсюдження.

Друк на латексних кульках

Особливості друку на повітряних кульках

Сучасні технології дозволяють спростити та пришвидшити виконання друку на латексних кульках. Для нанесення зображень в компанії Аероманія є спеціальне обладнання та високоякісні витратні матеріали. Шовкотрафаретний метод надає можливість наносити написи, малюнки, логотипи чітко, з естетичним ефектом, без ризиків розтріскання зображення на поверхні кулі. Основні етапи друку наступні:

  • створення макету у спеціальному форматі;
  • визначення розмірів, кольорів шарів;
  • надування кульок;
  • безпосереднє нанесення зображення;
  • висушування шарів теплим повітрям.

Також слід пам’ятати про необхідність додаткових витрат на тримачі, що можуть бути цілісними або розбірними. Цілісні аксесуари є міцнішими, розбірні — дешевшими.

Що можна надрукувати на латексних шарах

Зображення можуть бути будь-якими — у вигляді написів, цифр, візерунків, логотипів. Також ви обираєте кольори — моноколірні малюнки чи багатоколірні. Ще слід визначити на яку частину кульок необхідно наносити зображення — на одну зі сторін, на 2 сторони, на верхню частину. При цьому шари можуть бути:

  • непрозорі матові (пастель);
  • прозорі, кольорові, безколірні (кристал);
  • кольорові, з м’яким перламутровим блиском (металік).
  • кольорові, з яскравим дзеркальним блиском (хром).
Читайте також:  Як навчитися малювати ватою. Малюнок, як вид творчості

Золоті, срібні кольори є дорожчими, ніж звичайні. Також нанесення зображення на шари хром чи металік коштує дорожче, ніж друк на кульках пастель.

Замовити кульки з друком у Львові

Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з представниками компанії Аероманія у зручний спосіб. Якщо попередньо вам необхідна консультація стосовно матеріалу шарів, технології друку, вам нададуть всю інформацію. Також ви дізнаєтесь, яка буде ціна за латексні кульки з зображеннями. Якщо у вас ще немає макета, що потрібен для друку, фахівці Аероманії допоможуть з його розробкою у потрібному форматі. Доставка шарів у Львові можлива за вказаною вами адресою.

DvaGusya