Поробки на День Валентина своїми руками: чим здивувати кохану людину

День Закоханих наповнений любов’ю та увагою близьких людей. Якщо ви хочете потішити коханого або кохану, спробуйте власноруч зробити поробки на день святого Валентина. Це може стати чудовим доповненням до подарунка. До того ж вам не потрібно багато інструментів і матеріалів: для деяких саморобок знадобляться лише ножиці, кольоровий папір і клей.

любовь, вино, сердце, лента, подарки, сердечки, дерево, романтика, День святого Валентина, HD обои | Wallpaperbetter

Валентинка з картону та кольорового паперу

Купити святкову листівку в магазині не проблема. Однак більше приємних емоцій приносить саме власноруч зроблена листівка. Зробіть основу з кольорового картону. Наклейте фон потрібного кольору на зовнішній бік листівки. Прикрасьте його додатково скрученими смужками кольорового паперу, які викладіть у формі серця. Такі скручені «троянди» можуть бути різного розміру. Усередині обов’язково напишіть вітання та зізнання у коханні.

Серця з ниток для плетіння

Для цієї поробки на день Валентина потрібні лише картон та щільні нитки червоного або рожевого кольору. Спочатку треба вирізати з картону трафарет у формі серця, після чого обмотати його нитками. Такими оригінальними валентинками можна прикрасити всередині подарункову коробку, куди ви покладете презент для коханої людини.

«Музика вітру»

Якщо ви хочете прикрасити дім до дня Закоханих, ви можете зробити своїми руками романтичну «музику вітру». Підготуйте кілька сердець, які потрібно вирізати з кольорового картону. Можна взяти не лише червоний і рожевий, а й інші кольори. Потім за допомогою клейкої стрічки наклейте по 3–4 серця на щільну нитку. Зробіть з картону обідок і прикріпіть до нього нитки. Придумайте, як і де підвісити готову «музику вітру», щоб вона постійно вас радувала.

Читайте також:  Краплі на холку від кліщів для собак: популярні препарати

Серце з фотографій

Це варіант не зовсім поробки до дня Святого Валентина, а, скоріше, настінного декору. Надрукуйте фото, на яких ви зображені разом із коханим (коханою). Сформуйте з них серце на підлозі і в такому ж вигляді прикріпіть це серце на стіну. Для кріплення можна використовувати клейку стрічку. Переконайтеся, що не пошкодите шпалери скотчем. Якщо у приміщенні свіжий ремонт, можна прикріпити серце магнітами на холодильник.

Дерево із сердець

Спочатку потрібно нарізати кілька смужок із рожевого паперу. Сформувати з кожної смужки серце та скріпити її клеєм. Також можна використовувати степлер і невеликі скоби для степлера. Потім на коричневому картоні обведіть свою руку і виріжте цю заготовку — це буде стовбур дерева. Наклейте його на фон будь-якого кольору, можна домалювати внизу травичку. Тепер опускайте кожне сердечко одним боком у клей і приклеюйте його до стовбура. Сформуйте довільно крону. Підпишіть аплікацію теплими словами.

Авторське право на розміщену статтю належить інтернет-магазину Chaspik.ua. Публікувати матеріал на сторонньому сайті без вказування першоджерела заборонено.

DvaGusya