Готуємо домашнє фруктове добриво для зимового підживлення кімнатних рослин

Таким складом квіти можна і поливати і обприскувати.

Готуємо домашнє фруктове добриво для зимового підживлення кімнатних рослин

Взимку кімнатні рослини отримують мало денного світла, страждають від занадто сухого повітря в наших будинках, від нестачі свіжого повітря та інших проблем. Все це не може не позначатися на загальному здоров'ї домашніх квітів. Тому нам необхідно підтримати здоров'я наших зелених друзів. Зробити це вам допоможе універсальна підгодівля, яку ми приготуємо з фруктових відходів. Перетворити такі відходи в домашнє добриво набагато краще, ніж просто викинути їх у відро для сміття, інформує dvagusya.com.ua.

Підгодівля для домашніх квітів з фруктових відходів

У зимові свята ми з'їдаємо фруктів значно більше, ніж в повсякденні дні. Здебільшого, це цитрусові. І тут мандарини поза конкуренцією. Крім них, своєю увагою ми не обходимо і інші фрукти. Апельсини, ківі, гранати, банани та інші. Плоди ми з'їдаємо, а відходи, зазвичай викидаємо. Тим часом, шкірка банана і шкірка цитрусових, це, мабуть, найкраща зимова база для приготування натуральної підгодівлі для кімнатних квітів. Це ми і зараз і зробимо.

Інгредієнти

Використовувати ми будемо фруктові відходи від цитрусових, бананів та інших фруктів. Крім цього, прекрасною добавкою для такої підгодівлі може послужити, хвоя з новорічної ялинки, сосни або ялини.

Як приготувати підгодівлю

Змішуємо всі рослинні відходи разом, подрібнюємо їх (можна цього і не робити) і додаємо хвою. Після цього, 3 жмені рослинних відходів кидаємо в трьох літрову банку, і заливаємо їх там окропом. Години 3-4 настоюємо засіб (за цей час він охолоне), проціджуємо його, і можна підгодовувати ним рослини.

Як використовувати фруктову домашню підгодівлю

Таким складом квіти можна і поливати (він набагато кращий води) і обприскувати. Обидва ці методи його застосування принесуть вашим рослинам тільки користь.

Читайте також:  Топ-8 помилок, яких припускаються люди, вирощуючи розсаду вдома

Чим корисна така підгодівля

При такому варіанті використання засобу ми проводимо підгодівлю рослин кореневу і позакореневу. Плюс до цього, обприскування крони рослин захищає їх від деяких шкідників і хвороб. Адже шкірка фруктів і хвоя багаті різними мінералами, вітамінами і фітонцидами. Останні, як раз, і вбивають небезпечні мікроорганізми і виганяють шкідників.

Якщо шкірки і хвої в зимовий період у вас накопичилося багато, то її можна заготовити із запасом для подальшого використання. Для цього відходи пропускаємо через м'ясорубку, розкладаємо по пакетах і прибираємо в морозилку.

DvaGusya