Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Поряд з підвищенням функціональності і ергономіки виробники прагнуть оптимізувати конструкції побутової техніки. Особливо ці завдання актуальні стосовно до кухонних приладів, які працюють в умовах жорсткої економії простору. Кавомашини хоч і не є надмірно габаритними пристроями, але інтеграція корпусу в стінну нішу робить їх і зовсім непомітними. Такі моделі не програють в експлуатаційних якостях апаратів з звичайним форм-фактором, але зате зберігають місце для інших потреб. Популярність вбудовуваної кавоварки змусила виробників сформувати для неї окремий сегмент, кращі представники якого розглянуті в цьому огляді. Але спочатку варто розібратися з техніко-конструкційними особливостями даного обладнання.

Нюанси застосування інтегровних кофемашин

Перед покупкою приладу слід продумати і підготувати місце для його інсталяції. Буде потрібно спеціальна ніша в стіні або меблів, відповідна параметрам цільової конструкції. Також не варто упускати і стилістичні характеристики. Велика частина корпусу зовсім не буде видно, але оформлення лицьової панелі бажано підбирати під дизайнерське рішення навколишнього простору. Що ще важливо, не обов’язково прораховувати простір строго над стільницею або тумбою. Деякі моделі орієнтуються на підвісний спосіб експлуатації. Тобто на будь-якій висоті і незалежно від наявності утримують поверхонь.

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Функціональні органи вбудованої кавоварки влаштовані або з боків, або на платформах виносних модулів. Це стосується резервуара, лотка, завантажувальних блоків і т. д. І при всіх перевагах такої конструкції треба враховувати, що будь-яке переміщення не просто потребує демонтажу корпусу, але і спричинить необхідність у створенні нової ніші для його установки. Тепер можна розглянути найбільш цікаві пропозиції ринку в цьому сегменті.

Bosch TCC 78K751

Преміальна кавоварка з автоматизованим процесом приготування напою і вбудовуваним корпусом. Апарат має завантажувальний резервуар до 2,5 л, причому для варіння можна застосовувати як цілісні, і мелені зерна. Сильні сторони моделі сконцентровані в елементах інтелектуального управління. Можна особливо відзначити інноваційну систему нагріву Senso Flow, що підвищує час на приготування ароматної і гарячої кави. Забезпечення найтонших смакових відтінків напою сприяє унікальний фільтр Brita, ретельно промывающий труби конструкції після кожного заварювання.

Читайте також:  Навісна шафа для ванної кімнати: огляд та поради з вибору

Взаємодія з приладом здійснюється через дисплей на панелі управління. Оператор вбудованої кавоварки Bosch TCC 78K751 може встановлювати температуру напою, фортеця і обсяг. Що стосується відгуків самих користувачів, то до плюсів вони відносять ергономічність, функціональність і стильний дизайн. Слабким же місцем є високий цінник близько 80-90 тис. руб. Втім, якість продукції німецької фірми виправдовує і цю суму.

Smeg CMSC451

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Досить потужний апарат на 1350 Вт, обслуговуючий насосне тиск на рівні 15 бар. У корпусі використовуються першокласні матеріали у вигляді нержавіючої сталі і фірмового скла StopSol Supersilver, яке витримує різкі перепади екстремальних температур. За можливості управління відповідає РК-дисплей з програмованими вимикачами робочих режимів. Широко забезпечена вбудована кавоварка для дому CMSC451 і механічними засобами управління. У цій частині можна назвати регульовані насадки для чашок, знімні капучинаторы, контейнери і резервуари.

Користувачі даної розробки відзначають її ергономічність і надійність. Сталевий корпус витримує різні механічні навантаження, не отримуючи ні подряпин, ні найменших вм’ятин. Автоматизація управління також відноситься до першорядним плюсів кавомашини від Smeg. Втім, деякі вже звичні для таких моделей функції зразок антикапельной системи і манометра все ж відсутні, що псує загальне враження.

Hotpoint-Ariston MCK 103 X/HA

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Теж близька до преміального рівня модель, але виконана за усталеним стандартам без особливих вишукувань. Обсяг завантаження резервуара для води-1,8 л, а для кави передбачений блок на 300 гр. Серед функцій можна відзначити самоочищення, інтегрований ручної капучинатор і можливість одночасного обслуговування двох чашок. В плані налаштування параметрів напою вбудована кавоварка MCK 103 X/HA теж має типовим набором регуляторів, серед яких налаштування фортеці, температури, порцій та ступеня помолу.

Власники даної машини вказують на міцність конструкції, досить компактні розміри, сенсорний інтерфейс і зручну конфігурацію розміщення елементів управління. Але й слабких місць чимало. Наприклад, підкреслюється відсутність знімного блоку для заварки, неможливість автоматичного відключення і в цілому обмеженість моделі з точки зору допоміжних функцій.

Siemens CT636LES1

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Цей виробник має чималий досвід у розробці сучасної побутової техніки, регулярно підвищуючи характеристики своєї продукції. Розглянута кофемашина CT636LES1 також увібрала в себе цілий набір позитивних конкурентних властивостей, до яких власники відносять якісну збірку, збалансовані розміри, широкий функціонал і розвинену систему фільтрації. До того ж це один з найбільш ємких апаратів у своєму класі – резервуар має об’єм 2,4 л, а блок для помелу вміщує 500 р.

Читайте також:  Як почистити білу шкіряну сумку в домашніх умовах?

У частині функціональності вбудовану кавомашину Siemens хвалять за наявність автоматичної декальцинації, індикацію рівня води та регулювання ступеня помолу. Також користувач може керувати параметрами напою з широкого спектру характеристик, в тому числі використовуючи режими з попередньо встановленими характеристиками. Є, втім, і мінуси у цієї версії, які зводяться до відсутності низки обслуговуючих і захисних функцій. Це в першу чергу стосується нестачі противокрапельной системи та самоочищення.

Neff C77V60N2

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Можна сказати, це напівпрофесійний апарат, який можна використовувати і в кавовій, і в домашніх умовах. Модель користується високим попитом завдяки спрощеній системі управління з тонкими настройками приготування напою, стильному дизайну і високій ресурсу застосовані в конструкції матеріалів. При невисокій потужності в 1700 Вт, апарат управляє тиском до 19 бар, швидко обслуговуючи ємність на 2,5 л. Але і це не всі переваги кавоварки Neff . Вбудована конструкція цієї моделі забезпечена можливістю виконання помелу з різною фракцією, має підсвічування і підтримує ряд автоматичних функцій. Наприклад, користувач може розраховувати на приготування еспресо і капучіно без ручної підтримки за заданими параметрами.

Gorenje + GCC 800

Дану модель теж не можна назвати суто професійною. У неї досить скромні розміри і така ж потужність (1350 Вт). Тим не менш по експлуатаційним можливостям машину Gorenje відносять до універсальних. Користувачі відзначають якісну роботу агрегату в режимах приготування і меленої та зернової кави. Інша справа, що за мірками сучасної вбудовуваної кавомашини для кухні у цій версії недостатньо реалізовані автоматичні функції. Також варто відзначити недолік манометри для вимірювання тиску. З іншого боку, для побутового класу можливості регулювання фортеці і температури з фракцією помелу – це саме по собі непогано.

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Miele CVA 5065

Агрегат помірної продуктивності, силова начинка якого забезпечує потужність 2700 Вт при тиску до 15 бар. Можна одночасно обслуговувати декілька порцій загальним обсягом 2,3 л. Конструкція агрегату зібрана з комбінації загартованого жароміцного скла і металу – пластик повністю виключений, тому в процесі експлуатації можна не турбуватися про захист і безпеку пристрою. У керуючий комплекс входить таймер, автоматичні режими приготування, декальцинація, регулювання ступеня помолу і типовий набір налаштувань по температурі і міцності напою. Судячи з відгуків, вбудована кавоварка Miele цієї версії справляється з приготуванням латэ і капучіно краще, ніж аналоги від Siemens і навіть Smeg. Втім, багато чого буде залежати від того ж помелу та інших параметрів.

Читайте також:  Як зробити парник своїми руками в домашніх умовах?

Як вибрати оптимальний варіант?

Практика показує, що в процесі експлуатації першорядну роль відіграє навіть не продуктивність кавомашини, а ергономіка. Виконання конструкції, фізика поводження з функціональними органами і пристосуваннями – першорядні нюанси, які враховуються при виборі даного приладу. І особливо це стосується вбудовуваної кавомашини з її компонуванням, габаритами і системою управління. Причому економити на автоматиці і сучасних засобах управління на зразок сенсорної панелі теж не варто. Ті ж засоби захисту в підсумку підвищують і безпеку обладнання, а ергономічний інтерфейс дозволить регулярно економити кілька секунд на виконання операцій.

Вбудована кавоварка: огляд кращих моделей і відгуки про виробників

Висновок

Виконувати цілий комплекс морочливих монтажних дій задля встановлення кавоварки в стінну нішу може собі дозволити не кожен домовласник. І справа навіть не в технічній можливості, а в доцільності цього рішення. По функціональності такі прилади трохи уступають мобільним апаратів, тому виникає питання: чи варто в такому випадку придбавати стаціонарну техніку лише заради економії простору? Наприклад, вбудована кавоварка Bosch модифікації TCC 78K751 вважається однією з самих габаритних моделей у своєму класі. Однак, в лінійці Tassimo цього ж виробника є чимало компактних приладів з меншою продуктивністю. Іншими словами, вбудовані агрегати підійдуть в тих випадках, коли спочатку планується приготування напою на кілька людей. В інших же випадках можна обійтися і апаратами з традиційною конструкцією. Але і такий підхід буде доречний не завжди, оскільки розширення конструкції, як правило, супроводжується включенням додаткових пристроїв для кавоварки.

DvaGusya