Жіночий одяг – гайд з вибору одягу онлайн

Купівля одягу в інтернеті – це не лише зручно, а й вигідно. Онлайн-продавці не витрачаються на оренду торгового приміщення та зарплату консультантам, тому можуть встановлювати більш демократичні цінники. Плюс у мережі асортимент максимально широкий, можна вибрати обновку на будь-яку фігуру, смак та гаманець.

На жаль, багато хто досі уникає онлайн-шопінгу. Причина: страх помилитися з розміром. Ситуацію легко виправити – за допомогою нашого гайду щодо покупок у мережі.

Які є стилі одягу?

Перш ніж почати, з’ясуємо, які варіанти доступні в мережі. Виявляється, на просторах інтернету можна знайти практично все, особливо, якщо шукати на таких великих маркетплейсах, як “Клубок”. Величезний асортимент відповідає будь-яким запитам. На сайті є все.

 1. Трендовий одяг для жінок. Всі найгарячіші тенденції знаходять втілення в каталозі “Клубка”. Переконайтеся у цьому самі. Ви, напевно, вже знаєте, який одяг зараз у моді. Усі тренди доступні на сайті оголошень. Це якісний і зручний одяг, в якому ви виглядатимете на всі 100 і почуватиметеся ще краще.
 2. Стильний одяг для чоловіків. Образи для джентльменів радують не лише привабливим зовнішнім виглядом, але й зручністю, практичністю та зносостійкістю. Такі речі здатні витримати щоденні випробування енергійного чоловіка.
 3. Красиві образи для дітлахів. Вбрання для маленьких модників та модниць представлені у великій різноманітності з варіантами для будь-якої вікової категорії.

Жіночий одяг – гайд з вибору одягу онлайн

Одяг відповідно до типу фігури

Важливо орієнтуватися на індивідуальні параметри під час вибору обновок. Перше правило, як підібрати одяг за типом фігури, визначити, що потрібно підкреслити, а які місця варто приховати. Відповідно до цього конструюється вигідний силует.

Читайте також:  Вишиванки жінкам: стильний одяг на будь-яку подію

За допомогою правильного фасону можна:

 • приховати живіт – А-крій, акценти вгорі та внизу;
 • подовжити силует – моделі із вертикальними планками, запахами, розрізами;
 • візуально зменшити ту чи іншу частину тіла – комбіноване забарвлення, правильна структурованість образу.

Жіночий одяг – гайд з вибору одягу онлайн

Коли трапляється ідеальна обновка, хочеться, щоб вона служила якнайдовше. Тому не завадить з’ясувати, як доглядати одяг. Про це, як правило, повідомляє сам виробник на етикетці. Дотримуйтесь вказівок, і річ буде тішити довго.

Як правильно робити заміри тіла?

Так само як це роблять під час пошиття виробів. Вимірювання жіночого одягу припускають визначення таких параметрів:

 • обхват грудей;
 • талії;
 • стегон;
 • руки;
 • довжина виробу та рукава.

Порівнюємо дані з інформацією в табличці розмірів та визначаємо свій. На сайтах надається повна інформація за характеристиками товару, так ви точно не помилитеся.

Ось і всі секрети того, як дізнатися свій розмір одягу. Бачите, як просто? Тепер точно можна не боятися онлайн-шопінгу.

За матеріалами: https://klubok.com/ua

DvaGusya