Як лимонний сік допоможе орхідеї наростити жирне коріння і випустити квітконіс

Стимулюючий полив для фаленопсиса.

Як лимонний сік допоможе орхідеї наростити жирне коріння і випустити квітконіс

Всього один простий стимулюючий полив раз на місяць допоможе вашій орхідеї наростити жирне зелене коріння, щільне листя і випустити нові квітконоси з бутонами! Цей метод перевірений тисячами фанатів орхідей і довів свою корисність, інформує dvagusya.com.ua.

Рецепт максимально простий і дешевий. Додайте 1 ч. л. (5 мл) лимонного соку на 1 л м'якої теплої води (відстояної, кип'яченої, дощової або талої). Вода для поливу орхідеї повинна бути саме м'якою, максимально наближеною до природних умов квітки! Розчин дуже простий, але робочий і ефективний, так як він ідеально підкислює орхідею і живить її коріння.

Після поливу такою лимонною водою всього 1 раз на місяць орхідеї змінюються досить швидко: нарощують жирне коріння, щільне, соковите, зелене листя і випускають нові квітконоси з бутонами.

Поливати необхідно як зазвичай, залишивши в другому горщику на 15 хвилин, з якого потім злити зайву воду. Поливати таким способом рекомендується орхідеї, які потребують реанімації, а також орхідеї, які тільки-тільки випустили квітконіс і бутони, що не розкрилися. Якщо ж орхідея випустила всі бутони, то поливати її лимонною водою не потрібно! Ось і всі прості правила для успіху.

Читайте також:  Все, що треба знати для вирощування прострілу - 2021-2022
DvaGusya