Все для гарного врожаю в одному місці

Весняний період найважливіший для кожного власника городу. Бо від того, що зробиш сьогодні, залежить який врожай збереш поосені. Саме зараз час вибирати насіння та засоби захисту рослин.

Далі про те, чому купити насіння овочів на Фазенді гарна ідея.

Великий ассортимент насіння

9zt0dk1L-MIL6wBkdlNlVBAHzO__Dn2aIlEj-rmJWdAwPK0JUOT3kKvSMo__2T5rmyooXyKp0VP0gqAMaoYqQUckIG4nawOQrtkg2_G8WJVDB5GyBFt4awnKtz5HyBZDIdF6n-AY

Найбільше українці вирощують огірки, помідори, перець, моркву, буряк. Насіння цих культур широко представлене. Покупець може вибирати серед сортів та гібридів орієнтуючись на опис чи звернувшись за консультацією до менеджера. Крім популярних культур, представлене насіння рідкісних таких як артишок, скорцонера та ін. Всі потреби городника щодо насіннєвого матеріалу можуть бути задоволені в одному місці. Швидко та з професійним супроводом. Весь насіннєвий матеріал високого гатунку, що підтверджено наявністю сертифікатів.

Підсумуємо переваги:

  • Вибір – задовольнить найвибагливішого покупця.
  • Можна придбати насіння рідкісних культур.
  • Професійний супровід та рекомендації.

Виробники

KRaXGunK3vUD-xCD8JH8jBwhRomrtoAUdbQtFdscFpAHPPI2_i6qyS6E8zNQ_EXy4ciAcZxsTchPYtFLbZCC9hduv2IZaoYA6RTpvqbueyCLGNN0lWYu1wvf8GbVyaWa7cn9tmPZ

Фахівці радять не висаджувати насіння від одного виробника. Краще взяти від двох чи трьох різних виробників.В ассортименті не лише великий вибір, а й продукція від різноманітних виробників.Тут і всесвітньо відомі бренди, і вітчизняні виробники.

Популярні культури для вирощування

Досить цікавий і корисний розділ, що дає можливість дізнатись про культури, які користуються найбільшим попитом та про новинки сезону. Хтось просто втамує свою цікавість, а інший можливо і сам вирішить придбати насіння популярної культури.

Препараты для гарного врожаю

Гарний врожай – це не лише якісне насіння. Щоб отримати від вирощування овочів максимум, варто дотримуватись агротехнології, тобто проводити своєчасну обробку грунту, вносити потрібні добрива.

Тож окрім насіння варто подумати і про:

  1. Добрива для створення повноцінних умов для розвитку та зростання культур.
  2. Стимулятори росту, які активізують зростання та збільшують врожайність.
  3. Протруйники – для обробки насіння та знезараження його поверхності, захисту від грунтових шкідників.
  4. Засоби захисту рослин. Інсектициди допоможуть у боротьбі проти шкідників,
  5. Фунгіциди – захистять від інфекцій, гербіциди виведуть нанівець бур”яни, які дуже заважають нормальному розвитку культур.
Читайте також:  Розсада помідорів переросла, що робити Як садити Фото Відео

Окрім вищеперерахованого представлені садова техніка та інвентар, матеріал для покрівлі, засоби для зрошення та багато чого іншого.

DvaGusya