Стоп-стрес для кішок: застосування препарату

Усунути нервове перезбудження або стрес у кішки можна при правильному застосуванні препарату Стоп-стрес. Рекомендується звернути особливу увагу на принцип розрахунку дозування і на причини для заборони призначення засобу. Натуральний склад сприяє безпечному лікуванню.

Склад «Стоп-стрес» та форма випуску

Препарат представлений форматом таблеток, упакованих по 15 шт. в банки, і пероральним розчином (краплями), розфасованим у флакони об’ємом 10 мл. Склади засобів:

Таблетки Краплі
Активні компоненти, концентрація
Фенібут (аминофенилмасляная кислота) 100 мг на мл 100 або 250 мг на шт.
Екстракт кореневищ валеріани 40
Витяжка м’яти котячої 20
Екстракт кропиви собачої 20 10 або 30
Витяжка хмелю 20 10 або 30
Екстракт шоломниці байкальського 20 10 або 30
Витяжка півонії немає 10 або 30
Допоміжні компоненти Вода Лактоза, цикламат, сахарин, аспартам, стеарат кальцію, карбоксиметилцелюлоза

Принцип дії

Седативний комбіноване ліки «Стоп-стрес» для кішок включає ряд активних компонентів. Основним з них є фенібут, який відноситься до фенильным похідним гамма-аміномасляної кислоти і фенілетиламіну. Він посилює гальмують вироблення кислоти енергічні процеси. Засіб служить для профілактики заколисувань (кінетозів).

Препарат має виражену стесс-корректорным дією, нормалізує процеси збудження і гальмування. Комплекс екстрактів рослин м’яко заспокоює кішок, знижує напругу, страх, покращує процеси адаптації і відновлення. Засоби відносяться до малонебезпечних (4 клас небезпеки), при дотриманні інструкції не викликають канцерогенної, мутагенної або сенсибілізуючої дії, не викликають звикання.

Стоп-стрес для кішок: застосування препарату

Показання до застосування

Серед показань до застосування антистрес Стоп-стрес виділяють:

  • корекція психогенних порушень поведінки при стресах, агресії, фобіях при підвищеному статевому збудженні (разом з контрацептивами);
  • підвищена збудливість;
  • тривожно-невротичні стани, що вимагають адаптивного втручання;
  • помечіваніе території сечею;
  • групове утримання тварин;
  • транспортування, виставки, виїзди на природу;
  • профілактика заколисування;
  • стрес при тривалій відсутності господаря, прихід гостей.
Читайте також:  Які вибрати двері для ванної та туалету: фото, приклади

Інструкція

Протипоказаннями до застосування Стоп-стресу кішками є індивідуальна непереносимість компонентів препарату, пухлини, захворювання сечостатевої системи, діабет, вагітність, лактація. При дотриманні анотації побічних явищ не спостерігається. Іноді можуть з’явитися сонливість, дратівливість, алергія, збудження, нудота. При появі таких реакцій прийом препарату припиняється.

При передозуванні препаратом спостерігаються сонливість, блювання, нудота, зниження тиску, порушення роботи нирок і шлунково-кишкового тракту. Для усунення симптомів промивають шлунок, призначають ентеросорбенти та симптоматичні ліки, які використовуються для лікування основних ознак.

Дозування для кішок

При пропуску однієї або декількох доз засоби його застосування поновлюється в тій же кількості та за аналогічною схемою. Заборонено поєднувати таблетки і краплі з транквілізаторами, протисудомними і нейролептичними препаратами. Дозування визначається вагою тварини і залежить від форми випуску препарату.

Стоп-стрес для кішок: застосування препарату

Краплі «Стоп-стрес»

Розчин застосовують перорально, капаючи на корінь язика або защічний мішечок, або дають з невеликою кількістю дрібного ласощі двічі в день по 1 краплі на 1 кг маси тіла. Курс лікування триває 15-20 днів, при сильних ознаки збудження, агресії, страху, гіперактивності, вокалізації (нявкання), гіперсексуальної поведінки, мічення сечею він може продовжуватися до місяця.

Для профілактики стресів кішці дають краплі за 3-5 днів до передбачуваного заходу і ще 1-4 дні після нього. Для попередження заколисування засіб дають одноразово за 1-2 години до транспортування. Для корекції поведінки краплі поєднують з контрацептивними ліками. Перед їх поєднанням необхідна консультація ветеринара.

Таблетки

Стоп-стрес у вигляді таблеток дають кішкам перорально на основу мови двічі на добу в дозі, яка залежить від ваги:

Вага тварини, кг Доза, шт.
До 5 ?
5-10 ? — ?
10-20 ? -1

Курс прийому триває 15-20 днів, при сильному збудженні або порушення поведінки продовжується до 4 тижнів. Для профілактики стресу таблетки дають за 3-5 діб до піку активного поведінки і протягом 1-4 діб після нього. При гиперсексуальном поведінці можна поєднувати ліки з контрацептивами. Вартість Стоп-стресу залежить від форми випуску ліки.

DvaGusya