Секрети ідеального зимового взуття для дівчинки

Зима – чарівна пора року. Особливо полюбляють її діти: веселі катання на санчатах, активні сніжки, лазіння по кучугурах. Саме тому, дуже важливо купити дитині хороші зимові чобітки.

зимові чобітки для дівчинки

Критерії вибору дитячого зимового взуття

Щороку, різні бренди випускають нові колекції взуття, які відрізняються за фасоном, кольором, моделлю та матеріалом. Загубитися у такому асортименті дуже просто. Відтак, навіть досвідчені батьки, з року в рік, перед тим, як купити зимові чобітки для дівчинки чи хлопчика, змушені перелопачувати масу інформації. Насправді ж, все простіше. Дорослим, аби придбати хороші зимові черевики, потрібно дотримуючись лише цих кількох порад:

  • Зовнішній вигляд. Є загальні правила підбору дитячого взуття на холодну пору року. Чобітки повинні мати міцний задник (фіксує гомілку і стопу) широкий округлий носок (сприяє циркуляції крові), висоту до середини литки (особливо це важливо у сніжні зими), рифлену підошву (щоб взуття не ковзало).
  • Розмір. Якою б дорогою та якісною не була пара, покупка буде даремною, якщо вибрати неправильний розмір. У тісних чобітках ніжка мерзне, а вільне взуття погано фіксує ступню і малюк може впасти. Купуючи зимові вироби, додайте до довжини стопи 1-1,5 см. У такому просторі пальчики зможуть рухатися і нога не замерзає.
  • Відмовтеся від взуття на виріст. Дитяча ніжка росте дуже швидко. За рік стопа може вирости на один-два розміри. Тож пара, яка цієї зими була великою, наступного року може бути вже тісною. І те, і інше призводить до травм, мозолів та деформацій.
  • Тільки нові чобітки. Передавати черевики від старшої дитини молодшій, – погана, хоча і дуже популярна, традиція. У процесі експлуатації, чобіток «підлаштовується» до особливостей ходи та форми стопи власника. Відповідно, таке взуття може нашкодити здоров’ю іншої дитини.

Якщо ви виховуєте маленьку модницю чи модника, які прискіпливо ставляться до кожного елементу свого вбрання, найкращий варіант – затоварюватися в онлайн режимі. Підберіть моделі, які влаштовують вас по якості та ціні, покажіть малечі й купіть те, що їм сподобається. Такий шопінг відбувається швидко і без проблем.

Як догодити із взуттям дівчинці

Те, що батькам відомі всі секрети ідеальної пари чобітків, ще не означає, що буде просто зробити вибір. У юних леді свої поняття краси та стилю. На щастя, в ILoveMommy знають, яка пара стовідсотково сподобається маленькій красуні. Темне, нецікаве та нудне взуття – не про нас. Тому, на сторінках нашого інтернет-магазину можна легко знайти моделі з такою декоративною фурнітурою:

  • Стрази.
  • Блискітки.
  • Яскраві кольори.
  • Хутряні аксесуари.
  • Цікавий принт чи малюнок.
  • Підсвічування.

Якби у всіх батьків була можливість самостійно шити взуття для свого чада, то воно було б не тільки зручним, сприяло розвитку здорової стопи, а і стильним. Ваша любов надихає працівників ILoveMommy, тож ми продаємо лише якісний та модний товар.

DvaGusya