Магнітний очищувач для вікон — як вибрати пристрій за брендом і відгуками

Миття вікон завжди пов’язане з певним ризиком, особливо якщо ви живете у висотному будинку і не всі віконні стулки відкриваються. Вимити скло зсередини квартири дуже просто, а от для того, щоб зробити це зовні, доводиться висовуватися з вікна, що небезпечно. Особливим випадком є заґратовані скла. Рішенням проблеми стане магнітна щітка для миття вікон.

Принцип роботи магнітних очисників для вікон

Пристосування у вигляді магнітного очисника – це прилад, що складається з двох щіток, які з’єднані один з одним магнітними пластинами. Одна частина пристрою використовується для зовнішньої сторони вікна, а друга – для внутрішньої, обидві з’єднані мотузкою. Чистяча поверхню кожної частини оброблена м’якими матеріалами типу фетру чи поролону. Коли покриття почне зношуватися, буде потрібно придбати змінний комплект губок.

По краю пристосування розміщена гумова смужка (скребок), з допомогою якої можна прибрати залишки рідини. Вона не залишає розводів і добре полірує поверхню скла. Принцип дії полягає в тому, що поки господиня відмиває внутрішню частину вікна однієї щіткою, друга здійснює синхронні рухи слідом за першою – очищає скло зовні. Щоб зовнішня частина пристосування не впала, якщо магніт раптом відмовить, передбачена страховка у вигляді шнура. Весь комплект складається з магнітів, самих щіток, страхувальної мотузки. Працювати пристосуванням потрібно так:

  1. На скло розбризкується вода або мийний засіб.
  2. Для припинення дії магніту щітки пристосування потрібно повернути одну до іншої під кутом в 90 градусів.
  3. Потім чистячі поверхні змочуються у водному розчині миючого засобу або в чистій воді.
  4. Якщо трос має кільце на кінці, то його потрібно закріпити на руці користувача або ручці склопакета.
  5. Першу щітку потрібно прикласти до внутрішньої поверхні склопакета, другу (ту що з канатом) – до зовнішньої. Магніт притягає обидві деталі один до одного.
  6. Потім залишається вибрати зручно положення руки і мити поверхні так, як би ви працювали звичайною ганчіркою. Миття вікна потрібно починати з області біля рами – з нижнього ближнього кута.
Читайте також:  Будівництво каркасного будинку своїми руками: покрокова інструкція

Критерії вибору

Виборна пристосування для миття вікон повинно бути ефективним, якісним і зручним у використанні. Критерії грамотного підбору:

  • Основним критерієм є потужність магніту. Виділяють пристрої для однокамерних склопакетів товщиною 25 мм, для двокамерних — товщиною 30 мм, а також для балконних і вітринного скла товщиною до 6 мм Тип скла, для якого призначена конкретна модель, вказується на упаковці.
  • Зверніть увагу на довжину страхувального шнура. Переконайтеся, що вона вдвічі більше ширини вікна, коли деталі з’єднані один з одним, і не менше довжини діагоналі, коли шнур прикріплений тільки до однієї частини магнітного очисника.

Магнітний очищувач для вікон — як вибрати пристрій за брендом і відгуками

Популярні моделі

Поки магнітна губка для миття вікон не набула широкого розповсюдження в країні, але з кожним роком його популярність зростає. На вітчизняному ринку можна знайти магнітний очищувач для вікон від кількох торгових марок, наприклад, Татла, Window Wizard. Ознайомтеся з найвідомішими моделями:

Назва очисника Характеристики і особливості Комплектація
Glass Wiper Колір – жовто-синій, матеріал корпусу – термостійкий пластик, краю – термостійкий гума, розміри – 110х115х6,5 мм, вага – 436 г. Щітки, шнурок безпеки, поролонові щітки.
Window Wizard Розміри – 110х105х65 мм, призначення – одинарні скло і склопакети товщиною 3-20 мм, вага – 436 г, матеріал корпусу – пластик, скребки – гумові. Щітки, страхувальний шнур, ілюстрована брошура, DVD-диск з відео-інструкції.
Double Sided Glass Cleaner Розміри – 105х110х65 мм, вага – 436 г, колір – синьо-жовтий, довжина страхувального шнура – 120 см, матеріали – регенерированная целюлоза, пластик, призначення – одношарові скла товщиною не менше 4 мм Щітки, страхувальний шнур.
Татла 3+ Матеріал корпусу – пластик, колір – червоний, розміри – 120х115х110 см, вага – 790 г, призначення –склопакети товщиною 35-40 мм (розширені двокамерні склопакети). Щітки, 2 запасні губки, страхувальний шнур.
Татла 2+ Корпус – пластиковий, колір – блакитний, розміри – 120х115х110 см, вага – 790 г, призначення –склопакети товщиною 22-28 мм (підходить для однокамерних розширених склопакетів). Щітки, 2 запасні губки, страхувальний шнур.
Татла 1+ Матеріал корпусу – пластик, колір – білий, розміри – 120х115х110 см, вага – 790 г, призначення – для склопакетів товщиною 6-10 мм (балконні скління, звичайні вікна, панорамні вітрини і ін). Щітки, 2 запасні губки, страхувальний шнур.
Читайте також:  Як залити фундамент під будинок своїми руками? Інструкція з фото

Магнітний очищувач для вікон — як вибрати пристрій за брендом і відгуками

Відео

DvaGusya