Як правильно підібрати насіння, щоб отримати багатий урожай?

Далеко не всі садівники знають, як правильно підібрати насіння, щоб у майбутньому отримати багатий урожай. У цій статті ми розкажемо вам, як правильно визначити якість насіннєвого матеріалу та в декілька разів збільшити свій урожай.

Як правильно підібрати насіння, щоб отримати багатий урожай?

Регіон

Одним з найважливіших критеріїв вибору насіння є його районування, тобто прив’язка тієї чи іншої культури до певного місця, в якому можна отримати найкращий результат. Тому, перш ніж йти на закупівлю слід детально вивчити інформацію про різні культури, які успішно вирощувались у вашому регіоні. Для цього знадобиться лише вхід до всесвітньої мережі. Також в нагоді стане сайт https://sempochta.com.ua/semena-ovoschey/, де можна переглянути повний асортимент насіння. В магазині «Семпочта» можна придбати багато різних культур.

Пакування

Вибираючи насіння в магазині перш за все зверніть увагу на пакування. Пакетик, що немає спеціального прошарку з поліетилену не здатен забезпечити правильне зберігання, особливо при підвищеній вологості. Тому чекати від такого насіння багатого врожаю не варто. Натомість герметичний пакетик з прошарком фольги здатен надійно захистити насіння від ультрафіолету, вологи й інших природних явищ.

Опис сорту

На пакуванні якісного насіння обов’язково має бути присутнім текст, що містить опис сорту та рекомендації що до його висадки в ґрунт. Також на пакетику має бути присутня інформація про фірму-виробника та час пакування. Крім того, сумлінні виробники завжди вказують на звороті пакетика контактну інформацію, що включає себе юридичну адресу, електронну пошту та телефон. Дешеве та неякісне насіння, як правило, не має такої інформації.

Окрім основної інформації на пакетику має бути присутнє фото майбутньої рослини, термін придатності, кількість в грамах або штуках.

Читайте також:  Зачем дачнику сидераты

Важливо! Не варто купувати насіння мимохідь, наприклад, в супермаркетах або на стихійному ринку. Віддавайте перевагу перевіреним точкам продажу та інтернет-магазинам.

Переваги сертифікованих магазинів:

  • можливість отримати кваліфіковану допомогу від продавців-консультантів;
  • професійні магазини завжди дотримуються рекомендованих умов зберігання та контролюють термін придатності насіння, заявленого виробником;
  • за вимогою вам завжди нададуть сертифікат якості й інші документи.

Гібрид або сорт

Сортове насіння придатне для використання не тільки після його придбання, але й на наступний рік за умови правильної заготовки зібраного насіння. Його якість залишається незмінною, в той час як, гібридне насіння не здатне передавати свої якості наступному врожаю. Їх вирощування одноразове, але якісне.

Гібридні сорти відрізняються від сортових більш високими показниками врожайності, стійкості й витривалості. Вони більш захищені від різних хвороб, та негативного впливу зовнішніх факторів. Єдиним недоліком є ціна, гібридне насіння значно дорожче за сортове.

DvaGusya