Як швидко висушити футболку після прання в домашніх умовах

Прискорена сушка одягу в домашніх умовах – легке завдання для досвідченої господині. Воно вирішується за кілька етапів: ретельне віджимання та використання природних або штучно створених потоків повітря, тепла від побутових електроприладів.

Як позбавити футболку від зайвої вологи

Правильний віджим одягу допомагає висушити її після прання в два-три рази швидше. Для цього можна використовувати наступні способи:

  • Два-три рази пропустити випрану білизну через програму пральної машини «Віджимання». Для бавовняних речей підійде потужність 1000-1200 оборотів в хвилину, синтетичні або шовкові маєчки віджимають на 600-800 обертах.
  • «Бабусин» метод віджимання. Футболка прокладається махровим рушником і кладеться під прес. Після того як основна волога вбереться, рушник міняють на сухий і так до досягнення потрібного ефекту.

Популярні способи для швидкого сушіння

Швидко сушити речі допоможе використання погодних умов, спеціальних і не призначених для цього побутових приладів. Поширеними способами сушіння після прання є:

  • розвішування одягу (після попереднього струшування) на вітрі або сонці, під прямими сонячними променями;

Як швидко висушити футболку після прання в домашніх умовах

  • використання спеціальних електричних сушарок;
  • пропрасовування вологої білизни;
  • застосування фена або теплового вентилятора (білизна вішається на стілець, який розташовують на невеликій відстані від працюючого приладу. На сам вентилятор вішати нічого не можна з міркувань пожежної безпеки).

Як швидко висушити футболку після прання в домашніх умовах

Незвичайні методи

Якщо немає можливості скористатися описаними способами, можна застосувати не стандартний, екстрений варіант – використовувати для сушіння мікрохвильову піч або духовку. Необхідно дотримуватися обережності. При розміщенні речі в духовій шафі її неможна вішати на дверцята через небезпеку займання, краще просто покласти на деко, а вогонь зробити маленьким. В мікрохвильовій печі сушать тільки невеликі речі, включаючи її максимум на 30 секунд за один раз в режимі «Розігрів».

Читайте також:  Газонна трава, яка знищує бур’яни — вибір і підготовка насіння, сівба та догляд

Як швидко висушити футболку після прання в домашніх умовах

Відео

DvaGusya