Як красиво зашити дірку на джинсах своїми руками — кращі способи

Джинси можна назвати однією з найбільш універсальних деталей гардеробу, вони зручні, практичні і носять їх всі вікові категорії. З часом улюблені брюки зношуються, а їх власники стикаються з проблемою потертостей і дірок. Важливе питання: як красиво зашити дірку на джинсах?

Ремонт протертих джинсів між ніг

Джинси – повсякденний одяг. Вони активно експлуатуються і поступово зношуються. Що робити, якщо з’явилася дірка на джинсах між ніг? У такому випадку їх можна полагодити самостійно, вручну.

Вам знадобляться: суперміцні джинсові нитки, ножиці, голка, наперсток, латки, клей для тканини або стрічка-самоклейка, праска, джинсова тканина для вставки, крейда, лінійка.

Можна застосувати наступні методи:

  • Заштопати. Спочатку пошкоджене полотно закріплюється горизонтальними стібками, потім вертикальними, з проведенням голки між ниток.
  • Поставити латку. Спосіб підійде, якщо площа зносу невелика. Техніка: на область потертості прикладіть стрічку-самоклейку, зверху накладіть латку (можна приклеїти тканинним клеєм). Відпрасуйте. Для кращого ефекту пришийте латку по периметру.
  • Зробити вставку. Спосіб застосовується при великих пошкодженнях. Пропрасуйте штани, зробіть розмітку. Далі акуратно розпоріть задній і бічній шви, видаліть пошкоджену матерію. Підготуйте викрійку, по ній виріжте вставки і пришийте по лінії припуску. Застрочіть шви.

Як зашити на коліні

Найпростішими ручними методами ремонту штанів у разі пошкодження на коліні є:

  • Штопання джинсів. Приготуйте спеціальні нитки, ножиці, голку, наперсток. Акуратно зашийте розріз дрібними, щільними стібками в горизонтальному і вертикальному напрямку.
  • Декор дірки. Знадобляться: аплікації, голка, праска, наперсток, клей, термострічка, нитки, ножиці. Технологія: до пошкодженої тканини з лицьового боку прикладається аплікація і пропрасовується праскою. Якщо аплікація без клейової основи – використовуйте термострічку або спеціальний клей. Для надійності пришийте аплікацію по периметру.
Читайте також:  Рейд від клопів — заходи безпеки при використанні, відгуки

Як красиво зашити дірку на джинсах своїми руками — кращі способи

На попі

Бувають випадки псування штанів ззаду, в області сідниць. У такій ситуації врятувати улюблені джинси вам допоможуть накладні кишені. Необхідні будуть джинсові кишені, нитки, ножиці. Пошкоджена область прикривається кишенею, яку слід акуратно пришити.

Як красиво зашити дірку на джинсах своїми руками — кращі способи

Як заштопати на машинці

Якщо у вас є швейна машинка, ремонт одягу буде проходити легше і швидше. Вам знадобляться: сама машинка, спеціальні джинсові нитки, ножиці, клей тканина (термострічка), латки. Метод ремонту буде залежати від локалізації пошкоджень:

  • Як заштопати джинси між ніг на машинці. Під область зносу симетрично підкладаються шматочки тканини, схожої з матерією ремонтованих штанів. Пришиваються. Потім місце з розривом слід прострочити швом для обметуванням петель або іншими декоративними стібками.
  • Ремонт дірок на коліні. Можна пристрочити латки. Спочатку їх варто приклеїти до тканини. Також підійде спосіб «штуковка». Для нього знадобляться клейова основа і нитки в колір ремонтованої моделі. Клапоть приклеюється з виворітного боку, а з лицьового прокладаються кілька рядків «зигзаг».
  • Машинне штопання дірок на задній стороні штанів. З вивороту під місце розриву необхідно підкласти шматок матерії такого ж кольору, приметати, прострочити частими рядками місце зносу (використовувати нитки, відповідні виробу за кольором).

Як красиво зашити дірку на джинсах своїми руками — кращі способи

Відео

DvaGusya