Фільтри для кондиціонерів – чим вони відрізняються?

Дуже важливо створити такий мікроклімат, який сприятиме нашому комфортному перебуванню у приміщенні. На це впливає як температура повітря, так і його чистота й рівень зволоженості. Забруднене повітря здатне спричинити респіраторні захворювання. Та можна захиститися від цього, зберігаючи повітря чистим. Для цього достатньо купити очищувачі повітря https://vashklimat.com.ua/product-category/air-purifiers/ чи поставити спеціальні фільтри для кондиціонерів.

Фільтри для кондиціонерів

Які найпоширеніші фільтри для кондиціонерів?

Серед них:

  • Пиловий фільтр

В ідеалі, щоб домашній кондиціонер мав пиловий фільтр, який покриває весь охолоджувач внутрішнього блоку. Ці фільтри здебільшого можна мити чи легко чистити пилососом. Пиловий фільтр здатен очищувати повітря від домішок й особливо пилу. Помити такий тип фільтра можна самостійно в домашніх умовах, та краще довірити це професійній компанії. На сайті Ваш клімат можна підібрати кондиціонер із пиловим фільтром, наприклад, Daikin FTXB50C/RXB50C. Також в асортименті представлені й інші моделі з різними фільтрами.

  • HEPA

Hepa (високоефективний повітряний фільтр) – він здатен вловлювати близько 99% частинок розміром 300 нанометрів. Фільтр HEPA вважається найсучаснішим для фільтрації повітря. Через це його часто використовують вдома, наприклад, у кондиціонерах повітря. Це особливо важливо, якщо охолодження/обігрів має бути дійсно ефективним з точки зору чистоти, особливо для алергіків. Зазвичай він включений як останній (вихідний) фільтр. Його бажано змінювати раз на рік.

  • Іонізатор

Очищення повітря відбувається таким чином: частинки пилового аерозолю через іонізацію повітря отримують електричний заряд і притягуються до протилежно заряджених збірних пластин. Так званих колекторів, які розташовані всередині пристрою.

Оскільки прилад є іонізатором, він також очищає повітря в просторі навколо пристрою. Тоді вже частинки пилу набувають електричного заряду шляхом штучної іонізації. Тоді вони або злипаються разом і осідають швидше через свою більшу масу. Або ж літаючі частинки аерозолю з однаковим зарядом відштовхуються одна від одної та лишаються на найближчих твердих поверхнях, де і втрачають заряд.

Іонізатор може виробляти до 35 000 негативно заряджених іонів на см3 повітря. Це значення відповідає якості повітря в природі.

  • Плазмовий фільтр

Він використовує зовсім інший принцип очищення повітря, видаляючи домішки. Суть цього методу полягає в тому, що повітря пропускають через електричне поле високої напруги, яке односпрямовано поляризує його разом із частинками бруду. Потім це поляризоване повітря проходить через друге електричне поле протилежної полярності, яке притягує до себе раніше заряджені частинки бруду.

Цей метод дозволяє видаляти з повітря найдрібніші домішки, навіть бактерії та віруси. Плазмофільтр надзвичайно ефективний. Завдяки справжньому стерилізуючому ефекту він широко використовується в операційних і машинах швидкої допомоги.

Якщо ви зацікавлені купити кондиціонер із фільтром або іншими елементами, зверніться до фахівців компанії «Ваш клімат». Ми проконсультуємо щодо вибору і разом знайдемо оптимальне рішення для вас.

DvaGusya