Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

Фен з іонізацією являє собою вдосконалений варіант приладу, який дівчата часто використовують для сушіння волосся. Це пристосування дає можливість швидко укласти зачіску, моментально привести волосся в порядок, не завдаючи шкірного покриву мікроушкоджень і шкоди. Розглянемо характеристики та особливості пристрою, а також відгуки споживачів про подібній техніці.

Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

Короткий опис і принцип роботи

В характеристиках більшості фенів з іонізатором можна побачити, що вони припускають обробку волосся з мінімальним негативним впливом і хорошим кінцевим результатом. Основна користь походить від присутності негативно заряджених іонів, які впливають на дільницю під час роботи.

Така конструкція оптимально підходить для людей з жирними, ламкими і слабкими волоссям. Працює прилад за принципом впливу електронів на волосяні фолікули. Раніше зачіска пересушивалась, плуталася, ставала безформною.

Принцип роботи пристосування полягає в активації негативних іонів, які впливають на волосяний покрив. Це дало грунт для роздумів виробникам над створенням більш безпечного і не менш ефективного апарату. Фен з іонізацією дозволяє вирішити усі зазначені проблеми, а також впливає за допомогою негативних іонів на лусочки шкірного покриву. Волосся стають слухняними, гладкими і блискучими. Цей ефект створює вбудований генератор, нейтрализуемый частиною іонів, які утворюються під час дії гарячого повітря.

Іонізація в фені: що це?

Розглянуті прилади коштують дорожче звичайних аналогів. Не всі споживачі вирішуються переплачувати, особливо не розуміючи всіх переваг іонізації. Деякі джерела рекомендують просто знизити температуру робочого потоку або використовувати фен-щітку.

За фактом дію негативних частинок нівелює шкідливий ефект від гарячого і сухого повітря. Метод не дозволяє вилікувати або відновити волосяні цибулини, однак запобігає їх подальше пошкодження, забезпечуючи рівну укладання, блиск і комфортне розчісування волосся. Дівчата стверджують, що різниця помітна відразу.

Читайте також:  Що таке скрапбукінг — види технік та ідеї для оформлення альбомів, блокнотів, виробів

Фен з іонізацією може продаватися з відключається режимом (це має зазначатися в інструкції, що додається до приладу інструкції). При виборі виробу слід звертати увагу на такі моменти:

 • Показник потужності.
 • Наявність запобіжника від перегріву.
 • Кількість робочих режимів.
 • Можливість використання іонізації.
 • Матеріал виготовлення нагрівального елемента (кераміка або метал).
 • Температурний діапазон.

Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

Критерії вибору

Підсумкові характеристики приладу допомагають вибрати фен для волосся з іонізацією, який максимально підходить для конкретного користувача. Розглянемо детальніше основні параметри, що визначають якість і продуктивність вироби:

 • Потужність. Визначається у ватах. Цей параметр вибирається, виходячи з густоти волосся і частоти використання, варіюється в межах 1500-3000 Вт. Показник більше двох тисяч притаманний професійним модифікаціям. Він же багато в чому впливає на вартість агрегату.
 • Швидкісний регулятор. Якщо застосування фена-щітки з іонізацією передбачено для кількох членів сім’ї, розумно придбати варіант з коригуванням швидкості та потужності, в залежності від густоти волосся кожного користувача.
 • Режим температури. Чим ширше термічний діапазон, тим краще для споживача, оскільки можна регулювати швидкість і нагрівання подається потоку.
 • Додатковий функціонал (підсвічування, упаковка, вішалка для зберігання, насадки).
 • Кращі фени з іонізацією

  Далі розглянемо найбільш популярних виробників зазначених пристосувань. Огляд почнемо з марки «Ровента».

  Апарат Rowenta CV7730D0 являє собою високоякісний виріб, яке зараховується до середньої цінової категорії. Агрегат оснащений регулюванням рівня повітряного потоку, температурним корректировщиком, турбінним наддуванням, подачею холодного повітря. Іонізація включається по мірі необхідності механічним шляхом. У комплекті поставляється кілька насадок, які дозволяють максимально якісно і швидко обробити волосся різної довжини і густоти. Показник потужності – 2300 Вт. Відгуки користувачів – переважно позитивні.

  Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

  Babyliss Pro Le Light Volume 6610DE

  Цей виробник орієнтований на випуск професійних фенів з іонізацією. Виріб середнього цінового сегмента збирається на італійських комбінатах, що свідчить про його високу якість і надійність. Завод дає гарантію три роки. Потужність приладу – 2,1 кВт. Крім іонізації, є набір змінних фільтрів і функція подачі холодного повітря.

  Читайте також:  Хрестоцвіті блішки на капусті – як боротися зі шкідником агротехнічними способами

  «Філіпс» (Philips HP4935)

  Зазначений агрегат доступний практично будь-якій домогосподарці, має шість режимів роботи, функціональна потужність становить дві тисячі ватт. В конструкції передбачена подача холодного повітря і регулятор інтенсивності потоку. До недоліків користувачі відносять слабкий вентилятор, який збільшує час сушіння. Враховуючи вартість близько 20 доларів (1150 руб.), на такий мінус можна закрити очі.

  Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

  Remington D5020 Pro Ionic

  Розглянута модель «Ремінгтон» відноситься до напівпрофесійним версіями. Передбачена функція іонізації, турбінний і холодний наддув, кілька робочих швидкостей і режимів температури. Показник потужності приладу складає 2,1 кВт. В наборі йде кілька насадок, включаючи дифузор і концентратор. Заводська гарантія – два роки.

  Parlux і Valera

  Ці два виробника випускають аматорські і професійні фени з іонізацією для волосся, які належать до середньої цінової категорії. Parlux 3500 Supercompact Ceramic lonic – це надійний, якісний агрегат, оснащений турбінним обдувом і можливістю подачі холодного повітря. Маса фена складає всього 0,47 кг Споживачі відзначають низький рівень шуму при роботі, а також пристойну потужність у дві тисячі ватт. В комплекті передбачені дві спеціальні насадки і технологічна опція Ceramic & lonic.

  Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

  Пристосування для сушіння волосся Valera Swiss Nano 6200 Light Superlonic відноситься до приладів з функцією іонізації потужністю 1,8 кВт. Цього показника цілком достатньо для обробки та швидкого укладання довгих густих волосся. У конструкції передбачено кілька швидкісних і температурних діапазонів. Є знімний фільтр, маса пристрою – 450 грам.

  Що говорять користувачі?

  Як стверджують покупці, різниця між звичайними моделями і версіями з іонізацією істотна. Особливо це стосується виробів, пропонованих відомими марками, короткі характеристики яких розглянуті вище. Деякі споживачі не відзначають різниці між модифікаціями, крім збільшення вартості.

  Читайте також:  Інтерактивні іграшки для кішок

  Відгуки про фені з іонізацією від бренду «Ремінгтон» свідчать, що він дозволяє усунути статичну напругу на волоссі, надаючи їм слухняність, блиск і шовковистість. До плюсів власники відносять пристойну потужність (2100 Вт), наявність петлі для підвішування, знімну задню ґрати, підвищений вміст негативних частинок в подаваному повітряному потоці. Крім того, споживачі вказують на наявність покриття з кераміки і турмаліну, світлодіодне підсвічування, кілька температурних і швидкісних режимів.

  Середня ціна розглянутих приладів складає від двох до п’яти тисяч рублів. Придбати їх можна в роздрібній торговельній мережі або через інтерактивні магазини. Щоб не отримати неякісний продукт або підробку, вимагайте від продавців гарантійний талон та відповідні сертифікати якості. До речі, більшість виробників надає заводську гарантію на свої моделі строком від 12 до 36 місяців. Підсумкова ціна агрегату залежить від бренду, потужності і наявності додаткового функціоналу.

  Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

  На завершення

  Вище було детально розглянуто, що це – іонізація у фені. На ринку широко представлені аматорські, професійні та проміжні варіації. Регулярне використання такого «помічника» дає можливість надати волоссю блиск і красивий вигляд. За допомогою іонів зачіска розгладжується, купуючи здорову і насичену конфігурацію.

  Подібний пристрій підійде в наступних випадках:

  • Спостерігається електризація і сухість волосся.
  • Якщо січуться кінчики яких спостерігається порушення структури із-за частого фарбування.
  • Є надмірне насичення волосся жиром і забрудненнями.

   Фен з іонізацією: що це, опис функції і особливості

  Самі по собі іони не здатні вилікувати і відновити сильно деформовані корені. Тим не менш, вони істотно знижують вплив гарячого повітря і зменшують шкоду, що наноситься зачісці під час часто проводиться укладання або сушіння. Вони допомагають швидше перетворити вологу в мікроскопічні крапельки, які швидше усмоктуються і висихають, зберігаючи природні рівень РН (зволоженість і кислотно-лужний баланс).

  DvaGusya