Рідина для прання пуховиків — склад, переваги, недоліки та вартість

Одним із самих практичних предметів гардероба є пуховик. Він постійно забруднюється через часте носіння і погану погоду. Хімчистка такого виробу обійдеться недешево, тому краще знайти підходящий засіб для пуховиків і займатися його пранням самостійно. Перевагу рекомендується віддати рідкій продукції.

Чим прати пуховик

Основа будь-якого пуховика – це наповнювач, який складається з пуху і пір’я. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд виробу і пух, важливо придбати спеціалізований рідкий засіб для прання пуховиків. Звичайний порошок (включаючи рідкий) в цьому випадку не підійде, оскільки через нього може зруйнуватися природний жировий шар пір’я. В результаті під час сушіння вони не зможуть розпрямитися під власною вагою і утворюють безліч грудок. Відразу відмовтеся від:

  • звичайного прального порошку;
  • багатофункціональних рідин для прання.

Засіб для пуховиків в рідкій формі відрізняється тим, що дбайливо відмиває плями та інші забруднення, не погіршуючи властивостей матеріалу і наповнювача. Спеціалізовані засоби мають особливу формулу, яка мінімально впливає на пух і активно діє на синтетичну поверхню виробу. Вони не завдають шкоди чутливим волокнам тканини, не змінюють інтенсивність забарвлення та відтінок одягу.

Рідкі засоби для прання пуховиків

Якісна продукція для пуховиків не тільки видалить бруд і неприємні запахи, але і додасть пуховики новий вид, задерши його.

Крім очищення і запобігання звалювання, засоби відомих виробників здатні зберігати жирової покрив пуху. Деякі види продукції підходять для ручного прання, інші для машинної (автомат). Чимала частина продукції оптимальна для двох видів прання. Якісні засоби для прання пуховиків зустрічаються у таких брендів, як:

  • Nikwax;
  • Domal;
  • Salton;
  • Heitmann;
  • Woly та ін.
Читайте також:  Виготовлення торта з грошей своїми руками докладно, з фото

Гель

Назва Характеристики Плюси Мінуси
Meule Gel Color Green Об’єм – 1000 мл, країна-виробник – Ізраїль, форма випуску – концентрований гель, вистачає приблизно на 23 прання. Запобігає утворенню накипу, добре виполіскується, відрізняється високою миючою здатністю. Складні відпирає плями не дуже добре, дорожче аналогів.
Ласка «Вовна і шовк. Турбота про тканини 3D» Об’єм – 2000 Мл, форма випуску – гель, склад – аніонні ПАР, неіногенні ПАР, фосфонати, мило, ензими, віддушка, консервант, барвник, термін придатності – 3 роки. Гарний м’який засіб, приємний запах, дбайливо відпирає. Немає.
SonixBIO Sport & Outdoor Обсяг – 1500 мл, вистачає приблизно на 25 прань, витрати на слабозагрязненное білизна (4,5 кг) – 60-100 мл, среднезагрязненное — 90-120 мл, дуже забруднену – 100-140 мл Низька вартість великий обсяг. Велика витрата.
Laska Active&Fresh. 3D Об’єм – 1000 мл, країна-виробник – Росія, склад – аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, консервант, ензими, віддушка. Прийнятна ціна, добре відпирає, не сильний запах. Немає.

Рідина для прання пуховиків — склад, переваги, недоліки та вартість

Рідкий пральний порошок

Назва Характеристики Плюси Мінуси
Салтон Sport Країна-виробник – Китай, об’єм – 250 мл, форма – шампунь, рекомендоване дозування (завантаження 2,5 кг) при слабких забрудненнях – 25-50 мл, середні – 50-100 мл, сильних – 75-125 мл Без інтенсивного запаху, слідів не залишає, пір’я не звалює, приємний аромат. Не економна витрата, не відпирає більш інтенсивні забруднення.
Heitmann Daunen-Waschpflege Країна-виготовлення – Німеччина, об’єм – 250 мл, компоненти – неіонні пар, аніонні ПАР, ароматичні речовини (лімонен), ланолін, консерванти, термін придатності – 4 роки. Дбайливо очищає, відновлює природну захисну оболонку пуху, надає приємний запах. Не самий економний витрата.
Domal Sport Fashion Об’єм – 750 мл, країна-виробник – Німеччина, 1 флакона вистачає на прання до 25 кг сухої білизни, склад – аніонні ПАР, неіонні ПАР, мило, фосфонати, консерванти, ензими, ароматизатори. Прийнятна ціна, великий обсяг, добре відпирає. Не дуже приємний запах.
Woly Sport Down & Wool Wash Обсяг – 250 мл, країна-виготовлення – Німеччина, склад – неанионные тензіди, аніонні тензіди. Приємний запах, не залишає розводів, добре виводить плями. Коштує дорого.
Читайте також:  Жучки в крупі: як позбутися, чим обробити шафу, правила і терміни зберігання сипучих продуктів, профілактика

Рідина для прання пуховиків — склад, переваги, недоліки та вартість

Капсули для прання

Назва Характеристики Плюси Мінуси
Persil Duo-Caps свіжість від Vernel Кількість капсул – 15 шт., країна-виробник – Угорщина, плівка – 100% водорозчинна, склад – неіногенні пар, аніонні ПАР, мило, фосфонати, ензими, віддушка, оптичний відбілювач. Покращена формула сяйва, активний плямовивідник, добре відпирає, відразу дозований. Сильний запах.
Persil Color Expert Duo-Caps Кількість – 16 шт., країна-виготовлення – Угорщина, склад – аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими, віддушка, термін придатності – 18 місяців. Активний плямовивідник, хороша ефективність, зручність застосування. Немає.
Persil Duo-Caps 360° Кількість – 21 шт., країна-виробник – Угорщина, склад – аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, оптичний відбілювач, ензими, віддушка. Гарна ефективність, формула сяйва, відразу дозований і готовий до використання. Висока вартість.

Рідина для прання пуховиків — склад, переваги, недоліки та вартість

Як вибрати рідина для прання пуховиків

Вибираючи рідкий порошок для прання пуховиків, віддайте перевагу продукції, яка дає як можна менше піни. В іншому випадку засіб буде складно виполоскати з матеріалу, внаслідок чого на поверхні пуховика з’являться патьоки і смуги. Переконайтеся, що на упаковці написано, що рідина призначена для прання виробів з натурального пуху. Бажано, щоб у складі засобу був ланолін – він надає відновне і пом’якшувальну дію на пух. Добре, якщо рідина підходить для прання в пральній машині. Визначтеся з формою:

  • Гель для прання пуховиків. Виготовляється на водній основі, економічний у витрачанні і швидко розчиняється. Якщо на пуховику є сильні забруднення, то гель наноситься прямо на них. Після цього виріб поміщається в барабан машинки і у відділення для порошку доливається потрібну кількість гелю.
  • Капсули. Рідина в капсулах швидко розчиняється у водному середовищі і проникає безпосередньо в матеріал пуховика і наповнювач. Капсули здатні забезпечити ефективну прання. Ще один плюс полягає в тому, що вам не потрібно дозувати засіб, оскільки виробники все зробили за покупців. Недоліком є висока вартість.
  • Шампуні і бальзами. Такі засоби мають обов’язкову позначку, що вони можуть використовуватися для прання пухової одягу. Вони зручні у використанні і коштують не так вже й дорого. Дозувати порівняно з попереднім варіантом потрібно самим. Якісні шампуні і бальзами не дають склеюватися пушинкам під час прання і допомагають освіжити колір виробу, видалити забруднення. Такі рідини представлені в широкому ціновому діапазоні.
Читайте також:  Процес варіння декоративного мила. Як зробити декоративне мило в домашніх умовах.

Відео

DvaGusya