На Мангал Steak house у Львові – територія еталонних мармурових стейків

Львів – це місто, яким ніколи не втомишся гуляти. При цьому щоразу на тебе будуть чекати нові враження, приємні емоції та гарний настрій. І звичайно, найкращим доповненням до такої прогулянки буде смачний обід чи вечеря. У місті Лева є безліч закладів, які можуть задовільнити навіть самий вишуканий смак. Так, особливою популярністю серед поціновувачів м’ясних страв користується ресторан На Мангал Steak house який пропонує відвідувачам широкій вибір страв https://namangalsteakhouse.ua/product-category/stravy-na-manhali/, в тому числі мармурові стейки.

Мангал Steak house у Львові

Steak house – дім вишуканих м’ясних страв

Ресторан Steak house входить до мережі На Мангал Family. Головною «фішкою» та гордістю закладу, безперечно, є мармурові стейкі, які готуються з суворим дотриманням класичної технології dry-витримки, коли кожен шмат м’яса перед приготування 28 діб витримується у спеціальній камері, і лише після цього потрапляє на стіл.

Всі м’ясні страви готуються на мангалі з відкритим вогнем, що забезпечує найкращий спосіб приготування.

Для приготування використовується тільки НАЙКРАЩЕ М’ЯСО.

Саме через такий підхід та відданість культурі правильних стейків Steak house вважається домом амбасадорів мармурового м’яса. Свіжі стейки у виконанні гуру м’ясних страв подарують Вам найкращий смак.

Звичайно, найліпше м’ясо смакує із вином. Працівники ресторану з легкістю допоможуть підібрати Вам марку вина з урахування Ваших смаків та особливості страви, яку Ви замовили.

Особливою популярністю зокрема користуються наступні страви:

  • Локум (медальйони з ніжної яловичої вирізки, вишукана страва для легкої трапези);
  • Рібай (стейк без кістки, який вирізають з реберної частини бика);
  • Нью-Йорк (преміальний стейк, який нарізається з відруба Шортлойн, розташованого в поперековій частині бика);
  • Т-боун (стейк містить два види м’яса, з одного боку Нью-Йорк, з іншого філе-міньйон, розділені між собою Т-подібною кісткою);
  • Інші.

Персонал володіє іноземними мовами у тому числі англійською мовою. Тому комфортно насолодитися невимушеною атмосферою та витонченими смаками страв зможуть не лише українці, але й гості нашої країни. Сьогодні заклад є одним серед перших за рівнем обслуговування гостей у Львові та входить до Traveller`s Choice 2021 у Tripadvisor.

Заклад знаходиться у центрі, за адресою проспект Тараса Шевченка, 25. Завдяки такому зручному розташування дістатися до ресторану можна легко й швидку з будь-якої локації міста Лева.

Мангал Steak house у Львові

Нові можливості для замовлення

Аби зробити смакування улюблених м’ясних страв ще більш доступним і комфортним На Мангал Steak house запустив свій сайт, де не лише можна вивчити усі подробиці меню, але й замовити безкоштовну доставку по Львову. В тому числі є можливість замовити шашлик Львів. https://namangalsteakhouse.ua/.

Власна служба доставки дає змогу швидко доставити замовлення та зберегти температуру і смакові якості. Головний девіз: ДОСТАВЛЯЄМО ГАРЯЧИМ!

DvaGusya